03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לברלין וסביבותיה, 8 ימים / 7 לילות, BER

ברלין היא לא רק היסטוריה רחבת ידיים ושבעת קרבות. ברלין של היום הינה עיר תוססת, עמוסה בבתי-קפה, בארים ופאבים בהם נלגמות כמויות אדירות של בירה, מסעדות המגישות ממיטב מעדני המדינה העצומה על כל מחוזותיה. מוזיאונים וגלריות המציגות תערוכות ממיטב אומני העולם.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לברלין וסביבותיה


יום 1/ תל אביב -ברלין

פגישה בשדה התעופה בן גוריון וטיסה בשעות הערב  לברלין. עם הנחיתה העברה למלוננו ללינה.


יום 2: ברלין סיור היכרות

נערוך סיור בברלין. יעדנו הראשון יהיה שער ברנדנבורג – סמלה המובהק של העיר ומקום קו-התפר ההיסטורי בין מזרח למערב ברלין. המשך הסיור ייקח אותנו ל"אונטר דן לינדן" – השדרה האלגנטית והמהודרת, אשר לאורכה ניצבים באון ובגאון מרבית המונומנטים. המוזיאון ההיסטורי, בית האופרה, מוזיאון גוגנהיים, בית המשמר, אוניברסיטת הומבולדט ו" כיכר השריפה " הלא היא "כיכר בבל" ובה  " אנדרטת הספרייה הריקה" –מקום שריפת הספרים ע"י הנאצים. נראה את נהר השפריי, אי המוזיאונים והדום המפורסם. לאחר מכן נמשיך לכיכר אלכסנדר , נראה את מגדל הטלוויזיה המפורסם, בית העירייה  והרובע הישן של העיר – רובע ניקולאי. נמשיך לחומת ברלין ונראה את שרידיה. נמשיך ונבקר ב"כיכר פוטסדאם" על שפע בנייני הזכוכית ופאר האדריכלות המודרנית. בתום יום עמוס במראות ובמידע נחזור למלון ללינה. 

יום 3/ ברלין בהיבט היהודי

את רובו של היום נקדיש למורשת ולהיסטוריה של העם היהודי בברלין. נתחיל את יומנו בביקור ברובע היהודי שם נראה את בית הכנסת מהמפוארים באירופה. כמו-כן נראה את המקום בו ניצב בעבר בית הכנסת הראשון בעיר. נמשיך לביקור בבית הקברות הישן – שם נראה את מצבתו של אחד מאבות תנועת ההשכלה מהמאה ה- 18  - משה מנדלסון. בהמשך היום נבקר במוזיאון לתולדות יהדות גרמניה ובאתר הזיכרון ליהודי גרמניה שנספו בשואה. בתום היום הגדוש בסיפורים נחזור למלוננו.

יום 4/ דרזדן-ברלין

היום נטייל בקופסת התכשיטים הבארוקית - דרזדן, כפי שכינה אותה הסופר ויקטור קלמפרר. תערובת מרתקת של מסורת ומודרניות שתתגלה לנגד עינינו באתרים בהם נבקר. נראה את בית האופרה המפורסם והמפואר שבנה האדריכל סמפר. נטייל בגני ארמון צווינגר המהווים אטרקציה יוצאת דופן בשל הדמויות המיתולוגיות המעטרות אותם. בהמשך נתרשם מכנסיית גבירתנו אשר בחזיתה ניצב פסלו של מרתין לוטר וממרפסת ברוהל הידועה בכינויה "המרפסת של אירופה", שרידי מצודה עתיקה מימי הביניים על גדת נהר האלבה. חזרה למלון.

יום 5/ ברלין ההיסטורית

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את היום בביקור בבניין הרייכסטאג שם נתרשם מתצפית מרהיבה על העיר ומכיפת הזכוכית. המשך הסיור ייקח אותנו למרכזה של ברלין ולפארק הגדול, טיר גאטן אשר במרכזו ניצב עמוד הניצחון. נחלוף על פני בנייני הממשלה נראה את מוזיאון פרגמון שעיקר מוצגיו מלמדים על העולם העתיק בעיקר. נבקר באנדרטה לחללי הצבא האדום, לאחר מכן נמשיך מערבה לקו – דאם, השדרה המוארת והססגונית שם נראה את כנסיית הזיכרון לקיסר וילהלם. חזרה למון.

יום 6/ פוטסדאם –ואנזה- ברלין

את היום נקדיש לטיול לעיר פוטסדאם שבמחוז בראדנבורג. מרחק נסיעה של כחצי שעה ואנחנו שם על גדות נהר האבל. עיר שלאורכה תעלות ואגמים וכמו בסיפורי האגדה מוקפת ביערות. הוקמה כמעון הקיט של קיסרי גרמניה. רבבות התיירים המגיעים לברלין, לא פוסחים על העיר המקושטת בארמונות, גנים ופארקים יפהפיים. לא לחינם כונתה "ורסיי של הגרמנים". במרכז העיר רובע משוחזר של העיר העתיקה ובה מדרחוב תוסס. נבקר באתר המרכזי שבעיר- "גני סאנסוסי" אשר היו אהובים במיוחד על פרידריך הגדול. נמשיך לואנזה- שם נראה את הוילה, השוכנת על שפת אגם. בוילה זו התקבלה ההחלטה הנוראית "הפתרון הסופי" על השמדת כל יהודי אירופה. בתום הביקור היפיפה נחזור למלון ללינה.

יום 7:/ ויימאר-לייפציג-ברלין

נתחיל את יומנו בויימאר המצטיינת בהילה רומנטית ובאופי חולמני. "העיירה העולמית", כפי שמכנים אותה תושביה היא ביתם של פרידריך, שילר, פראנץ ליסט, הבאוהאוס ועוגות גבינה. נבקר במוקד הכוח של העיר והאטרקציה התיירותית הגדולה – הארמון הענק הכולל עבודות של לוקס קרנך, אלברט דירר ורבים אחרים. בנוסף, נבקר בכיכר ובאזור השוק המרווח שלאורכו ניצבת במלוא תפארתה ארכיטקטורת הבאוהאוס. נמשיך ברחוב שילר המוביל לתיאטרון הלאומי ולביתה של גתה. בתום הביקור נמשיך ללייפציג הצבעונית, המשובבת אשר החיים פועמים בה. נסייר בסמטאותיה ונתרשם מבית העירייה העתיק שליד השוק הנחשב לאחת הדוגמאות היפות בגרמניה לסגנון הרנסנס, מבית המכס, מכיכרותיה המרשימות ומהאנדרטה הגדולה והמרשימה באירופה, כיאה לאנדרטה המנציחה את אחד הקרבות העקובים מדם בתולדות היבשת, קרב העמים. לפני החזרה למלון נבלה את הערב האחרון בטיול בארוחת-ערב משותפת במסעדה ברלינאית.

יום 8/ ברלין – תל אביב

ברלין הינה עיר תוססת שאין בה רגע דל. בהתאם לשעות הטיסה, יום חופשי להנאות אישיות, לקניות וטיולים עצמאיים בעיר. תוכלו לבקר במרכזי הקניות המרשימים, במסעדות ובבתי הקפה האיכותיים או להתייעץ עם מדריך הטיול על אפשרויות נוספות. העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה  לתל אביב.


**סדר הביקורים עשוי להשתנות

לכל הטיולים המאורגנים לגרמניה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018