03-6226666
להזמנות

דרך היין דרום מערב צרפת - מסלול ייחודי למילניום, 8 ימים / 7 לילות, MDF

דרום מערב צרפת הינו אחד האזורים היפים והמיוחדים ביותר של צרפת. האזור כולל את הפירנאים הצרפתיים, עמקים נהרות ונחלים, הרים, גבעות נופים מרהיבים, ואנשים חמים. זהו אזור ייחודי של טבע, היסטוריה, גסטרונומיה, אדריכלות, תרבות ואמנות.
נבקר במערת אדם קדמון מרשימה, נשוט בנהר תת קרקעי בתהום פדיראק, נשוט בנחל לוט ובתעלת שני הימים בקטעים מרהיבים, נטייל בפירנאים, נבקר בערים וורודות ויפות, עיירות ימי ביניים מקסימות ושמורות, כפרים "תלויים", טירות ומצודות ומוזיאונים, נטעם את יינות קאהור ובורדו ונהנה מקולינריה משובחת .
טיול איכותי וחוויה בלתי נשכחת.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לדרום מערב צרפת


 


יום 1/ תל אביב - טולוז – קרקסון:

נפגש בשדה התעופה ונטוס לטולוז דרך יעד ביניים. עם ההגעה ניסע לעיר העתיקה קרקסון, עיר ימי ביניים מבוצרת ועטורת צריחים, שכאילו "עצרה מלכת". העיר המשוחזרת, היא אתר מורשת תרבות עולמית של אונסק"ו. נסייר בין החומות ונרגיש כאבירים בימי הביניים. העברה למלוננו באזור.

יום 2/ אלבי - טולוז

נצא לבקר בעיר אלבי, השוכנת על גדות נהר טארן. נצפה על הנהר והגשרים. נבקר במוזיאון טולוז לוטרק, המכיל את האוסף הגדול ביותר של ציורי האמן. המוזיאון נמצא בארמון הבישופים בו התחילה האינקוויזיציה. נבקר בקתדרלת סנט ססיל, שנבנתה מיד לאחר מסע הצלב האלביגנזי, לחיסול הקתארים. נראה כיצד הכנסייה הקתולית באה לידי ביטוי, בלב האזור הקתארי לשעבר. נערוך סיור בעיר העתיקה, אתר מורשת תרבות עולמית של אונסק"ו. נתרשם מבתי ימי הביניים השמורים, מחישוקי העץ ומבתי הרנסנאס הנפלאים, של עידן הפסטל הכחול. אחה"צ ניסע לטולוז. נעשה היכרות עם העיר בסיור משולב רגלי ורכוב. נבקר בכיכר הקפיטול, בכנסיית היעקובינים - יצירת מופת גותית ובבזיליקת סנט סארנין הרומנסקית, הגדולה באירופה. נראה את מפגש תעלת מידי ותעלת הגארון, היוצרות יחדיו את תעלת שני הימים. נצפה על נהר הגארון והגשרים שבו ועוד. בתום הביקור נשוב למלוננו.

טיול לצרפת

 Image by Việt Anh Nguyễn

יום 3/ עמק לוט, לאפופי,קאהור,מערת פש מרל -סארלה:

בבוקר ניסע לעמק לוט. אחד משיאיו של הטיול שלנו בצרפת. נתחיל את היום בביקור בעיירה סנט סירק לאפופי, שנבחרה ב 2012, לעיירה הפופולארית ביותר בצרפת. נטייל בסמטאות הצרות, בין בתי ימי הביניים, סדנאות האומנים והחנויות. נשקיף אל נוף העמק ונהנה מאווירה קסומה של עיירת ימי ביניים, קטנה ויפה. נגיע לעיירה קאהור, בירת מחוז לוט, המוקפת בנהר לוט משלושה צדדים. נצפה על העיר, נבקר בגשר וולנטרה המפורסם מהמאה ה 14 ונטעם את יינות קאהור. נערוך שייט על נהר לוט ונמשיך לביקור במערת הנטיפית פש-מרל (Pech-Merle). נהלך במערה הפרהיסטורית ונראה את ציורי הקיר המדהימים, שצוירו ע"י האדם הקדמון ונותרו שמורות עד היום. בתום הסיור העברה למלוננו באזור סארלה- "פנינת הדורדון".

יום 4/ רוקמדור- תהום פדיראק- חבל לימוזין:

היום יוקדש לדורדון. נגיע ל"עיירה התלויה" רוקמדור, עיירת עולי רגל, בנויה על מצוק אדיר, המשקיף אל נוף העמק. נמשיך לביקור במפעל לייצור גבינות ואף נטעם מגבינות העיזים הייחודיות לאזור.

ניסע לתהום פדיראק. נרד לעומק 100 מ', נשוט בנהר תת קרקעי ונהנה מנטיפים ומתופעת טבע מרשימה-נקודת ציון נהדרת במסגרתו של טיול בצרפת. נמשיך לחבל לימוזין, נהנה מנופים יפים, כפרים ציוריים ומבצרים. נבקר בעיירות היפות של החבל, בוליו סיר דורדון, על גדות נהר הדורדון והעיירה "האדומה" קולון לה רו'ג, המופיעה ברשימת העיירות היפות ביותר של צרפת ומוגדרת מונומנט היסטורי. בערב נחזור למלוננו.

יום 5/סארלה, לה-רוק-גאז'אק, ביינאק, דום:

בבוקר נערוך סיור רגלי בסארלה, עיירה הנחשבת לפנינת הדורדון ודרום מערב צרפת בכלל. נגיע לשוק המפורסם של העיר ואחד הנחשבים בצרפת כולה. ניקח זמן להנות מהשוק ומטעמיו. נמשיך ונסייר בעיר העתיקה והשמורה, בסמטאות הציוריות ובכיכרות העתיקות. נמשיך לטייל בעמק הדורדון, נהנה מהנוף ונעצור בעיירות ומצודות. נבקר בלה-רוק-גאז'אק, כפר קטנטן ויפהפה, הבנוי על צוק תלול. נבקר בעיירה היפה ביינאק” Beynac et Cazenac” על גדות הדורדון. נצפה אל העמק, מהמצודה הגדולה ביותר של פריגור. מכאן לביקור בעיירת הבסטיד המבוצרת, דום, ניסע ב"רכבת הקטנה" של דום ונתרשם מהנוף ומהעיירה בת כ 730 שנה. לינה באזור.

יום 6/ סנט אמיליון, בורדו:

בבוקר ניסע לסיור וטעימות, ביקב וותיק ליד העיירה סנט אמיליון, הידועה בענביה ויקביה. נבקר גם בעיירה סנט אמיליון ולקראת צהריים, נגיע לעיר בורדו. נסייר באתרי העיר העיקריים ונהנה מזמן חופשי. לינה בבורדו.

טיול לצרפת 

Image by Rudy and Peter Skitterians from Pixabay

יום 7/ בורדו, יום פירנאים:

את היום נקדיש לטיול בפירנאים הצרפתיים. נתרשם מהנופים ונבקר באתרי טבע מופלאים. נגיע לשמורת הטבע פונט דה אספניה, בה נהנה מחגיגה של מים שוצפים וקוצפים, ומפלים על רקע הפירנאים. הביקור יכלול עלייה ברכבל וטיול רגלי לאגם דה גוב. ניסע ללורד לחוויה לילית מיוחדת במינה, באתר המוקדש לנס ההתגלות שהיה לברנדט סובירו. לינה בלורד.

יום 8/ טולוז – ת"א:

לאחר ארוחת הבוקר, העברה לשדה התעופה של טולוז וטיסה חזרה דרך יעד ביניים לישראל.

לכל הטיולים המאורגנים לצרפת  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולים לקהל הרחב
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
טיולי בוטיק
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
ברגע האחרון
טיולים לשומרי מסורת
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018