03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לקובה מקיף והרפובליקה הדומיניקנית ארץ טרופית יפה, 13 ימים/11 לילות, CUD

פנסיון מלא !

קובה אי גדול והכי פחות ממוסחר בקריביים ואחד המעוזים האחרונים של הקומוניזם בעולם, מקומיים ידידותיים להפליא כלפי אלו המעזים להגיע לשם, מקצבים וריקודים שמשתלבים היטב עם גיטרות ומלודיות ספרדיות ואווירה ברחובות המתחממת רק כאשר רוקדים צ'ה צ'ה צ'ה (CHACHACHA) משלהב ואין מה לעשות, צריך גם להתכונן לרעש החזק של המכוניות האמריקניות הענקיות המשייטות ברחוב


נבקר בהוואנה ונטעם משקה ב"מקדש" הרום "הוואנה קלאב", נצא לבילוי עם ארוחת ערב במועדון בו מנוגנת מוזיקת ג'אז קובנית ייחודית, בטרינדד נבקר בעיר כולל מוזיאון הרומנטיקה ובר מועדון קנצ'נצ'רה הנודע, וכולל כניסה למועדון.


הרפובליקה הדומיניקאנית הוא יעד של פעם בחיים, ארץ טרופית יפה בים הקאריבי, שוקקת חיים, הזדמנות לחוות חוויה ייחודית ומרתקת, כזו שדמיינו וטיפחנו אותה בראשנו במשך השנים. חוויה מלאה הרפתקאות, ריחות, טעמים, תמונות, צבעים וצלילים שונים ממה שידענו. אנו בטיולי מילניום הכנו לכם מסע מרתק אל העולם הצבעוני, הססגוני, השמח והמאושר באיים הקריביים. אנשים שאינם מפסיקים לחייך, מדינה של אוהבי מדינת ישראל.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לקובה והרפוביקה הדומינקנית


יום 1/ תל אביב - טיסה דרך אירופה - נחיתה בהוואנה – סיור פנורמי – ארוחה ובית מלון

נפגשים בנתב"ג בשעות הבוקר וטסים דרך אירופה להוואנה בירת קובה. התארגנות בשדה התעופה ויציאה לסיור פנורמי קצר בעיר ובטיילת המלקון הנודעת ולאחר מכן נעבור למלון לארוחה קלה ולינה.

יום 2/ הוואנה – בית הכנסת – העיר העתיקה – כיכרות העיר – טיילת המלקון – מקדש הרום

לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא לסיור מקיף בבירת קובה. נבקר בבית הכנסת ונפגש עם חברי הקהילה היהודית המקומית. נמשיך לסיור בעיר העתיקה הפלאזות הציוריות: כיכרות - סאן פרנסיסקו, דה אסיסי, הקתדרלה, פלאסה ויאחו וארמאס . נסייר ברחובותיה ההיסטוריים של העיר, נראה את הקפיטול, נראה את ה"גראנמה" ספינתו של פידל קאסטרו אשר במוזיאון , כיכר המהפכה ובאוניברסיטה. נמשיך לטיילת המלקון ולמבצר, הפלזה הציורית "אלמורו". נבקר ונטעם משקה ב"מקדש" הרום "הוואנה קלאב". וכמתבקש, ארוחת צהריים כלולה במהלך יום סיורים גדוש זה. לינה בהוואנה .

טיול מאורגן לקובה

יום 3/ פינאר דל ריו - עמק הוינלס – מערת האינדיאני – שייט תת קרקעי – מפעל סיגרים – בילוי ערב

הבוקר נצא לכיוון העיר פינאר דל ריו – האזור המערבי של האי הקובני. נבקר ב"תחנת" התצפית לוס חסמינס. שם יתגלה לעינינו "עמק היסמין המרהיב". נמשיך לביקור במערת האינדיאני ששימשה בעבר מקלט מפני הכובש הספרדי. נשוט בסירות בנחל תת קרקעי הזורם בתוך המערה. נקיים ביקור מיוחד באתר ציור הענק ה"פרהיסטורי" כביכול, של האמן המקומי גונזלס אוויחילדו – התמונה צוירה על הגבעות הסלעיות. נשלב ביקור במפעל הסיגרים והטבק, בתום יום הסיורים במחוז פינאר, ולאחר שנאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית, נשוב למלון בהוואנה. נצא לבילוי עם ארוחת ערב במועדון בו מנוגנת מוזיקת ג'אז קובנית ייחודית..

יום 4/ הוואנה – גואמה וטאינה – שייט בדלתה - סיינפואגוס – ארמון ואייה – טרינידד

הבוקר נצא לכיוון טרינידד העיר העתיקה הציורית והיפה שנשתמרה מתקופת שלטון הספרדים. בדרך נבקר בגואמה וטאינה מוזיאון פתוח של הכפר האינדיאני המסורתי. ההגעה לשם ברכב ובשייט תעלות ונתרשם מחיי הילידים מהעבר הרחוק. נתרשם גם מחוות התנינים. בתום הסיורים באזור זה הסמוך למפרץ החזירים, נמשיך לסיינפואגוס - מאה הלהבות המכונה גם "פנינת הדרום" בהגיענו נסייר בטיילת החוף פראדו פרומנדה הנמתחת לאורך המפרץ. נטייל בעיירה ונתרשם מבנייניה בסגנון קולוניאלי צרפתי ובמרכזה, כיכר מרטינז, תיאטרון תומס טרי. כמו כן נבקר בארמון ואייה המוזר אך מרשים, ממנו נצפה בעיר ובמפרץ. לאחר מכן נמשיך לטרינדד, אשר הוכרזה ע"י אונסקו כאתר מורשת. מסימניה המובהקים של קובה. נתמקם בחוף אנקון האקזוטי. לינה טרינידד .

יום 5/ טרינידד – מוזיאון הרומנטיקה – פלאסה מאיור - לוס אינחניוס – חוות הסוכר - סיור ערב בטרינידד

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור מקיף בעיר כולל מוזיאון הרומנטיקה ובר מועדון קנצ'נצ'רה הנודע, שם נלגום מהמשקה המפורסם הרום (Rum) הנושא שם זה. במקום מושמעת מוסיקה קובנית "חיה" והרבה אווירה. נבקר בכיכר המרכזית – פלסה מאיור, נראה את הקתדרלה ובתי העשירים שכיום רובם משמשים כמוזיאונים. נצא לטיול בעמק לוס אינחניוס שם נלמד על החקלאות המקומית כולל גידולי קנה הסוכר. נעלה למגדל התצפית מאנאקה איזנאגה ובתום הסיור נחזור למלון ולחוף הקריבי עם חולות לבנים. בלילה נצא למרכזה של העיר ובה נהנה מצלילי המוזיקה הסוחפת של עיר זו כולל כניסה למועדון . לינה טרינידד .

טיול מאורגן לקובה


יום 6/ טרינידד - סנטה קלרה – מוזיאון ומאוזוליאום צ'ה גווארה – קוחימר – טיסה לסנטו דומינגו

הבוקר נמשיך לכיוון העיר סנטה קלרה. המזוהה עם ארנסטו צ'ה גווארה. בו הנחיל גווארה תבוסה לצבאו של בטיסטה ובאתר הנצחתו של הגיבור הלאומי ובמואוזילאום שלו. בתום הביקור בסנטה קלרה נמשיך אל מאטאנסאס הקולוניאלית וכפר הדייגים הציורי קוחימר מקום מושבו של ארנסט המינגווי ושם כתב את ספרו "הזקן והים" נמשיך לשדה התעופה של הוואנה וטיסה לסנטו דומינגו בירת הרפובליקה הדומיניקנית, העיר הגדולה ביותר ברפובליקה וגם בקריביים כולם. עיר עם קרוב ל- 3 מיליון תושבים והינה המרכז התרבותי, פיננסי והפוליטי של המדינה. בהגיענו לסנטו דומינגו נצא משדה התעופה לכיוון מלוננו, בהתאם לזמן הנחיתה נצא לסיור רגלי במרכז העיר. לינה בסנטו דומינגו.

יום 7/ האזור הקולוניאלי – ארמון קולומבוס – בזאר מקומי – הפארק הלאומי – מערת שלושת העיניים

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בעיר סנטו דומינגו, סנטו דומינגו הינה ההתיישבות האירופית הראשונה בעולם החדש. העיר נוסדה בין השנים 1496 ו-1498 בשם "סנטו דומינגו אל גוסמן" על ידי ברטולומיאו קולומבוס (ברטולומה קולון), אחיו של כריסטופר קולומבוס. נתחיל את סיורינו באזור הקולוניאלי - בארמון של קולומבוס מתקופת – 1514 שהפך לביתו של בנו "דיאגו קולומבוס". נמשיך דרך פלזה דה אספנה, עד לרחוב לאס דאמס. נגיע לקתדרלה סנטה מריה לה מנור ונבקר בתוכה. לקראת הצהריים נבקר בבאזר המקומי שהוא טיפוסי למדינה ולאחר ארוחת הצהרים נמשיך לפארק הלאומי מערת "שלושת העיניים". שם נרד אל מעבה המערה המדהימה ונראה את הלגונות שבתוכן נהגו בני שבט הטאינו (התושבים המקוריים של הדומיניקאן) לשחות, ולהתרחץ וגם להסתתר. מדובר על מקום מרהיב ביופיו. משם נמשיך את סיורנו ונעצור לתצפית במגדלור לזיכרו של כריסטופר. ככל שיותיר הזמן, ניתן להסתובב במרכזי הקניות הרבים הנמצאים בעיר, לינה וארוחת ערב בסנטו דומינגו.

יום 8/ סנטו דומינגו – פונטה קנה – סיור בעיר – האתרים ההיסטוריים – בילוי ערב במועדוני הלילה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לעבר פונטה קנה - המשלבת ברחובותיה קסם רומנטי, חיי תרבות שוקקים, ביקור והצצה לתקופות היסטוריות מתולדות האנושות ונופים שאי אפשר לראות מהחלון. ניתן לשלב ביקור בעיר או ליהנות מהחופים, ניתן לבקר במוזיאונים, בתי קפה, אתרי חובה ועוד. יש כמובן חיי לילה בפונטה קנה הכוללים עשרות פאבים, דאנס-ברים ומועדונים. נאכל צהרים וערב בבית המלון כולל שתיה חופשית. לינה בפונטה קנה.

יום 9/ פונטה קנה – ביקור בבית טיפוסי – סיור ביער – סיור במטע אקזוטי של עצי קקאו, קפה וקוקוס

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את סיורינו בבית טיפוסי דומיניקני, דרכו נמשיך אל מעבה היער ונפגוש בעצי הקקאו הגדלים באופן טבעי, את עצי הקוקוס, שיחי הווניל, שיחי הקפה, וצמחיה על שלל סוגיה. בדרך נלמד כיצד מכינים המקומיים את הקפה האקזוטי הדומיניקאני. נטעם מפרי הקקאו ונשתה ישירות מאגוז הקוקוס, לאחר מכן נפגוש את מגלגל הסיגרים לטענתם של הדומיניקאניים הסיגרים הטובים בעולם ולא הקובניים. חזרה לבית המלון כולל שתיה חופשית.

יום 10/ פונטה קנה –להתענג במלון ומתקניו

מומלץ מאד הספא שבמלון, נצלו את הבריכות והים.....נאכל בוקר צהרים וערב בבית המלון כולל שתיה חופשית.

ימים 11/12 פונטה קנה – תל אביב.

לאחר ארוחת הבוקר ננצל את הזמן לסידורים אחרונים בעיר, פינוי חדרים, ונצא לכיוון שדה התעופה פונטה קנה לטיסה חזרה הביתה, דרך אירופה לתל אביב.

הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים לקובה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018