03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לסין –מונגוליה הפנימית, חצי פנסיון, 12 ימים, MON

  • לינה ב  XILAMUREN אזור הרועים נוודים
  • הרי LANGYA  המרהיבים – גשר הזכוכית
  • העיירה העתיקה PINGYAO

טיול אל המקומות המיוחדים בסין בעלת המגוון המיוחד של עמים, שבטים ותהפוכות היסטוריות אשר הובילו אותה אל פתחה של המאה העשרים ואחת כמעצמה תרבותית וכלכלית שאין עוררין עליה והמבשרת את קץ השליטה העולמית של מדינות המערב ואת הולדתו של סדר עולמי חדש.מונגוליה הפנימית, ממלכתו של הכובש האגדי ג'ינגיס חאן עם חוויית רכיבה על גמלים בחולות המזמרים, ביקור במוזיאון ובמאוזוליאום המשמר את המורשת של השליט הדגול, ביקור באזור הרועים נוודים שיארחו אותנו במיטב המסורת המונגולית עם קבלת פנים של משקה ראשון, מופע מחול ושירה BLUE HADA, סיור באחו XILAMUREN רחב הידיים בערבות מונגוליה, מפגש עם משפחת רועים להתנסות בטעימת תה חלב מונגולי, מפגש עם מונגולים המתפללים באתר תפילה עטור דגלים צבעוניים, אוכל במסעדה מקומית עם שירה ולינה ביורטו מונגולי המותאם למערביים עם שירותים צמודים.


טיול מרתק אל הנופים האגדיים של הרי LANGYA  באזור HEBEI  הכוללים את גשר הזכוכית המוביל לרחבה עגולה המרחפת מעל קניון בנופים הייחודיים, ערוצי מים ומפלים והנאה מושלמת מגן העדן עלי אדמות. נבקר בעיירה העתיקה PINGYAO  בת כשלושת אלפים שנה, קיר תשעת הדרקונים ב DATONG , המקדש התלוי בן כאלף וחמש מאות שנים בHUNYUAN , המערות הבודהיסטיות YUNGANG מהמאה השביעית לספירה וחוויית הנסיעה ברכבת המהירה.


נחווה בישול סיני עם הגעתנו לסין ונקנח בתרגול טאי צ'י לפני חזרתנו ארצה

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לסין - מונגוליה הפנימיתיום 1-2 – טיסה לבייג'ינג – ביקור ב HUTONG, - סיור ריקשות – שיעור בבישול מאכלים סיניים הכולל ארוחת ערב.

לאחר טיסת לילה, ננחת בבייג'ינג, עיר הבירה של סין. נגיע לסיור וביקור בהוטונג שהוא החלק העתיק והמשומר של בייג'ינג. נסייר בריקשות בסמטאות ונלמד בישול סיני מסורתי. לאחר שיעור הבישול וארוחת הערב במקום, ניסע לבית המלון ללינה.

יום 3 – בייג'ינג – רכבת מהירה – BAODING – חווית גשר זכוכית ב LANGYA מעל קניון מרהיב

עם בוקר נגיע לתחנת הרכבת המהירה ונחווה נסיעה של כארבעים דקות אל באודינג. עם ההגעה נבקר באחד מאזורי הנוף היפים ביותר בסין. נלך על גשר זכוכית המוביל לרחבה עגולה המרחפת מעל קניון מרהיב ביופיו הנמצא בהרי LANGYA אשר בחבל HEBEI בסין. לינה בבאודינג.

יום 4 – קניון YESANPO BAILI - שייט קיאקים – רכבת מהירה ל-PINGYAO

עם בוקר נחווה ביקור מיוחד במינו בקניון יסאנפו מהמרהיבים שיש בסין הכולל תצורות נוף סלעיות שהטבע מזמן לנו. נחווה שייט קיאקים של כארבעים דקות (במידה ומזג האוויר יאפשר זאת) ולאחר מכן ניסע ברכבת המהירה לפינגיאו ללינה.

יום 5 – העיירה העתיקה PINGYAO - ביקור בסמטאות – חומת העיר העתיקה – מקדש קונפוציוס – לינה בפינגיאו

יום טיול מרהיב מזומן לנו באחת העיירות העתיקות בת כשלושת אלפי שנות הסטוריה. נסייר ברחוב המרכזי ובסמטאותיה, נבקר במקדש קונפוציוס אבי התורה המנהלתית חברתית של סין, נבקר בחומת העיר העתיקה ונחזור למלון ללינה.

יום 6 – PINGYAO - נסיעה לחבל YING לביקור במגדל העץ – DATONG - נסיעה ל-HUNYUAN המקדש התלוי

עם בוקר, נשים פעמינו אל מגדל העץ העתיק והמרהיב שבעיירה. נמשיך בנסיעה להוניואן לביקור במקדש התלוי בן יותר מאלף וחמש מאות שנים המאחד בתוכו את שלושת דרכי החשיבה של התרבות הסינית; קונפוציוס, טאואיזם ובודהיזם. זו אחת החוויות המיוחדות בטיולנו זה. לינה בדאטונג.

יום 7 – דאטונג – קיר תשעת הדרקונים – מערות YUNGANG - הוהוט (HOHHOT)

עם בוקר, נצא לביקור בקיר תשעת הדרקונים המרהיב שהוא אחד משני קירות אלה בכל סין. נמשיך לביקור במערות יונגאן הבודהיסטיות שהם אחד המקומות החשובים בסין ומחוצה לה בתרבות הבודהיסטית ונתרשם מהפיסול המרהיב מתקופת שושלת TANGשל המאה השביעית לספירה, נמשיך בנסיעה לעיר הבירה של מונגוליה הפנימית הוהוט ללינה.

יום 8 – הוהוט - מרכז מונגולי טיבטי לבודהיזם DA ZHAO - נסיעה ל XILAMUREN GRASSLAND

עם בוקר ניסע מהוהוט אל תוככי מדבר גובי. נבקר במקדש דאזהאו מונגולי טיבטי לבודהיזם. אחד המקדשים הבודהיסטים המרשימים מתקופת שושלת מינג האגדתית (1368-1644). לאחר מכן נעמיק לתוככי מונגוליה הפנימית ולחווית המפגש המצפה לנו עם הרועים נוודים באחו שילאמורן. מפגש של שירה ומחול, משקה תה חלב מונגולי, ארוחה ואירוח מונגולי וכן לינה ביורטו מונגולי. זו אחת החוויות המיוחדות בטיולנו זה בערבות מונגוליה.

טיול למונגוליה

 Image by jacqueline macou

 

יום 9 – XILAMUREN – מדבר KUBUQI - רכיבה על גמלים - ORDOS

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע מחלקת אלוהים הקטנה של הרועים נוודים אל החולות המזמרים לרכיבה קצרה על גמלים במדבר קובוצ'י שהוא חלק ממדבר גובי. לאחר מכן ניסע לעיר אורדוס שהיא אחת משנים עשר הערים החשובות על דרך המשי העתיקה. לינה באורדוס.

יום 10– אורדוס – מוזיאון ומאוזוליאום ג'ינגיס חאן – טיסה לבייג'ינג

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לאחד הביקורים המרשימים של הממלכה המונגולית בפיקודו של המצביא העליון ג'ינגיס חאן אשר איחד את כל שבטי מונגוליה באמצע המאה השלוש עשרה וכבש את השטח היבשתי הגדול ביותר עד לשערי אוסטריה של היום. נבקר במוזיאון ובמאוזוליאום שהוקמו לכבוד זכרו של המנהיג האגדי. לאחר הביקור, נטוס לבייג'ינג ללינה.

טיול לסין

יום 12 – 11 – בייג'ינג – שיעור טאי צ'י - כיכר טיאן אן מן – העיר האסורה - טיסה לארץ

לסיום טיולנו בסין האגדתית, נלמד לתרגל טאי צ'י (דרך האנרגיה) לאיכות חיים טובה יותר. זה הבסיס לתרבות הגוף ואמנות הקרב ללא נשק בת מסורת של אלפי שנים שהתפתחה מדרך החשיבה הטאואיסטית. נמשיך לביקור בכיכר טיאן אן מן, כיכר השלום השמיימי הממוקמת בין העיר האסורה למאוזוליאום של המנהיג האחרון שאיחד את סין, מאו דזה דונג. משם נמשיך לביקור בעיר האסורה בת שש מאות השנים. עיר השלטון הקיסרי שממנה ניהלו את סין לאורך דורות רבים. עיר בת קרוב לעשרת אלפי חדרי מגורים לקיסר, להרמון, לסריסים ולאלפי נשות החצר המלכותית. נשלים סידורים אחרונים וניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

המחיר לאדם בחדר זוגי: 2799$

הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים לסין  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018