03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לסין כולל הונג קונג,מקאו, גואנז'ו וחבל סצ'ואן, 15 ימים / 13 לילות, CMS

אנו מזמינים אתכם לחוות איתנו 15 ימי טיול בהם נזכה לצפות מהצד באומה שמשנה את פניה בכל רגע נתון. זהו טיול ייחודי המאפשר לנו ליהנות משילובים וניגודים מרתקים: קומוניזם מול קפיטליזם, עיר מול כפר, אופניים מול מכוניות פאר, אורז מול מקדונלדס, תה מול קולה ובקיצור בין סין העתיקה לסין מעצמת העל.בתכנון מוקפד בו ירדנו לפרטים הקטנים בכל הרבדים האפשריים הרכבנו וגיבשנו את הנוסחה המנצחת לטיול בלתי נשכח שייתן מענה לכל מאווייכם. בנינו מסלול אטרקטיבי, איכותי וייחודי המשלב קשת פעילויות מגוונות עם תכנים מעניינים ומהנים בכדי להשיג את המטרה שלשמה נועד טיול מסוג זה: טיול מקיף הכולל ביקורים בבייגי'נג, שנגחאי, שיאן ארץ הטרקוטה, גווילין, נהר הלי ושדות האורז,הונג קונג ומקאובילויי ערב הכוללים: מופע קונג-פו , מופע אקרובאטיקה ומופע האימפרשן על המים הייחודי והמרהיב. 

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לסין


10 ארוחות במהלך הטיול

ימים 2+ 1/ ת"א – בייג'ינג

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לבייג'ינג, בירתה של סין והמרכז הפוליטי והתרבותי שלה מאז המאה ה- 15. נחיתה ביום למחרת ועם ההגעה העברה לבית המלון. לאחר התארגנות והתרעננות נצא לארוחת ערב מיוחדת בנוסח ברווז פקינג.

 

יום 3/ בייג'ינג – סיור בעיר – כיכר טיאן אן מן – העיר האסורה – ריקשות להוטונג – מופע קונגפו

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור היכרות עם העיר, מרכז הקיסרות בעבר והיום כבירת מעצמה. בייג’ינג היא עיר מונומנטאלית. בעבר היו אלה כיכרות ענק, עיר פנימית שהיא ארמון הקיסר, מקדשים ופגודות, גנים ציבוריים, בתי נכות ואקדמיות. היום נוספו על כל אלה גם מרכזי עסקים מודרניים, גורדי שחקים מעוצבים על ידי מיטב הארכיטקטים מכל העולם, שדרות רחבות וארוכות ומוסדות ציבור. נראה את כיכר טיאן אן מן הנמצאת בלבה של העיר, היא כיכר השלום השמימי, מול חומת ארמון העיר האסורה. היא נקראת כך בשל האיסור לבקר בה בגין היותה עיר סגורה רק למשפחת הקיסרות. העיר נבנתה במשך 18 שנה. ובה שהה הקיסר האחרון, נלמד על אורח חייהם של המשפחה הקיסרית, נבקר בארמון, ונראה את אוצרותיה המלכותיים. לאחר מכן נמשיך בסיור במסע ריקשות (אופניים) בין סמטאות הרובע המסורתי הוטונג. בערב: נצא למופע קונג פו מדהים.

 העיר האסורה, סין. טיול מאורגן

 
יום 4/ בייג'ינג – החומה הגדולה – דרך הרוחות – שוק האוכל

היום נצא צפונית לעיר שם מתנשאת שרשרת הרים, עליהם בנויה חומת סין הנודעת, שאורכה כ-6,000 ק"מ. נעלה רגלית אל החומה בת אלפיים השנה ששימשה קו הפרדה צבאי ותרבותי, שהבחין בין בני התרבות לברברים. עם סיום הסיור נמשיך לביקור בקברי הקיסרים של שושלת מינג הזוהרת ולדרך הרוחות המובילה אליהם. נבקר בשוק האוכל. לינה בבייג'ינג.

 
יום 5/ בייג'ינג – מקדש השמים – רכבת מהירה לשנחאי – הרובע העתיק

בבוקר נצא לביקור במקדש השמיים, אחד משיאי הארכיטקטורה המדהימה של סין הקיסרית, במקדש נערכו הטקסים החשובים בממלכה להצלחת היבול ולשלומו של העם. נסיעה ברכבת המהירה לשנחאי העיר הגדולה והמודרנית ביותר בסין. שנחאי עיר המהפכות הסיניות במאה ה-20, היא המקור לאידיאולוגיה של המשטר וכרך עסקים בינלאומי ענק. היא בנויה על גדות נהר הואנג פו. העיר הרועשת והתוססת הזו הפכה תוך פחות ממאה שנה מעיירת דייגים צנועה לעיר מושבם של סוחרים ואנשי צבא אירופים שכפו את נוכחותם על סין במאה ה-19 ובנו כאן רבעים ושכונות בסגנון אירופי. בעורפם של המבנים הקולוניאליים מתנשאים היום מגדליה המודרניים, המעוצבים להפליא, של שנחאי. נסייר ברובע העתיק הזעיר שלה בין הגנים והמקדשים המסורתיים, ארוחת ערב והעברה למלון בשנחאי.

 
יום 6/ שנגחאי – מוזיאון העיר – טיילת הבאנד – הרובע היהודי – גני יו יואן – הרובע הצרפתי – מופע אקרובטיקה

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במוזיאון העירוני בשנגחאי העשיר בפריטי האומנות והארכיאולוגיה הסינית, נסייר בטיילת הבאנד לאורך נהר הואנג פו, נמשיך לביקור ברובע היהודי - נבקר בגני YU-YUAN - דגם של אדריכלות הגנים הסינית. משם נמשיך לשוק ונוכל ליהנות מהמוצרים המקומיים. נערוך סיור ברובע הצרפתי של העיר העשיר בבתי קפה, מסעדות ובילויי לילה. בערב נצא למופע אקרובטיקה מרהיב. לינה בשנחאי.

טיולים לסין, שנחאי

 
יום 7/ שנגחאי – טיסה לשיאן – חיילי הטרה קוטה – חומת העיר – ארוחת דאמפלינג

מוקדם בבוקר ניפרד מהעיר הגדולה והסואנת ונטוס לשיאן, הבירה העתיקה של סין. שיאן, עיר השלום המערבי, שוכנת בלב מישור הלס של סין התיכונה. סביבה פזורים שרידי הבירות השונות של קיסרות סין הקדומה, שהנודעת והחשובה שבהן היתה צ'אנגאן (Changan). בירה חשובה נוספת היא שיאניאנג (Xianyang), שממנה יצאה בשורת האיחוד, שהפכה שש ממלכות ונסיכויות דוברות סינית לקיסרות ענק. כאן שלט הקיסר צ'ין צ'י הואנג די, שבנה את החומה הגדולה ושבמאוזוליאום שלו נחשפו אלפי חיילים וסוסים מחרס, כולם בגודל טבעי ובסדר קרבי של משמר המוות של הקיסר. נבקר באתר הטרה קוטה - אלפי פסלים של לוחמים, בגודל אדם, השומרים על קברו של הקיסר הראשון שאיחד את סין לפני למעלה מאלפיים שנה. באתר נראה למעלה מ- 6000 דמויות חיילים וסוסים בגודל טבעי העשויים חימר. נראה את הכרכרות העשויות ברונזה ונצפה בסרט פנוראמי. נבקר בחומות העיר העתיקה המקיפה את מרכז העיר ובפגודת אווז הבר הגדולה. ארוחת ערב בסגנון דאמפלינג.

 

יום 8/ שיאן – רכבת מהירה לצ'נגדו – מרכז פנדה - לשאן – שייט על נהר מין – הבודהה הענק – אמישאן

בבוקר העברה לתחנת הרכבת ומשם ניסע ברכבת המהירה  לצ'נגדו בירת חבל סצ'ואן, החבל הפורה ביותר בסין. לאחר ההגעה  נבקר במרכז לגידול דובי הפנדה . נמשיך בנסיעה ללשאן ונערוך שייט על הנהר, נצפה על הפסל הענק המתנשא לגובה של 70 מטר החצוב על צוק סלע. נמשיך בדרכנו לאמישן לארוחת ערב ולינה.

 
יום 9/ אמישאן – מקדש ואניאן סי – טיסה לגווילין

נערוך סיור באמישאן, אחד ההרים המקודשים לבודהיזם הסיני. נסייר בשבילים הטובלים בצמחייה העשירה, נעפיל ברכבל להר ונראה את המאמינים העולים לרגל למנזרים הקדושים. לאחר ארוחת הערב העברה לשדה התעופה וטיסה לגווילין.

 טראסות אורז, טיול לסין

 Image by rafaelutza

 
יום 10/ גווילין – פארק חדק הפיל - טרסות האורז בלונג שאנג – חזרה לגווילין

מזה כאלפיים שנה גווילין (Guilin) היא מושג באמנות הסינית ומושא לשירה ולציור. מעמדה הדרמטי נוצר בשל נופיה יוצאי הדופן, שהסינים אומרים עליהם שהם היפים בעולם. אלפי גבעות והרים חרוטים, מכוסים ביערות, מתרוממים מתוך עמק נהר הלי שלחופו שוכנת העיר גווילין. הם נראים כדגם שממנו שאבו ציירי סין את השראתם בציירם נופי הרים.. נצא לסיור בפארק חדק הפיל. נמשיך לסיור בטרסות האורז בלונג שאנג- נסייר במקום ונתוודע לאורח חייהם של המקומיים. נשוב לגווילין לארוחת ערב ולינה.

 


יום 11/ גווילין – גבעת פובו - מערת חליל הסוף – יאנגשו – שייט בנהר הלי – סיור בעיירה – מופע אימפרשן

הבוקר נטפס על גבעת פובו ממנה נשקף מראה עוצר נשימה של העיר גווילין. נמשיך לביקור במערת הנטיפים המקסימה חליל הסוף ולאחריו נצא בנסיעה ליאנגשו. נערוך שייט מהנה לאורכו של נהר הלי ונצפה בדייגים ובסירות הסמפן, נחזה במצוקים המרהיבים ובפסגות המוריקות מכוסות הערפל. נבקר בכפרים טיפוסיים . נסייר בעיר התרמילאים יאנגשו ובשווקיה. לאחר ארוחת הערב נצא למופע האימפרשן על המים. מופע לילה ייחודי ומרהיב הנערך תחת כיפת השמים, על גדת נהר הלי. אור הירח, הערפל והגבעות המשתקפות במי הנהר יוצרים תפאורה טבעית מרהיבה. חזרה לגווילין.

שייט על נהר הלי, טיול לסין

 
יום 12/ גווילין – רכבת מהירה לגואנז'ו – נסיעה למקאו

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע ברכבת המהירה לגואנגז'ו המכונה גם קנטון. נערוך סיור בעיר המשגשגת ולאחריו ניסע למקאו ללינה.

 
יום 13/ מקאו – סיור בעיר – גבעת פינה – מקדש אממה – שייט להונג קונג – מפרץ ריפולס – האי ויקטוריה – שוק סטנלי 

בבוקר נסייר במקאו- עיר ההימורים של המזרח. נסייר ברחובות העיר העתיקה, אותה בנו הפורטוגלים, ובדרכנו נחלוף בין בתי הקזינו והאתרים שבאי. נעלה לגבעת פינה וכמובן נבקר במקדש אממה. לאחר הביקור נעבור במעבורת להונג קונג – העיר בעלת גורדי השחקים הנטועה באזור טרופי ירוק ויושבת לחופי הנמל ההומה של אסיה. בהגעה נערוך ביקור במפרץ ריפולס ונשוט בכפר הדייגים אברדין, בו מתגוררים התושבים בסירות, ומשם יוצאים לדייג בים, נמשיך לויקטוריה פיק, נעלה בטראם-רכבל לתצפית מדהימה על העיר הונג קונג ומגדליה, נמשיך לביקור בשוק סטנלי המפורסם - אין כמו יום קניות בהונג קונג... חלום של כל מחפשי מוצרי חשמל ובגדי מותגים. את שעות אחה"צ והערב נבלה בשוק הלילה. לינה בהונג קונג.

הונג קונג

 
יום 14/ הונג קונג 

יום חופשי בעיר התוססת. הונג קונג הינה מרכז האלקטרוניקה של המזרח. רחובות של חנויות ובתי כלבו, חנויות מותגים ושווקים נרחבים אשר בזכות אופיים הססגוני מהווים מוקד משיכה תיירותי . אין ספק שכל אוהבי הקניות יחגגו. מדריך הטיול יעמוד לרשותכם לכל שאלה ובקשה. 

 

יום 15/ הונג קונג – טיסה ארצה

בהתאם לשעות הטיסה העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה ארצה.

 
הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצת המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים לסין  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
טיולים מאורגנים בישראל
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018