03-6226666
להזמנות

טיול מקיף ביפן בתקופת פריחת הדובדבן בהדרכת ספי הראל 13 ימים / 11 לילות, JPNT

טיולי עירית סלע וחברים בשיתוף חב מילניום רקחו עבורכם טיול מיוחד למדינה שערכיה הם אסטטיקה, יופי, תכנון ופרפקציוניזם.
את הטיול ידריך ספי אשר יוביל אותנו לסיור במדינה מרתקת זו ,זהו איננו עוד טיול: זהו מסע חוויתי חושני בעקבות מסורות עתיקות שנשתמרו בזמן לצד תרבות מערבית וטכנולוגיה מתקדמת.
זהו מסע במדינה מורכבת בעלת תרבות יחודית החווה כיום שינויים רבים ולכן ונלמד עליה באמצעים מגוונים הכוללים, הרצאות, סרטונים וסרטי קולנוע.
תכנית הטיול שנבנתה ע"י ספי היא מעמיקה, ייחודית ומעניינת וכוללת אתרים יחודיים כדוגמת מוזאון האור שנפתח בטוקיו בקיץ האחרון , רכבת הרומנטית בקיוטו ועוד.
במהלך הטיול נפגוש בתרבות עשירה ומרתקת, נסייר באתרי הטבע היפים ביותר במדינה, בשווקים ובערים של יפן. תכנית גדושה ומלאה כמובן שללא סיורי בחירה וללא ימים חופשיים.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול ליפן


ימים 2-1 ת"א-טוקיו - מקדש אסקוסה, רובע פארק אואנו ואזור אודייבה:

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לורשה שם נערך פגישת היכרות ושיחת קבוצה ונמשיך לטוקיו, עיר הבירה של יפן המהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה. עם הנחיתה נערוך סיור בעיר. גורדי שחקים עצומי מימדים, שלטי ניאון בכל מקום, מערכת כבישים הומה, מאות ואלפי כלי תחבורה ומעל הכל, קצב מהיר. זוהי טוקיו, הבירה היפנית והמטרופולין המאוכלס בעולם עם למעלה מ-12 מיליון איש החיים בתחומה וכ-34 מליון איש בטוקיו רבתי. העיר משמשת כבירת יפן מאז 1868 והיא מקום מושבו של קיסר יפן. נצא לסיור במהלכו נבקר באחד ממרכזיה התוססים של העיר ללא הפסקה, ונתרשם מקצב החיים המדהים של היפנים. נסייר בעיר ונבקר במקדש ברובע אסאקוסה (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628 ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon, אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לאיבריהם הפגועים, תעלם המחלה , נבקר ברובע פארק אואנו (Ueno) ובאזור אודייבה - אזור בילוי חדש עם תצפית מיוחדת על העיר. ארוחת ערב ולינה בטוקיו.


יום 3 טוקיו סיור מקיף בעיר כולל שוק הדגים, מקדש מייג'י, רובע האלקטרוניקה:

נתחיל את יומנו בביקור בשוק הדגים החדש של טוקיו -מותנה באישור השלטונות, לאחר מכן בפעם הראשונה קבוצה ישראלית תבקר במוזיאון האמנות הדיגיטלי – מוזיאון חדש יחודי ומרתק . נחלוף על פני בית הפרלמנט, נסייר במקדש מייג'י (Meiji Shrine), מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1867 ופתח צוהר למערב והמודרניזציה. משם נמשיך לאקיהברה (Akihabara) רובע החשמל ומוצרי האלקטרוניקה של טוקיו ולאזור בילוי של צעירים יפנים ובו חנויות מזכרות Harakuku&Omotesando נמשיך בטיולנו לגינזה (Ginza), אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם. נמשיך לסיור כולל ארוחת ערב ברובע שינג'וקו Shinjuku)) מקום בו נמצאת תחנת הרכבת הסואנת ביותר בעולם ! נעלה לתצפית מהקומה ה – 45 של בנין עיריית טוקיו. ונחזור באופן חוויתי ברכבת התחתית המפורסמת למלון בטוקיו.


יום 4 טוקיו – ניקו –מוזולאום-אגם צוזנג'י-מפלי קגון-טוקיו -רובע שיבויה:

היום נצא לטיול בניקו השוכנת בלב נופים של הרים, יערות ומפלים ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו (Tokugawa Ieyasu). בראשית המאה ה-17, בתום מלחמת האזרחים, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו (Edo), היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן, ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. נראה את אגם צוזנג'י הממוקם בלוע הר געש כבוי, ביקור במפלי קגון האדירים, ארוחת צהריים כלולה. בתום הסיור המהנה נחזור לטוקיו לרובע "שיבויה" ובו מעבר החציה המפורסם בעולם, ספי יציע לכם לטעום את הראמן היפני, מרק שהוא ארוחה בריאה ומזינה ובסיום תחזרו ברכבת התחתית עם ספי למלון בטוקיו.


יום 5 קאמקורה - האקונה –שייט באגם אשי – האווקודני- המוזיאון הפתוח:

הבוקר נאכל ארוחת בוקר במלון ולאחר מכן יציאה באוטובוס לקאמקורה שם נבקר במקדש הבודהה הגדול. נמשיך להאקונה (Hakone), עיירת נופש השוכנת על שפת אגם אשי (Ashi), בתוך לוע ענק של הר געש שהתפוצץ לפני כמה אלפי שנים. הפעילות הגעשית מתבטאת היום בכך, שיש באזור מעיינות חמים רבים, ואזורים של "אדמה פעילה", בהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. על חופי האגם בנוי מקדש האקונה, ששער הכניסה הגדול והכתום שלו ניצב במימי האגם. נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה, ובו, בגן הרחב, פזורים פסלים מודרניים מכל רחבי העולם. נוכל ליהנות משכשוך וטבילת הרגליים במים החמים הנובעים מהמרחצאות במקום – חוויה לגוף ולנפש. נערוך שייט מהנה על אגם אשי המפורסם ונצפה על "העמק הרותח" - האווקודני. בערב נרחץ במרחצאות המים החמים ואמבטיות יפניות. ארוחת ערב ולינה בהאקונה.


יום 6 הרי פוג'י – הרי האלפים היפניים - טאקייאמה:

נצא בנסיעה דרך הר פוג'י הממוקם במרכז האי הונשו, הגדול באיי יפן. הר פוג'י, המתנשא לגובה של 3,776 מטרים, הוא הר געש פעיל והתפרצותו האחרונה ארעה בשנת 1707. לפוג'י מקום מיוחד בתרבות היפנית והוא מקודש בעיניהם. במשך מאות שנים ההעפלה על ההר הייתה טקס דתי. כתות מסוימות סגדו להר וציירים יפנים רבים הנציחו אותו בסדרות ציורים מפורסמות. נבקר במרכז המבקרים ונמשיך בדרכנו למאטסומוטו (MATSUMOTO) הנמצאת בחבל האלפים היפנים. נבקר בטירת מאטסומוטו, המכונה גם המצודה השחורה. הטירה נבנתה במאה ה-16 ושמשה את השוגונים והסמוראים במשך מאות שנים. בתום הביקור ניסע לטקייאמה, עיר עתיקה בלב הרי האלפים היפנים. עם ההגעה נערוך סיור ברחוב המרכזי, סונומאצ'י המאופיין בבתים מיוחדים לאזור האלפים היפנים. ארוחת ערב ולינה בטאקאיימה.


יום 7 טקייאמה – מוזאון המרכבות-שיראקווה גו-  קנאזאוו`ה:  

נבקר בשוק הבוקר על גדת הנחל ונמשיך לביקור במוזיאון המיוחד Yatai kaikan - שם נראה את המרכבות המקושטות בהן משתמשים פעמיים בשנה בתקופת הפסטיבלים , למצעד מרהיב ברחובות העיירה. נמשיך בנוף האלפיני, ונגיע לשיראקווה גו, עיירה אשר שימרה את אופייה במשך מאות שנים. בתי העיירה בנויים בסגנון הנקרא "גאשו זוקורי" – המאפשר לשאת את השלג הכבד שיורד בחורף, נבקר בבית מיוחד כזה. הכפר כולו הוכרז כאתר מורשת עולמית. נבקר במוזיאון הפתוח המשחזר את סגנון הבנייה הייחודי לאזורי ההרים. נמשיך ונשוטט ברחובות הצרים ובסמטאות העתיקות של העיירה. נמשיך בנסיעה לקנאזאוו`ה העיר בה מיצרים את על עלי הזהב היפנים. בהגעה נצא לארוחת ערב ולינה


יום 8 קנאזאוו`ה  –גן קנרוק אן-רובע הסמוראים-שוק אומיצו-מקדש קיומיזה דר קיוטו:

לאחר ארוחת הבוקר נסייר בקנאזאוו`ה המהווה דוגמא לשילוב של קידמה ומסורת חיה ותוססת והיא אחת מערי הטירה האופייניות שנותרו ביפן. כיוון שלא הופצצה במלה"ע השנייה נותרו בה שכונות שלמות המשמרות את אווירת העיר העשירה בהיסטוריה ואתרים. נבקר בגן קנרוקואן - Kenroku-en הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן. נמשיך לרובע נגאמאצ`, רובע הסמוראים השקט אשר אכלס את מעמד הסמוראים ששירתו את הלורד מאדה ביפן הפיאודלי . הבתים, המוקפים בחומת בוץ עם גגון רעפים מסורתי, השתמרו כמות שהם והרחובות שימרו את אווירתה המסורתית של יפן. נבקר בבית סמוראים שהשתמר ונתרשם מהעיצוב הבית והגן המקסים הסובב אותו. בפאתי השכונה בתי סוחרים ואומנים - שחלקם גם פתחו שעריהם לביקור תיירים. נמשיך ונסייר בעיירה ונבקר בשוק אומישו הציורי. ניסע במורדות האלפים לכיוון קיוטו. בעיר מקדשים מחודדים בנויים בסגנון מסורתי, גנים מעוצבים עם שבילי חצץ, ורובע הגיישות גיון – זוהי קיוטו, המרכז התרבותי של יפן ואחת הערים הבודדות ביפן שעדיין שומרות על צביון יפני עם מקדשי זן מהיפים שיש בעיר, מסלולי הליכה שלווים, וכמובן – ארמון הקיסרי המרשים.. עם ההגעה נבקר במקדש קיומיזו-דרה (Kiyomizu-Dera

) החולש על העיר ממרומי גבעה, ומתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. ארוחת ערב ולינה בקיוטו.


יום 9 קיוטו – שוק נשיקי-מקדש הזהב-מקדש הזן-רובע גיון-בית שלום:

נצא ליום טיול מודרך בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נתחיל בביקור בשוק האוכל והפולקלור היפני של נישיקי והמדרחוב הססגוני. נגיע לסיור בתחנת הרכבת של קיטו. נבקר בטירת NIJO ובמקדש קינקאקוג' (Kinkaku Ji) הבנוי על אגם קטן, מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב. נצפה בתצוגת הקימונו Nishijin Kimono Show ונמשיך לביקור במקדש הזן רוינז'י . לעת ערב נסייר ברובע גיון המפורסם, רובע חיי הלילה של קיוטו אזור בתי התה , ובתי המגורים של הגיישות והמייקות . נבקר ב"בית שלום" – המרכז המיוחד של נוצרים יפנים אוהבי ישראל. זהו ביקור מרגש במיוחד הן לנו והן לאנשים המדהימים האלה שאוהבים את ישראל בכל נפשם. (מותנה באישור) ארוחת ערב ולינה בקיוטו.


יום 10 קיוטו באביב-נתיב הפילוסופים-יער חיזרן-רכבת הרומנטית:

היום יוקדש לקיוטו באביב הפורח. נהלך רגלית לאורך נתיב הפילוסופים – בין מקדשיה היפים של

עיר הגנים. לקראת צהרים נצא מערבה לאיזור אראשיאמה, נבקר בחורשת הבמבוק(חיזרן) הקסומה של סאגאנו, ומשם

נמשיך בנסיעה ברכבת הרומנטית העתיקה ונוכל להתרשם מהנוף לכיוון קמאוקה. ארוחת ערב ולינה בקיוטו.

יום 11 קיוטו -  נארה- מקדש טודאי גי-נסיעה ברכבת בולט המהירה להירושימה -הירושימה :

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בנארה- בירתה הראשונה של יפן, נבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות אנו נסייר בפארק זה ונבקר במקדש טודאיג'י (Todai Ji) הוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נמשיך למקדש השינטו קאסוגה (Kasuga) מקשטות אלפי פנסים עשויים אבן וברונזה. נמשיך לתחנת הרכבת וניסע להירושימה ברכבת ה"בולט" המהירה Shinkensen -פאר מערכת התחבורה היפנית. נבקר בפארק השלום שהוקם אחרי מלחמת העולם השנייה. זהו פארק מיוחד אשר נועד להנציח את עבר על הירושימה ותושביה ברגע הטלת הפצצה האטומית ובתקופה שלאחר מכן, במהותו הפארק מסמל את השאיפה להשגת שלום עולמי, מרגש במיוחד פסל הילדה עם העגור המסמל ביפן אריכות ימים. ארוחת ערב ולינה בהירושימה.


יום 12 הירושימה -מפעל מאזדה-ביקור באי מיאג'ימה – משכן השינטו – טוקיו


לאחר ארוחת הבוקר. נבקר במפעל המכוניות מאזדה בו נראה את פס הרכבה המפורסם (מותנה באישור) .נצא בשייט לאי מיאג'ימה – אי המקדש שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו ונחשב לאחד מאתרי הטבע היפים ביפן! נסייר באי ונבקר במקדש איטסוקושימה Itsukushima shrine הציורי והמרתק הוא המקדש הצף. נשוב להירושימה. העברה לשדה התעופה וטיסה לטוקיו. ארוחת ערב ולינה בשדה התעופה נריטה.


ימים 13-14/ טוקיו-ת"א

יום אחרון בטיולנו המיוחד. נצא לטיסה לוורשה, בהגעה לורשה נעלה על אוטובוס ונצא לסיור בעיר שבסיומו נחזור לשדה התעופה משם נמריא לתל אביב. (הגעה לארץ ביום ה- 14 לפנות בוקר)

לכל הטיולים המאורגנים ליפן  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018