03-6226666
להזמנות

איחוד האמירויות הערביות-טיול מאורגן מקיף לשומרי מסורת-חצי פנסיון כשר 8 ימים/7 לילות UAE2

ממלכות בין מדבר וים

I want Dubai to be a place where everybody from all over the world meet each other, don’t think of fighting or hate , just love it. Enjoy the sport and that’s it.

חוד האמירויות עד לא מזמן נשמע לנו כמו חלום. היום, החלום הופך למציאות. ישבנו וחשבנו, מה הכי חשוב להראות לכם בשבע הנסיכויות של המפרץ הפרסי? היסטוריה, תרבות, מלונות פאר? התשובה הייתה לנו פשוטה-הכול! בטיול נבקר בדובאי, אבו דאבי, אל עין ,שארג'ה. נעבור בין עתיק למודרני, בין אמת לדמיון, בטיול שמשלב את המזרח והמערב באופן מושלם. דובאי,העיר המאוכלסת ביותר באיחוד האמירויות הערביות השוכנת על חופו הדרום-מזרחי של המפרץ הפרסי, היא מרכז כלכלי ותחבורתי בינלאומי. ללא ספק מדובר על האזור הנחשק ביותר היום, ומציע אין סוף חוויות תרבותיות: נוף ארכיטקטוני , אטרקציות, פעילויות אקסטרים ,קניות ושמש ללא הפסקה. אבו דאבי, העיר העשירה ביותר בעולם, עיר התרבות החדשנית, פוליטיקה, מוזאונים, מלונות פאר, מסגדים ואטרקציות רבות נוספות. אל עין,העיר הרביעית בגודלה באיחוד האמירויות ,שארג'ה, עיר אוטנטית ושווקים,

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לאיחוד האמירויות


יום 1/ תל אביב –דובאי – אבו דאבי

ניפגש בנמל התעופה לקראת הטיסה לדובאי DUBAI , אחת משבע האמירויות המרכיבות את מדינת איחוד האמירויות, עיר מודרנית מאוד והפופולארית ביותר לתיירות עולמית.
בהגעה ניסע לכיוון אבו דאבי,בירתה של איחוד האמירויות, העיר העשירה ביותר בעולם.
נתחיל בביקור במסגד הגדול על שם אבי האומה "השייח זאיד מוחמד שיזם". המסגד מיועד להיות המרכז המוסלמי ויכול להכניס 40אלף מתפללים. רצפת המסגד מכוסה בשטיח אחד שכולו נעשה בעבודת יד. קורות המסגד מצופים שיש לבן והוא מוקף בריכות מים. למסגד הזה מגיעים מבקרים מכל הדתות לביקור.
בתום הסיור נמשיך למלון ללינה וארוחת ערב כשרה ועשירה.

יום 2/ אבו דאבי - מוזיאון הלובר - האי יאס

לאחר ארוחת הבוקר הכשרה והכנת הכריכים לארוחת הצהריים, נמשיך את טיולנו באבו דאבי, נחלוף על פני מגורי הנשיאות והארמון הנשיאותי "קאסר אל וואט". נראה את מלון "ארמון האמירויות',", אחד ממלונות היוקרה בעולם.
נמשיך לביקור במוזיאון הלובר, אשר שם נתרשם מעבודות האומנים הגדולים בעולם, ואוספי אומנות עתיקה.
נמשיך בסיורנו בעיר, נתרשם ממגוון הרעיונות הארכיטקטוניים ונטייל לאורך "הקורניש".
נבקר באי יאס YAS ISLAND בית לעולם מכוניות הפרארי.
ארוחת ערב כשרה ועשירה ולינה באבו דאבי.

יום 3/ אבו דאבי – אל עין AL AIN - דובאי

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את אבו דאבי וניסע לאחד המקומות היפים והמיוחדים של אחוד האמירויות הערביות –אל עין "AL AIN" . העיר המודרנית נקראת כך על שם אתר היסטורי בן אלפי שנים. אל עין המודרנית היא העיר השנייה בגודלה באבו דאבי והרביעית באיחוד האמירויות. היא משמשת כמרכז מסחרי, תחבורתי וחינוכי.
מסביב לעיר המודרנית ישנם שרידים ארכיאולוגיים רבים, בהם מקומות קבורה עצומים עשויים מאבנים מתקופת הברונזה (3200 עד 2700 לפנה"ס). 17 אתרים שונים באל עין וסביבתה הוכרזו במקובץ כאתר מורשת עולמי של אונסקו.
בהגעה לעיר נערוך סיור בחלק מהאתרים וכמוכן בפארק הארכיאולוגי אל-הילי, שבו שרידי התיישבות וקברים מתקופת הברונזה. בתום סיורנו באל עין, נמשיך בנסיעה לדובאי הנוצצת והשובת לב, נערוך סיור פנורמי בעיר מרתקת זו , בתום הסיור, נעצור בכדי לצפות במופע המזרקות הגדול שלרגלי המגדל הגבוה בעולם "בורג' חליפה" ונתפעל מהפירוטכניקה של שילוב מים, מוזיקה ואורות ובסיומה, נעבור למלוננו להתארגנות וארוחת ערב כשרה ועשירה.
לינה בדובאי.

יום 4 / דובאי - העיר העתיקה והחדשה

אחר ארוחת הבוקר נתחיל את היום בביקור באיי התמרים PALM JUMEIRAH , שלושה איים מלכותיים, שהוקמו החל משנת 2001בחופיה של העיר. האיים נועדו להגדיל את אורך החוף של העיר ב"כ 520 ק"מ ולשם כך מעוצבים בצורת עצי תמר. איים אלו הם מטיפוס איי סוללה הנבנים באמצעות סוללות אבנים ופיזור חול על קרקעית הים, עד שהגיעו לגובה פני הים. נמשיך לכיוון מלון אטלנטיס המפורסם ונעלה על רכבת המונורייל לכיוון העיר.


נטייל באיים ונראה את אחד המלונות המפוארים בעולם " מלון בורג' אל ערב" ובהמשך נעלה לביקור ותצפית מבניין " FRAME OF DUBAI" מבנה ארכיטקטוני שנראה כמו מסגרת מצופה זהב מסגרת דובאי היא סמל של עיצוב אדריכלי, המקשר בין העבר להווה, תוך שהוא מצפה לעתיד. הוא בנוי בצורה של מסגרת, בשטח כולל של 7.145 מ"ר, גובה 150 מטר ורוחב 93 מטר. המסגרת מורכבת משני מגדלים בגובה 150 מטרים, המחוברים על ידי גשר שממנו ניתן יהיה להשקיף על העיר .נהנה מהנוף המרהיב כולל SKY WALK הליכה על גשר הזכוכית.


נמשיך למרכז התרבות ונשמע על התרבות המקומית המעניינת. נראה את המסגד הגדול ביותר בדובאי "ג'ומיירה" נטייל רגלית ב"רובע הבסטאקיאה "BASTAKIAH" אחד מאזורי המגורים העתיקים ביותר בדובאי עם רחובות צרים , בתים עם חצרות ומדרגות צרות ... שהפך עם השנים למחוז אמנים ותרבות עם גלריות, תערוכות ומוזיאונים רבים.

נשוט מה " CREEK" בסירות מקומיות "אברה" ונראה את פריצת מי הים לתוך היבשה. הרציף משמש היום כנמל של דובאי אליו משנעות האוניות את סחורתן. נמשיך לשוק טיפוסי אותנטי, אשר שם ניתן לחוות את התרבות העתיקה של דובאי. ובנוסף באזור זה עוד שווקים, התבלינים עם ריחות ארומטיים של שמנים ,ספרן, אגוזים ,שוק הזהב, מוזיאונים ,גלריות ומסגדים .בשעות הצהריים, נעלה לביקור בבניין הגבוה ביותר בעולם, ה "בורג חליפה" שמתנשא לגובה 828 מטר מעל המול החמישי בגודלו בעולם, נעלה לבקר בקומה 125 לתצפית מדהימה, ונתצפת 360 מעלות על העיר היפיפייה והמרחבים שמסביב, ביום ראות טובה התצפית נראית לטווח של כ 95 ק"מ ולעתים ניתן לראות את איראן בצדו השני של המפרץ הפרסי, בתום הביקור נשוב למלון להתארגנות והתרעננות.


בשעות הערב, נצא לבילוי ושייט הכולל ארוחת ערב כשרה לאורך המרינה של דובאי, נראה את גורדי השחקים המאירים באורות צבעוניים וייחודיים, נראה את דובאי האי "הגלגל הענק" הזוהר למרחקים, נרקוד לצלילי מוזיקה ישראלית וגם זרה, ונשוב למלון בשעת לילה מאוחרת ללינה.

יום 5/ הגנים הקסומים ומופע פולקלור כולל נסיעה בג'יפים וארוחת ערב במאהל בדואי

יום מדהים ומיוחד לפנינו כאשר נבקר בדובאי המדברית במתחם פרחוני וצבעוני במיוחד, הגן הקסום והמדהים ביופיו, גן הפרחים הגדול בעולם. האטרקציה הזו שברה שיא גינס בזכות סידורי הפרחים התלויים הגדול בעולם, יש בה למעלה מ - 45 מיליון פרחים בעיצובים, צורות וצבעים מדהימים ומגוונים. שטח של הגן עולה על 72אלף מטר מרובע, נטייל בגן הבלתי נתפס נצלם ונעביר את אחה"צ עם ריחות וצבעים.

בתום הביקור נשוב למלון להתרעננות לקראת יציאה לבילוי ערב מיוחד, נצא לכיוון המדבר ברכבי שטח 4X4 ונצפה בשמש השוקעת תוך נסיעה בדיונות המדבר .. נגיע למחנה אירוח בסגנון בדואי מסורתי בו נהנה מערב של מוסיקה, רכיבה על גמלים, ציורי יד בחינה, מופע ריקודי בטן וארוחת
ערב כשרה בשילוב מופע ערבי מסורתי עם שתייה קלה חופשית, בקלאווה, תמרים וקפה כיד המלך, בסוף הערב נשוב למלון ללינה.

יום 6 / שארג'ה

הבוקר ניסע בדרך נופים וכפרים לשארג’ה SHARJAH שהיא האמירות השלישית בגודלה באיחוד האמירויות. שארג'ה נחשבת לבירת התרבות ויושבת בחופי מפרץ הפרסי ומפרץ עומאן. ביקור בעיר כולל סיור בעיר האוניברסיטאות המרשימות ביופיין, ביקור במוזיאון לתרבות האסלאם הכולל אלפי פרטים עתיקים, ביקור בשוק הדגים, הפירות והתמרים ובמרכז העיר העשיר בגלריות, ומוזאונים. בשעות הצהריים, נותיר זמן לקניות באחד מהמולים הגדולים והשווים ביותר של דובאי, ובשעות אחה"צ נשוב חזרה למלון לקראת הכנות לשבת וסעודת שבת.


יום 7 / דובאי המהפנטת

ארוחת בוקר ותפילות השבת במלון זמן חופשי ליהנות משחייה בבריכה המפוארת של המלון וממתקני המלון השונים , במידת האפשר ( אם לא יהיה חם מדי ) נצא לטיול רגלי באזור המלון עם מדריך הטיול. במוצאי שבת לאחר ההבדלה, נצא לערב בילוי ב- GLOBAL VILLAGE המייצג ביתנים של כ -30 מדינות שונות. אחד האטרקציות המומלצות ביותר. מדובר בשילוב של יריד ופארק במתקן ענק, שבו משתתפות עשרות מדינות מרחבי העולם. כל מדינה מקבלת מבקרים בחוויה מלאה ועשירה. הם מציגים פרטים וסחורות ייחודים, מאכלים מסורתיים, ומופעי בידור . נשוב למלון לקראת חצות.


יום 8 / דובאי -תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר במלון והשלמת סיורים וביקורים ( במידה ופספסנו משהו ) ניתן זמן נוסף לקניות ( בהתאם לשעות הטיסה אם יתאפשר ) ומשם נמשיך וניסע לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לארץ.
סדר הטיול והאתרים כפוף לשינויים בהתאם לשבת ושעות הביקורים.

לכל הטיולים המאורגנים לאיחוד האמירויות  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018