03-6226666
להזמנות

איחוד האמירויות הערביות-טיול מאורגן מקיף לשומרי מסורת-חצי פנסיון כשר 8 ימים/7 לילות UAE2

ממלכות בין מדבר וים

I want Dubai to be a place where everybody from all over the world meet each other, don’t think of fighting or hate , just love it. Enjoy the sport and that’s it.

Mohammed טיול באיחוד האמירויות עד לא מזמן נשמע לנו כמו חלום.  היום, החלום הופך למציאות. ישבנו וחשבנו, מה הכי חשוב להראות לכם בשבע הנסיכויות של המפרץ הפרסי?  היסטוריה, תרבות, מלונות פאר?  התשובה הייתה לנו פשוטה-הכול!  בטיול נבקר בדובאי, אבו דאבי, אל עין ,שארג'ה . נעבור בין עתיק למודרני, בין אמת לדימיון, בטיול שמשלב את המזרח והמערב באופן מושלם. דובאי,העיר המאוכלסת ביותר באיחוד האמירויות הערביות השוכנת על חופו הדרום-מזרחי של המפרץ הפרסי, היא מרכז כלכלי ותחבורתי בינלאומי. ללא ספק מדובר על האזור הנחשק ביותר היום, ומציע אין סוף חוויות תרבותיות: נוף ארכיטקטוני , אטרקציות, פעילויות אקסטרים ,קניות ושמש ללא הפסקה. אבו דאבי, העיר העשירה ביותר בעולם, עיר התרבות החדשנית, פוליטיקה, מוזאונים, מלונות פאר, מסגדים ואטרקציות רבות נוספות. אל עין,העיר הרביעית בגודלה באיחוד האמירויות ,שארג'ה. 

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לאיחוד האמירויות


יום 1/ יום א' / תל אביב –דובאי – אבו דאבי

ניפגש בנמל התעופה לקראת הטיסה לדובאי DUBAI , אחת משבע האמירויות המרכיבות את מדינת איחוד האמירויות, עיר מודרנית מאוד והפופולרית ביותר לתיירות עולמית.

בהגעה ניסע לכיוון אבו דאבי,בירתה של איחוד האמירויות, העיר העשירה ביותר בעולם.

נתחיל בביקור במסגד הגדול על שם אבי האומה "השייח זאיד מוחמד שיזם". המסגד מיועד להיות המרכז המוסלמי ויכול להכניס 40 אלף מתפללים. רצפת המסגד מכוסה בשטיח אחד שכולו נעשה בעבודת יד. קורות המסגד מצופים שיש לבן והוא מוקף בריכות מים. למסגד הזה מגיעים מבקרים מכל הדתות לביקור.

בתום הסיור נמשיך למלון ללינה וארוחת ערב.

יום 2 / יום ב' / אבו דאבי - מוזיאון הלובר - האי יאס

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את טיולנו באבו דאבי, נחלוף על פני מגורי הנשיאות והארמון הנשיאותי "קסר אל וואט". נראה את מלון "ארמון האמירויו,", אחד ממלונות היוקרה בעולם.

נמשיך לביקור במוזיאון הלובר ונתרשם מעבודות האומנים הגדולים בעולם, ואוספי אומנות עתיקה.

נטייל בעיר, נתרשם וממגוון הרעיונות הארכיטקטוניים ונטייל לאורך "הקורניש".

נמשיך ונבקר באי יאס YAS ISLAND בית לעולם מכוניות ה פרארי.

ארוחת ערב ולינה באבו דאבי.

יום 3/ יום ג'/ אבו דאבי – אל עין AL AIN - דובאי

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את אבו דאבי וניסע לאחד המקומות היפים והמיוחדים של אחוד האמירויות הערביות –אל עין "AL AIN" .

העיר המודרנית נקראת כך על שם אתר היסטורי בן אלפי שנים. אל עין המודרנית היא העיר השנייה בגודלה באבו דאבי והרביעית באיחוד האמירויות. היא משמשת כמרכז מסחרי, תחבורתי וחינוכי.

מסביב לעיר המודרנית ישנם שרידים ארכאולוגיים רבים, בהם מקומות קבורה עצומים עשויים מאבנים מתקופת הברונזה 3200 עד 2700 לפנה"ס. (17 אתרים שונים באל עין וסביבתה הוכרזו במקובץ כאתר מורשת עולמי של אונסקו"ו).

בהגעה לעיר נערוך סיור בחלק מהאתרים וכמוכן בפארק הארכאולוגי אל-הילי, שבו שרידי התיישבות וקברים מתקופת הברונזה.

לאחר נמשיך דובאי לתחילת הסיורים בעיר מרתקת זו ,

ארוחת ערב ולינה בדובאי.

יום  4 / יום ד'/ דובאי - העיר העתיקה והחדשה

נתחיל את הבוקר בעיר המחשמלת בין המגדלים המודרניים והייחודיים , נתחיל בביקור בבניין הגבוה ביותר בעולם ה "בורג חליפה BURJ KHALIFA" שמתנשא לגובה 828 מטר ב 125 קומות. נעלה לתצפית מדהימה ונתצפת 360 מעלות על העיר היפיפייה והמרחבים סביב, ביום ראות טוב התצפית נראית לטווח של כ 95 ק"מ ולעתים ניתן לראות את איראן בצידו השני של המפרץ הפרסי.

ממעוף הציפור נשמע על העיר והאזורים השונים, ובסיום נמשיך למלון להתארגנות ,ארוחת ערב במלון או במסעדה מקומית ,ולאחר מכן סיור לילה.

נמשיך לטייל בשני צדי העיר. נתחיל באזור החדש באיי התמרים PALM JUMEIRAH - שלושה איים מלכותיים, שהוקמו החל משנת 2001בחופיה של העיר. האיים נועדו להגדיל את אורך החוף של העיר בכ 520 ק"מ ולשם כך מעוצבים בצורת עצי תמר. איים אלו הם מטיפוס איי סוללה הנבנים באמצעות סוללות אבנים ופיזור חול על קרקעית הים, עד שהגיעו לגובה פני הים.

נטייל באיים ונראה את אחד המלונות המפוארים בעולם " מלון בורג' אל ערב" ובהמשך נראה את ה "FRAME OF DUBAI" " מבנה ארכיטקטוני שנראה כמו מסגרת מצופה זהב המסגרת מורכבת משני מגדלים בגובה 150 מטרים, המחוברים על ידי גשר שממנו ניתן יהיה להשקיף על העיר .

נעצור לביקור במרכז התרבות ונשמע על התרבות המקומית המעניינת. נראה את המסגד הגדול ביותר בדובאי "ג'ומיירה" ולאחר מכן נמשיך לשוק טיפוסי אותנטי, אשר שם ניתן לחוות את התרבות העתיקה של דובאי. בנוסף באזור זה שווקים נוספים כגון שוק התבלינים עם ריחות ארומטיים של שמנים ,סאפרן, אגוזים ,שוק הזהב, מוזיאונים ,גלריות, מסגדים.

נתקדם לכיוון העיר העתיקה, נשוט מה " CREEK" בסירות מקומיות "אברה " ונראה את פריצת מי הים לתוך היבשה. הרציף משמש היום כנמל של דובאי אליו משנעות האוניות את סחורתן.

הערב נצא לצפות בשקיעה תוך כדי שייט לאורך המרינה של דובאי. במהלך השייט נראה את דובאי איי "הגלגל הענק" ואת החופים המפורסמים וגורדי השחקים ברקע. לאחר ארוחת ערב נחלוף בעיר המגדלים המוארת ונחזור לבית המלון.

יום 5/ יום ה'/ הגנים הקסומים ושייט עם ארוחת ערב

יום מדהים ומיוחד לפנינו כאשר נבקר בדובאי המדברית במתחם פרחוני וצבעוני במיוחד, גן קסום מדהים גן הפרחים הגדול בעולם. האטרקציה הזו שברה שיא גינס בזכות סידורי הפרחים התלויים הגדול בעולם, יש בה למעלה מ - 45 מיליון פרחים בעיצובים, צורות וצבעים מדהימים ומגוונים. שטח של הגן עולה על 72אלף מטר מרובע, נטייל בגן הבלתי נתפס נצלם ונעביר את הבוקר עם ריחות וצבעים.

אחר הצהריים נעצור באחד ממרכזי הקניות הגדולים. זמן חופשי לאכול ולהסתובב בין החנויות הרבות.הערב לאחר ארוחת ערב נמשיל לסיור לילה ומצפה באורות השנה החדשה האזרחית.

יום 6/ יום שישי/ שארג'ה

היום נצא דרך נופים וכפרים לשארג’ה  SHARJAH שהיא האמירות השלישית בגודלה באיחוד האמירויות. שארג'ה נחשבת לבירת התרבות ויושבת בחופי מפרץ הפרסי ומפרץ עומאן. ביקור בעיר כולל ביקור במוזיאון לתרבות האיסלם הכולל אלפי פרטים עתיקים. נמשיך לביקור בשוק ובמרכז העיר העשיר בגלריות,ומוזאונים.

חזרה למלון לקראת הכנות לשבת וסעודת שבת.

יום 7/ יום שבת / דובאי המהפנטת

ארוחת בוקר ותפילות במלון. נצא לטיול רגלי בעיר עם מדריך הטיול.

במוצא שבת נחגוג את הערב בחוויה מדברית, נסיעה ברכב שטח בשמורה החולית. נגיע למחנה אירוח בסגנון בדואי מסורתי בו נהנה בערב של מוסיקה, רכיבה על גמלים, ציורי יד בחינה, מופע ריקודי בטן וארוחת ערב.

יום 8 / יום א' /דובאי/אבו דאבי -תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר במלון והשלמת סיורים ביקורים באבו דאבי ובהתאם לשעות הטיסה נמשיך וניסע לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לארץ.

לכל הטיולים המאורגנים לאיחוד האמירויות  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018