טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

גרמניה הדרך הרומנטית ליער השחור כולל עמק הריין וחבל אלזס 7 ימים / 6 לילות: MBL

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

 

טיול מאורגן לעמק הריין והיער השחור

אנו מזמינים אתכם לטיול ליער השחור, או בשמו הגרמני שוורצוואלד שנחשב לאחד האזורים היפים והמרתקים ביותר בגרמניה ושוכן בשטח מדינת באדן – וורטמברג. האגדה מספרת כי תושבי האזור האמינו שביער מתגוררים גמדים, מכשפות ופיות והסיפורים על המקום אף פעם לא פסקו. המעשייה על עמי ותמי הוא רק אחד מהתוצרים של סיפורי היער. אולם, על אף האגדות, אל לכם לדמיין אותו כהה ועגמומי. היער השחור הוא אחד היערות המרתקים, הצבעונים והמגוונים ביותר בעולם.

מסלול הטיול:

 

יום 1/ ת"א –פרנקפורט – קהילות שו"ם -היער השחור:
ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לפרנקפורט. לאחר הנחיתה נצא לסיור בשתי ערים חשובות מההיסטוריה היהודית הידועות בכינוין "קהילות שו"ם": שפייר (Speier) וורמס (Worms). נתחיל בעיירה שפייר אשר בה פרחה קהילת יהודי אשכנז בימי הביניים. נבקר בשרידי בית הכנסת העתיק ונצפה בקתדרלה הרומנסקית מהגדולות בעולם. נמשיך לעיר וורמס בה גר ולימד רש"י אשר גם הקים במקום בית מדרש. נראה את בית הכנסת בו התפלל הרב החכם ונצעד לכיוון בית הקברות היהודי העתיק, לאורך הטיילת הנאה של העיר. המשך נסיעה למלוננו באזור היער השחור ..
 
יום 2 שפהאוזן - מפלי הריין – שטיין אם ריין – אגם קונסטנץ:
היום נעזוב את גרמניה וניסע לביקור במפלי הריין בשוויץ, המפלים הגדולים והמרשימים ביותר באירופה לא רק בזכות עוצמתם, אלא גם בזכות הנוף היפהפה סביבם. אח"כ נמשיך ליהלום על גדות הריין: שטיין אם ריין -  עיירה קטנה שבמרכזה עיר יפהפייה מימי הביניים, שמורה היטב ומטופחת ואל אגם קונסטנץ, אחד מאתרי הנופש החשובים במרכז אירופה ומקווה מים מתוקים. את סיורנו נסיים בעיר קונסטנץ, העיר הגדולה והמרכזית עם אינספור אתרים למבקרים  כדוגמת, 'האנדרטה לזכר יהודי קונסטנץ, בית הכנסת, מזרקת הקיסרים ובית העירייה . בתום הביקורים נחזור למלוננו.
 
יום 3 : אגם טיטי-פרייבורג- טריברג   :
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאגם טיטי המחמם את הלב ביופיו. האגם מוקף ביערות ומהווה אזור נפלא לנופש, עם אפשרות לרחצה ולשייט באגם וטיולים ביערות שמסביב . נמשיך לפרייבורג (Freiburg), הידועה גם כבירת אזור היער השחור. נערוך סיור מקיף בין הסמטאות הצרות של העיר העתיקה לצד תעלות המים החוצות את הרובע, נבקר בקתדרלה הגותית המפוארת ונראה את בית העירייה. נגיע לסיור בעיירה טריברג, עיירה קטנה וציורית בלב ליבו של היער השחור. נוכל להתבונן ברחוב הראשי בעיירה אשר מלא בחנויות שעונים מכל הסוגים והגדלים כולל שעוני ענק המספרים סיפור שלם. ביציאה מהעיירה נעשה מסלול רגלי למפלי הטריברג המרשימים, הנשפכים בנהר גוטך בשבעה מדרונות חדים של 162 מ' ונחשבים לגבוהים ביותר בגרמניה.  בסיום היום  נחזור למלון.
 
יום 4  באדן באדן –אלזס, שטרסבוג-קולמר : 
לאחר ארוחת בוקר ניסע באחת הדרכים היפות ביותר ביער השחור לכיוון באדן באדן השוכנת על גדות נהר האוס וידועה כעיירה "מרפאת חיים" בזכות המעיינות החמים והמרחצאות המרובים שהוקמו שם. נטייל לאורך הטיילת, נראה את הקזינו קוראהוס ואת בית האופרה היוקרתי של העיר.נמשיך לכיוון המדרחוב היפהפה עם החנויות ובתי הקפה. נבקר בעיר שטרסבורג השוכנת על נהר האיל. שטרסבורג מהווה מרכז בנייה, הנדסה, רפואה ותקשורת וידועה באתרי התיירות הפסטורליים שבה. שם נתרשם מיופייה של העיר העתיקה, קתדראלת נוטרדאם, כיכר קלבר וכיכר גוטנברג.. ניסע  לקולמר שבחבל אלזס. שם נראה את המרכז העתיק והציורי, המורכב מרחובות צרים ובתי עץ. נמשיך ונסייר בסמטאות העיר ונתרשם מהבתים בסגנון הטיודור לאורך נהר לוש, מהמנזר הדומיניקאני הישן ומבית העירייה. בסופו של יום קסום נשוב למלוננו.
 
יום 5  שטוטגארט- היידלברג-מיינץ-פרנקפורט :
לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהיער השחור וניסע לסיור בעיר בשטוטגרט ,הידועה  כאחת הערים "הירוקות" באירופה.  נמשיך לביקור בעיירה האוניברסיטה העתיקה ביותר בגרמניה - היידלברג . נטייל בסמטאות  העיר העתיקה וכיכר השוק. נראה את הגשר העתיק, החוצה את הנהר.  נעלה למרומי הטירה לתצפית מרהיבה על העיר. נמשיך למיינץ (Mainz) השוכנת בנקודת החיבור של הנהרות הגדולים- המיין והריין. מיינץ התפרסמה בזכרון היהודי בשירו של טשרניחובסקי "ברוך ממגנצא"- הלא היא מיינץ בהגייה היהודית אשכנזית. נבקר בכנסיית סטפאנוס הקדוש שם מצויים ויטראז'ים יפהפיים של מארק שאגאל, נראה את פסלו של יוהאן גוטנברג – ממציא הדפוס אשר נולד בעיר ונסיים במדרחוב השוקק של העיר. המשך נסיעה למלוננו באזור פרנקפורט.
 
יום 6  – הדרך הרומנטית: וירצבורג  ורוטנבורג:
נצא לסיור בדרך הרומנטית, מהיפות בדרכיה של גרמניה, הודות לעיירות הקסומות השוכנות לאורכה. נתחיל את יומנו בביקור בעיר וירצבורג (Wurzburg) השוכנת על גדות נהר המיין, אחד מיובליו של נהר הריין, ונצפה במצודת העיר החולשת על הנהר. נחצה את הגשר העתיק ונסייר ברחובותיה הציוריים של העיר. את חלקו השני של היום נקדיש לביקור ביהלום של הדרך הרומנטית - העיר רוטנבורג (Rothenburg) הציורית שנדמה שהזמן עמד בה מלכת. נסייר לאורך חומות העיר ודרך הכיכר המרכזית, נרד לאורך רחוב שמידט לכיוון מגדל השעון המרשים ונשוטט בין סמטאות העיירה. בתום היום נשוב למלוננו
 
יום 7/ קובלנץ-פרנקפורט - ת"א:
נסיים את טיולנו ביער השחור ובעמק הריין בנסיעה דרך עמק הנהר הגדול באירופה .נגיע לעיר קובלנץ (Koblenz) השוכנת על מפגש נהרות. נעלה באמצעות רכבל אל טירת העיר ונהנה מתצפית מרהיבה על עמק הנהר ועל העיר הפרושה תחתינו. בחלקו השני של היום נצא לסיור בעיר פרנקפורט, הבירה הכלכלית של גרמניה ושל האיחוד האירופאי. נתחיל בנסיעה פנורמית בין גורדי השחקים הרבים המעידים על עוצמתה של העיר השוכנת בליבה של אירופה. נבקר בקומפלקס רומר (Roemer) ממנו צמחה העיר בתקופה הרומית, נראה את בית העירייה ונצפה במגדלים המודרניים מגשר הברזל החוצה את נהר המיין. בתום הסיור, העברה לנמל התעופה של פרנקפורט לטיסה חזרה ארצה.
**סדר הביקורים עשוי להשתנות

 
 
 
בתים על האגם בטיול ליער שחור
מספר ימי הטיול:
7
המחיר כולל:

טיסות:
טיסות אל-על לפרנקפורט
יציאה: ת"א-פרנקפורט LY357 המראה 06:10 נחיתה 09:55
חזרה: פרנקפורט –ת"א LY356 המראה 19:30  נחיתה 00:40   (למחרת)

מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 1.1.17 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה                                                                                              
כלכלה: ארוחת בוקר בסגנון מזנון מדי יום.
תחבורה: אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.
ביקורים:
הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.
תשר: מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי)
הערות:
ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול בסך של $75 לאדם + עלות השינוי עצמו.
המחיר אינו כולל:
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 1.1.17 ומיסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד 320$
רשימת המלונות:

בתי המלון או דומים להם ברמתם:
Mercure Stuttgart Sindelfingen an der Messe   4*
http://www.mercure-stuttgart-sindelfingen.de/en
Holiday Inn Frankfurt Airport – North    4*
https://www.ihg.com/holidayinn/hotels/us/en/frankfurt/frais/hoteldetail?cm_mmc=GoogleMaps-_-HI-_-DEU-_-FRAIS
 
 

טיול מהנה מצוות מילניום !

 
 
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול