טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

טיול מאורגן לסקוטלנד ואירלנד - 13 ימים / 12 לילות: SCI

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

 

טיול מאורגן לסקוטלנד ואירלנד

 
טיול מרתק המשלב ביקור בסקוטלנד, ארץ האגמים הירוקה לבין אירלנד .

האיים והטירות העתיקות, המצודות אתרי הקרבות והנופים הירוקים ,הפיורדים הכחולים אל מול הטבע הפראי, המראות הדרמטיים מול שלוות הפסטורליה הירוקה. הכל לצלילי חמת החלילים  הכל מלהיב ועוצר נשימה. לוך נס, האגם המפורסם וסיפורי המפלצת האגדית שאולי תצוץ ממימי האגם, במיוחד בשבילך.לבדוק מדוע בחרו גברי סקוטלנד ללבוש חצאית אשר הפכה יחד עם אריג המשבצות לאחד מסמלייה. של המדינה. להשתכר מריחות הוויסקי במזקקות שלאורך דרך הוויסקי הידועה .
כמו כן נמשיך לביקור מיוחד באירלנד המכונה גם "האי הירוק", הכולל ביקור בצפון חוף אנטרים, ג'יאנטס קוזווי ולונדונרי, דונגל קונמרה וגאלוואי, "צוקי מוהר" הנשפכים ונושקים לאוקיינוס הכחול,הלאה אל כרי המרעה האינסופיים בכל גוני הירוק האפשריים ב"טבעת קרי" ולא נפסח על קאשל רוק" – אחת המצודות היותר מרשימות באי האירי.עד הגעתנו אל דבלין.
מסלול הטיול:

טיול מאורגן לסקוטלנד ואירלנד: מסלול הטיול

 
יום 1/  תל אביב -  אדינבורו:
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לאדינבורו, בירת סקוטלנד, הנחשבת בצדק לאחת מן הערים היפות והתרבותיות ביותר באירופה, עם הנחיתה נערוך סיור קצר בעיר והעברה אל בית המלון.

יום 2 / אדינברו:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך באדינברו הישנה והחדשה.
נתחיל בסיור בעיר העתיקה, נראה את ארמון המלכה ונגיע ל"מייל המלכותי". נערוך ביקור במצודת העיר, נראה את אבן ההכתרה של מלכי בריטניה ונראה את יהלומי הכתר הסקוטי. נסיים ונצא לסיור בעיר החדשה, רחוב הנסיכים וכיכרות העיר.

יום 3/  אדינבורו – לוך לומונד - סטירלינג - פרת':
לאחר ארוחת בוקר, נצא לכיוון הגדול שבאגמי סקוטלנד – לוך לומונד (LOCH LOMOND). משם נמשיך אל העיר סטירלינג STIRLING הנמצאת במרכז סקוטלנד.  לשטירלינג היסטוריה עשירה של מלחמות באנגלים למען השגת עצמאות לסקוטלנד. נבקר בעיר ובגשר שטירלינג המפורסם אשר שם נלחם וויליאם וולס בשנת 1297.  נראה את הטירה השוכנת בעיר העתיקה מעל הנהר ונראה את שער הכניסה לטירה מתקופת ימי הביניים . משם נמשיך לפרת'  PERTH - עיר יפה השוכנת לצד נהר הטריי   TRAY. נבקר בעיר אשר היוותה בית למשפחות המלוכה הסקוטיות מהמאה ה- 13 ועד המאה ה-19. הלינה באזור.

יום 4/ פיטלוכרי – אבימור- קיירנגורמס:
היום נצא בנסיעה דרך העיירה הציורית, פיטלוכרי ונבקר במבשלת ויסקי סקוטית, נערוך סיור הכולל טעימה ונמשיך ונעצור בנקודות תצפית שונות. משם נמשיך אל אחת הטירות המפורסמות טירת בלייר, מקום מגוריו של הדוכס מאת'ול. נסייר בתוך הטירה ונראה את תצוגת הריהוט העתיק, כלי הנשק וכלי החרסינה משם נמשיך דרך הפארק הלאומי קיירנגורמס ומשם העברה ללינה באזור.

יום 5/ אינברנס – לוך נס – גלן קו – גלזגו:
היום נצא לכיוון אינברנס. נמשיך אל לפורט וויליאם היושבת בקצה ה"עמק הגדול" (THE GREAT GLEN). כאן בעמק שוכנים שלושה אגמים, שהגדול והמפורסם בהם הוא לוך נס (LOCH NESS) והמפלצת הביישנית שלו.  נמשיך לגלן-קו, "עמק הדמעות" ולעת ערב נגיע לאזור גלזגו ללינה.

יום 6/ גלזגו – סטרנריר -  בלפאסט:
היום נערוך סיור קצר בגלזגו ומשם נמשיך אל סטרנריר אשר ההיסטוריה שלה נסובה סביב הנמל שבה אשר הוקם במאה ה-18, בשנת 1863 נבנה המזח המזרחי של סטרניר ויועד למשרד הדואר המלכותי של אירלנד, נערוך סיור בעיירה ומשם נצא במעבורת אל בלפסט היא עיר הבירה של צפון אירלנד . בלפאסט נקראת על שם נהר הפארסט עליו נבנתה העיר. בבלפאסט נבנתה אוניית הפאר טיטניק ולזכר קורבנות הספינה הוקמה אנדרטה בחצר בית העירייה של בלפאסט. כמו כן בלפאסט היתה ידועה ביצור הפשתן האירי וייצור החבלים.

יום 7/ צפון חוף  - ANTRIM ג'יאנטס קוזווי - לונדונדרי:
היום נצא אל נופו המשגע של חבל אנטרים, אלפי דונמים מוריקים מעוטרים בשלל כבשים שלבות, צוקים הנשפכים אל מימי הים האירי, משם נמשיך אל הג'יאנטס קוזווי אשר עם ההגעה אליו יתגלו בפנינו אלפי עמודים וולקנים משושים ומתומנים ענקיים המזדקרים מתוך הים לעבר החוף. התופעה הגיאולוגית הזו נוצרה בשל מפגש בין לבה רותחת למי הים הקרירים לפני כ-70 מיליון שנה. העמודים מסודרים בסדר מופתי ככוורת דבורים העשויה רבדים רבדים בגבהים שונים. משם נמשיך אל לונדונדרי המכונה גם דרי הבנויה לאורך שתי גדותיו של נהר הפוייל ומוקפת חומת אבן, עם ההגעה נערוך סיור בעיר נחלוף על פני החומה הבצורה המקיפה אותה אשר נבנתה על ידי המלך ג'יימס הראשון על מנת להגן על התושבים הפרוטסטנים, דרי היתה במוקד המחלוקת בין הזרם הקתולי לזה הפרוטסטנטי, כיום זוהי עיר תוססת, צעירה ושוקקת חיים – השנקין של צפון אירלנד – הלינה באזור.

יום 8/ דוניגל – קונמרה – גאלוואי:
היום נצא אל מחוז דוניגל אשר לו גבול משותף עם מחוז אחד בלבד אחר ברפובליקה של אירלנד - מחוז לייטרים. חלק גדול יותר של הגבול לארצו משותף עם שלושה מחוזות של צפון אירלנד: מחוז לונדונדרי, מחוז טיירון והמחוז בפרמאנאג. זה "הבידוד" הגיאוגרפי משאר הרפובליקה אשר הוביל את אנשי דוניגל לשמירה על זהות תרבותית ייחודית. משם נמשיך אל אזור קונמרה - פארק לאומי ענק היא מחוז במערב אירלנד , ומשם נמשיך אל גאלוואי, נערוך סיור רגלי בחלק העתיק של גאלוואיי ונמשיך ללינה באזור.

יום 9/ גאלוואי – צוקי מוהר – לימריק – קילרני:
היום נצא בדרכנו מגאלוואי אל צוקי מוהר בתרגום מילולי "צוקי החורבן" – זהו רכס צוקים במערב אירלנד הידוע כאחד מאתרי התיירות הפופולריים באי האירי. צוקים אלו נישאים לגובה של 120 מטרים ומעלה מעל האוקיינוס האטלנטי, ומגיעים בשיאם לגובה מקסימלי של 214 מטרים. הם נמתחים לאורך שמונה קילומטרים לאורך החוף. במרכזו של רכס הצוקים ממוקם מרכז המבקרים של האתר, באזור הצוקים חיים מעל 20 זני ציפורים שונים ובאוקיינוס שלמרגלותיו גם דולפינים וכלבי ים. בין השאר צולמו בצוקי מוהר מספר סרטי קולנוע כגון הנסיעה הקסומה והארי פוטר והנסיך חצוי הדם. משם נמשיך ונבקר בטירת בנראטי אשר ניצבת בגדת נהר בנראטי ונבנתה בשנת 1460 ועברה שימור, בתום הסיור נמשיך אל אדר ונתרשם מבתי הקש בה ומשם לאזור קילרני ללינה.

יום 10/ טבעת הקרי – מפלי טורק – קילרני:
היום נטייל באזור טבעת הקרי הסובבת חצי אי הררי מקסים, מוקף מפרצים. נבקר בעיירה סניים ונלמד על הקשר הישראלי למקום, נמשיך לעבר פארק לאומי קילארני, נראה את מפלי הטורק ונבקר גם בבית מקרוס לשעבר בית הלורדים. זהו מכלול שלם של גנים מטופחים, מבני אחוזה ובית מפואר, נערוך סיור מודרך אל מסתרי המטבח, המחסנים ושאר האולמות המפוארים. משם נמשיך חזרה אל מלוננו באזור קילרני.

יום 11/ קורק – סלע קאשל – קילקני:
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל קורק – העיר השניה בגודלה ברפובליקה האירית והשלישית בגודלה אחרי דבלין ובלפאסט. נמשיך משם לביקור בסלע קאשל – המכונה גם "סלע השטן" כי לפי האגדה השליך אותו השטן בבורחו צפונה , הסלע נמצא במתחם מוקף בחומה ובו מגדלים שהגבוה שבהם מגיע לגובה של 28 מטרים. משם נמשיך אל קילקני – עיר ימי ביניים שהאנגלים ישבו בתוכה והאירים מחוצה לה, כדי למנוע השפעות מזיקות שלהם על האנגלים ה"נאורים". הלינה באזור קילקני.

 יום 12/ גלנדאלוך – דבלין:
היום נצא אל GLENDALOUGH – זהו עמק קרחוני במחוז ויקלו שבאירלנד, הידועה בהתיישבות נזירי ימי הביניים שלה שנוסדה במאה השישית על ידי קווין הקדוש , הכומר הנזיר ואשר נהרס בחלקו על ידי כוחות אנגליים בשנת 1938. משם נמשיך אל POWERCOURT ESTATE אחת הווילות הגדולות והיפות ביותר באירלנד, ומשם נמשיך אל דבלין – עם ההגעה נערוך סיור בעיר במהלכו נראה את נהר הליפיי LIFFEY שלגדותיו הוקמה דבלין ע"י הוויקינגים הנפילים, נחלוף על פני כנסיית פטריק הקדוש שחגו נחגג בהילולת בירה בלתי פוסקת ולאחר מכן העברה אל מלוננו בדבלין.


יום 13/ דבלין – תל-אביב:
היום נמשיך את סיורנו בדבלין נצא לביקור בטריניטי קולג', נבקר בספריה שם נראה את "ספר הקלס" המפורסם. נמשיך את סיורנו, נראה את פארק פיניקס – מקום משכנו של נשיא אירלנד, נראה את בית המשפט, בית המכס, ובית הפרלמנט. אחר הצהרים ניתן לכם זמן לסיורים עצמאיים בדבלין. בתום הסיור העברה אל שדה התעופה וטיסה חזרה ארצה.

 
טיול מאורגן לסקוטלנד ואירלנד: מסלול הטיול      טיול מאורגן לסקוטלנד ואירלנד: מסלול הטיול
                         
מספר ימי הטיול:
13
המחיר כולל:
פרטי טיסות בינלאומיות:
טיסות בינלאומיות סדירות בחברת לופטהנזה במסלול: ת"א - פרנקפורט - אדינבורו - דבלין - פרנקפורט - ת"א
פרטי טיסה (כפוף לשינויים):
הלוך: תל אביב – פרנקפורט  מס' טיסה: LH691  המראה: 05:00 - נחיתה: 08:30
פרנקפורט - אדינבורו  מס' טיסה: LH962 המראה: 11:50 נחיתה: 12:45
חזור: דבלין – פרנקפורט  מס' טיסה: LH981 המראה: 18:00 - נחיתה: 21:00
פרנקפורט - תל אביב  מס' טיסה: LH690 המראה: 22:15 - נחיתה: 03:10 (יום למחרת)
 
מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 15.02.12 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה                                                                                                            
ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות)
כלכלה: ארוחת בוקר אנגלית מדי בוקר.
תחבורה: אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.
 

כניסות וביקורים באתרים במסגרת הטיול  לסקוטנלד ואירלנד:

•סיור בעיר אדינבורו
•ביקור בטירת אדינבורו
•טירת סטירלינג
•ביקור במבשלת וויסקי
•ביקור בטירת בלייר
 •לוך נס
•סיור בבלפסט
•ביקור בצפון חוף אנטרים
 •סיור בלונדונרי
•סיור בדונגל\סיור בקונמרה
•ביקור בצוקי מוהר
•ביקור בלימריק
•ביקור בטירת בטרני
•ביקור בטבעת הקרי
•ביקור בבית מקרוס
•ביקור בבלרני
•ביקור בסלע קאשל
•ביקור בווילת POWERCOURT ESTATE
•ביקור בדבלין
•ביקור בטריניטי קולג'
•ביקור פארק פיניקס.
•ביקור בכנסיית סט פטריק 
 **סדר הביקורים יכול להשתנות
הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.
תשר: מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי)
הערות:
תוספת חדר ליחיד: $395, ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $50 לאדם + עלות השינוי עצמו.
ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה.
המחיר אינו כולל:
 
 
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 15.02.12 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.

הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.

כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.

ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.
 

רשימת המלונות:
או דומים להם ברמתם:
 
אדינבורו  LEAPARK HOTEL

 דונדי LANDMARK DUNDEE
 
ספייסייד HIGHLANDER NEWTONMORE
 
גלזגו ERSKINE BRIDGE
 
בלפאסט PARK INN
 
לונדונרי TOWER 
 
גאלוואי
  
טרלי  RAMADA ENCORE
 
BRANDON HOTEL TRALEE
 
קילקני
 
 דבלין ASPECT HOTEL KILENNY

ASPECT PARK WEST DUBLIN

   

טיול מהנה לסוקטלנד ואירלנד מצוות מילניום !

 
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול