טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

סקנדינביה בעקבות הויקינגים כולל דנמרק נורבגיה ושבדיה : 11 יום / 10 לילות: SCN

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

 

טיולי מילניום - טיולים מאורגנים מציגה:
טיול מרתק בעקבות הוויקנגים דרך שלוש מדינות סקנדינביה יפהפיות בעלות היסטוריה ארוכה ומרתקת מימי הוויקינגים דרך הממלכות הגדולות של ימי הביניים ועד לדמוקרטיות המודרניות של ימינו. אנו מזמינים אתכם לצאת לטיול מרתק המשלב בין ההיסטוריה העקובה מדם לנופים הפראיים והאנשים החביבים שילוו אותנו לאורך כל המסלול. נשלב סיורים עירוניים, ביקור במוזיאונים והפלגות בין הפיורדים שהינם תופעת טבע עוצמתית ומיוחדת במינה. נתחיל בדנמרק של הנס כרסטיאן אנדרסן ובירתה קופנהגן. נשוט בנורבגיה עתירת הפיורדים ונבקר בברגן וגם בבירה אוסלו, ונסיים בשבדיה ובירתה היפה והתוססת שטוקהולם. 
מסלול הטיול:
יום 1/ ת"א- מלמו – קופנהגן:
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה אל עיר הנמל – מאלמו, העיר השלישית בגודלה בשבדיה. נצא לסיור פנורמי ונחלוף על פני בניין העירייה והכיכר המרכזית שבתי עץ ואבן מהמאה ה – 16 מקיפים אותה ומשם נצא בנסיעה על הגשר החדש ונחצה את המיצר המפריד בין שבדיה ודנמרק. עם ההגעה העברה אל בית המלון בקופנהגן.
 
יום 2/ קופנהגן  - אוסלו:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בקופנהגן. נתרשם מהפסל המפורסם של בת הים הקטנה- פרי דמיונו של הסופר הידוע הנס כריסטיאן אנדרסון, נראה את מזרקת גפיון המפורסמת, נחלוף על פני הקתדרלה ובית העירייה. נמשיך דרך הנמל הישן ונערוך סיור רגלי במרכז העיר, ברחובות ולאורך המדרחוב. בתום הסיור העברה אל רציף עגינת המעבורת ואת הלילה נבלה במעבורת לילה בתאים פנימיים בדרכנו את אוסלו.
 
יום 3 / אוסלו:
עם עגינת המעבורת ולאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר, נראה את פסלי ויגלאנד ונשמע את סיפורם המרתק, נבקר במוזיאון הוויקנגים שם נראה את אוניית הויקינגים המפורסמת ביותר בעולם, נחלוף על פני הארמון המלכותי ובנייני הפרלמנט. נבקר בבית העירייה ובתום הסיור העברה לבית המלון ללינה.
 
יום 4/ אוסלו - ברגן:
היום אנו נפרדים מאוסלו ונוסעים לעבר ברגן,  נעצור לתצפית על המפל הנחשב לארוך ביותר בנורבגיה – מפל "פורינפוסאן" ונמשיך בנסיעה דרך עיירת הסקי גיילו. משם נמשיך ונחצה את הפיורד מברימנס לברוויק נעבור ברמת הארדנגווידה עד הגעתנו אל ברגן לפנות ערב.
 
יום 5/ ברגן:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במרכז העיר ברגן העיר השנייה בגודלה בנורבגיה, ממוקמת על החוף הדרום מערבי של נורבגיה. את הסיור נתחיל בסיור בשוק הדגים המפורסם ונמשיך לסייר בחצר המצודה שהגנה על העיר. נבקר ברובע ההנזה המשוחזר ובעיר העתיקה, אחר הצהריים נמשיך בביקור במרכז העיר וברחובות הציוריים. לינה בברגן.
 
יום 6/ ברגן – סטרין:
היום נצא צפונה בדרכים זרועות אגמים, קרחונים, פיורדים, כפרים, עיירות יפהפיות ועמקים פסטורלים למראה. יופיה הקלאסי של נורבגיה נגלה מכל פינה. נבקר בכנסיית העץ העתיקה מהמאה ה-12 שנשתמרה בצורה מדהימה בעיר יוק, במהלך הנסיעה נשלב הפלגות קצרות מוגסנס אל הלה ועצירה לתצפיות עוצרות נשימה. עד הגעתנו אל סטרין הנמצאת על הכביש הראשי מצפון מזרח לשלוחת הפיורד ומצפון לקרחון מהווה נקודת יציאה טובה לטיולים באזור הקרחון והפיורד. עם ההגעה העברה אל בית המלון ללינה וארוחת ערב.
 
יום 7/ סטרין – גודברנדסדאלן:
דרך נופי נורבגיה עוצרי הנשימה אנו נוסעים צפונה. נופי אגמים וקרחונים ופסגות הרים מושלגים. את הנסיעה נשלב שוב בהפלגות קצרות מוסטנס אל מולדה ואיידסדאל אל לינגה ונמשיך באחת הדרכים הנהדרות בנורבגיה אל הפיורד הנחשב ליפה בעולם – גיירנגר, במהלך ההפלגה נחלוף על פני מפלי שבע האחיות, צוק השטן מפלי הדודן ועוד. עם ההגעה העברה לבית המלון בגודברנדסדאלן ללינה וארוחת ערב.
 
יום 8/ גודברנדסדאלן – קרלסטד:
בהדרגה אנו נפרדים מארץ הפיורדים  ונוסעים בדרכנו אל קרלסטד, נחלוף על פני כפרים שבדים טיפוסיים, עד הגעתנו אל האמר השוכנת על גדות  אגם מיוסה הגדול באגמי  נורבגיה ומשם נמשיך אל קרלסטד. עם ההגעה העברה אל המלון ללינה.
 
יום 9/ האמקרלסטד – אופסלה - שטוקהולם:
בבוקר נצא לכיוון אופסלה, הידועה בשל מבניה המעניינים, האוניברסיטה, הקתדלרה, נערוך סיור בעיר ונבקר בקתדלרה הגותית, זוהי הקתדרלה הראשונה שנבנתה בשבדיה וסימנה את תום התקופה הפאגנית ותחילתה של הנצרות במדינה. הקתדרלה שנבנתה מעץ נשרפה כמה וכמה פעמים ולבסוף נבנתה בסגנון גותי מאבן. נמשיך ונראה את האוניברסיטה והספרייה הענקית ובה תנ"ך הכסף מהמאה ה-6 ותווים בכתב ידו של מוצרט. ונמשיך עד הגעתנו אל שטוקהולם בירת שבדיה.
 
יום 10/ שטוקהולם:
הבוקר נצא לסיור בעיר במהלכו נבקר בארמון דרוטינהולם – מקום מושבה של משפחת המלוכה השבדית, הארמון מוגדר ע"י אונסק"ו כארמון המלכותי השמור ביותר בעולם אשר נבנה בשנת 1581. במתחם הארמון נבקר בתיאטרון העתיק שנבנה בשנת 1754 וגם היום מתקיימות בו הצגות. הארמון מוקף גנים מרהיבים ביופיים. בתום הביקור בארמון נחזור ונבקר בעיר העתיקה המפורסמת בסמטאותיה הצרות והציוריות, המרכז המסחרי המודרני של העיר, את בית העירייה - המקום בו נערכת קבלת הפנים וארוחת הערב לחתני פרס נובל, לאחר מכן נבקר בעיר העתיקה "גמלא סטן" ובמרכז העיר ובמדרחוב המסחרי. נראה את כנסיית סטור הניצבת ליד הכיכר העתיקה של העיר. אחר הצהרים נבקר במוזיאון ה"וואזה" –בו מוצגת ספינה שטבעה ב-1628 ונמשתה כ-300 שנה מאוחר יותר.
 
יום 11/ שטוקהולם – תל-אביב:
לאחר ארוחת הבוקר וככל שתותיר לנו שעת הטיסה נצא לסיור קצר בעיר, המכונה "ונציה של הצפון", מכיוון שהיא בנויה על מספר איים עם תעלות המחברות בינהם. העברה אל שדה התעופה וטיסה חזרה ארצה.

 
    
 
מספר ימי הטיול:
11
המחיר כולל:
פרטי טיסות בינלאומיות:
טיסות בינלאומיות סדירות בחברת ארקיע במסלול ת"א - מלמו - שטוקהולם - ת"א 
פרטי טיסה ( כפוף לשינויים ):
הלוך: תל אביב – שטוקהולם  מס' טיסה: IZ547 המראה: 04:55 - נחיתה: 08:35
חזור: מלמו – תל אביב  מס' טיסה: IZ572 המראה: 10:20 - נחיתה: 15:30
מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01.05.12 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה, ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות)
כלכלה: ארוחת בוקר סקנדינבית מידי יום ו-2 ארוחות ערב.
תחבורה:
אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול, שייט במעבורת מקופנהגן אל אוסלו.
כניסות וביקורים באתרים: **קופנהגן: •טיול מקיף בעיר **אוסלו: •פארק ויגלאנד •בית העיריה **ברגן: •טיול מקיף בעיר •שוק הדגים  **אזור הפיורדים: •כנסיית העץ העתיקה ביוק •שייט בגיירנגר פיורד •מפלי שבע האחיות **שטוקהולם: •מוזיאון הואזה •בית העיריה •גמלא סטן **סדר הביקורים יכול להשתנות
הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית כנדרש בחוק המקומי..
תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי)
הערות:
תוספת חדר ליחיד: $699, הנחה לשלישי בחדר: .$15 ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה. יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $50 לאדם + עלות השינוי עצמו. ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה. למידע מפורט - לחץ כאן
המחיר אינו כולל:
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.05.12 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.
תנאי הרשמה וביטול: לפירוט המלא לחץ כאן
ציוד מומלץ לטיול: לפירוט המלא לחץ כאן
כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.
ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.
 
רשימת המלונות:
או דומים להם ברמתם: 
 

קופנהגן  

QUALITY AIRPORT DAN
 

אוסלו 

THON TRIADEN
 

ברגן 

BERGEN AIRPORT
 

סטרין      
 

 STRYN HOTEL
  
גודברנדסדאלן  
 NORLANDIA OTTA
 
קרלסטד
 
שטוקהולם
QUALITY PRINCE PHILIP
 
שייט לילה מאוסלו 
לקופנהגן     
חברת DFDS
טיול מהנה מצוות מילניום !
 
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול