טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

מאלסקה ועד הרי הרוקיס הקנדיים בטיול גיאוגרפי מקיף כולל שייט חלומי באוניית פאר באלסקה 23 ימים/21 לילות: CARH

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

$

טיולי מילניום - טיולים מאורגנים מזמינה אתכם לטיול גיאוגרפי ייחודי בן 23 ימים בדגש טבע ונופים פראיים ברחבי אלסקה דרך הערים המקסימות וונקובר וויקטוריה ועד לשמורות הרי הרוקיס הקנדיים המדהימות,כולל שייט חלומי באוניית פאר לאורך חופי אלסקה, בתאים חיצוניים עם חלון וכולל גם את סיורי החוף בעברית בעת עגינת האונייה.
בתי המלון בטיול זה שודרגו מעבר לסטנדרט הרגיל.
אוזניות שמע לכל מטייל למהלך הטיול.
תנאי תשלום מיוחדים בטיול זה.
מסלול הטיול:

יום 1/ 13.08.2012 - תל אביב – טורונטו – וונקובר:
נפגש בשעות הבוקר בשדה התעופה בן גוריון לקראת טיסתנו לטורונטו שבקנדה, מטורונטו נמשיך בטיסת פנים אל וונקובר אליה נגיע בשעות הערב המאוחרות. העברה למלון ולינה בוונקובר.

יום 2/ 14.08.2012 -  וונקובר  - אנקוראג' (אלסקה):
לאחר ארוחת הבוקר, העברה אל שדה התעופה בוונקובר וטיסה אל אנקוראג', עם הנחיתה נצא לסיור פנורמי באנקוראג' - העיר הגדולה באלסקה אשר מספר תושביה הוא כמחצית ממספר תושבי אלסקה כולה. העיר שוכנת באזור פעיל מבחינה טקטונית ושרדה  רעש אדמה גדול בשנת 1964 מהחזקים שהיו אי פעם בעולם.  נבקר "בקטע היבשתי" שבו נחווה ונרגיש את אלסקה האמיתית.!!!    נבקר במוזיאון להיסטוריה ולאומנות  של אלסקה, בו נלמד על תולדותיהם  ותרבותם של בני ה"אינואיטס"- ילידיה של אלסקה,  וניסע עד לנקודת בלוגה לתצפית על מפרץ TURN AGAIN  וחזרה ללינה באנקוראג'.

יום 3/ 15.08.2012 - אנקוראג' – גלן אלן – ולדז:
ניסע צפונה דרך העיירה  Wasila - המקום שבו מתחיל כמידי שנה מרוץ מזחלות השלג היוקרתי ביותר בעולם.  נמשיך דרך  Palmer  -  המקום שבו נעשה בזמנו הניסיון החקלאי הרציני ביותר באלסקה.  משם נמשיך דרך נופים געשיים, לאורך הנהר  Matanuska , לכוון צומת הדרכים ההיסטורי  Glenallen .  משם נמשיך לנסוע בשולי שמורת הטבע  Wrangell St. Elias בדרך המוליכה לולדז . הכביש הוא אחד מכבישי הנוף היפים ביותר ו"העתיקים" ביותר באלסקה.  בדרך נעצור ונראה את צינור הנפט האלסקני הגדול.  ניכנס לקרחון  Worthington, ונמשיך דרומה על  Richardson Highway  דרך  Thompson Pass  ו"נגלוש" לולדז במקביל לנהר  Lowe  על שלל מפליו.
בשעות אחה"צ נגיע לולדז – עיירת דייגים השוכנת לחופו של מפרץ הנסיך ווילאם, אשר בסמוך לה נמצא מסוף הנפט - נקודת הקצה של צינור הנפט האלסקני הגדול, מקום בו מוטענות מיכליות הנפט הענקיות.  נטייל בולדז ובסביבה, ונצא לאזור דגירת דגי הסלמון, ונחפש גם את הדובים...  הלינה בולדז.

יום 4/ 16.08.2012 - ולדז  -  מפרץ הנסיך וויליאם  -  חצי האי קינאי  -  סיוארד:
ננצל את הבוקר להשלמת הסיורים בולדז, ונעלה על ספינה שאיתה נחצה את מפרץ הנסיך וויליאם - מפרץ שעשרות קרחונים גולשים אליו, ביניהם קרחון קולומביה הגדול והמפורסם, ותוך כדי השייט נקווה גם לצפות בעופות וביונקים ימיים (לוויתן ?!). השייט מסתיים ב - Whittier שם ניכנס לחצי האי  Kenai  להמשך דרכנו לכוון  סיוארד בדרך נבקר בקרחון PORTAGE  ומשם נמשיך לסיוארד ללינה.

יום 5/ 17.08.2012 –  עלייה לשייט והפלגה על האונייה – Millennium:
הבוקר נעמיק את היכרותנו עם חצי האי  Kenai   ונבקר בקרחון Exit  הקרחון הנגיש ביותר באלסקה ונמשיך לביקורים בסביבה הקרובה, בטרם נעלה על האונייה  Millennium  לשבעה  ימי שייט חלומיים -  WELCOME ABOARD!!!.

יום 6/ 18.08.2012 - קרחון  הוברד:
הבוקר אנחנו בהפלגה בלב ים ונהנה מפעילותיה השונות של האונייה. לפני הצהריים נעשה הפסקה מכל הפעילויות כאשר האונייה תכנס למפרץ יקוטט ותתקרב ככל האפשר לעבר קרחון הוברד- אחד הקרחונים המרשימים ביותר באלסקה. נצפה על הקרחון מהאונייה ונתפלל ל"נפילות", ובשעות הצהריים נמשיך בהפלגה בדרכנו לג'ונו.

יום 7/ 19.08.2012 -  ג'ונו:
עם בוקר נגיע ל ג'ונו  - בירת אלסקה. זוהי עיר נמל המשמשת כמרכז כלכלי ומסחרי של דרום אלסקה, אשר רוב תושביה עוסקים במתן שירותים תיירותיים. ג'ונו הינה עיר ציורית המכונה גם "סן פרנסיסקו הקטנה", שנולדה בתקופת הבהלה לזהב ושוכנת לרגלי שדות הקרח הגדולים. נצא לסיור אל קרחון  מנדנהול בתקווה שנראה גם את הדובים במרדפם אחרי דגי הסלמון, נטייל רגלית בעיר ולא נדיר את רגלינו מה –Red Dog" Saloon" – הבר מס' 1 בג'ונו. יינתן גם זמן חפשי לקניות וכו', המעוניינים יוכלו (בתשלום נוסף ובהתאם למזג האוויר) לצאת לטיסה מדהימה בהליקופטר מעל הקרחונים ולקינוח נחיתה לצילומים ע"ג שדה הקרח. לקראת ערב נחזור לאונייה ולא נפסיד את ארוחת הערב, המופע, וכל הפינוקים האחרים שכבר התרגלנו אליהם...בשעה  20.30  האונייה מפליגה לדרכה הלאה לכוון סקגוואי. לילה טוב !

 יום 8/ 20.08.2012 – סקגוואי:
נגיע אל סקגוואי  הממוקמת בקצה הצפוני של המפרץ המתחבר ל - "INSIDE  PASSAGE" המעבר הפנימי. גם סקגוואי התפתחה בתקופת ה"בהלה לזהב" שהייתה אופיינית לאזור בשנים 1897 ועד 1898,  כאשר ב-14 ביולי 1897 עגנה ספינת הקיטור "אקסלסיור" בסיאטל, ממנה ירדו כורים ובאמתחתם 2 טונות של זהב. אירוע זה משך אלפי הרפתקנים וגרם  לסקגוואי להפוך מהתיישבות אינואיטית זעירה למקום שבו עברו עשרות אלפי אנשים צפונה ברדיפתם אחרי הזהב. נרד בסקגוואי לבקר במרכז המבקרים, לשמוע ולראות את סיפורם של ה  - "Stampeaders", כפי שנקראו ההרפתקנים. נמשיך בסיור לאורך נתיב מחפשי הזהב, ונקנח בביקור בבר אותנטי בסקגוואי- Red Onion . חזרה לאונייה בערב והמשך השייט.

יום 9/ 21.08.2012 - אייסי סטרייט פוינט   ICY STRAIT POINT:
הבוקר האונייה תעגון ב- Icy Strait Point - מקום מבודד באלסקה אשר מעטות הספינות הפוקדות אותו, ואם יתמזל מזלנו נוכל לראות ליוויתנים.  נרד לחוף ונטייל בכפר, ובשעות אחה"צ  נחזור לאונייה המרימה עוגן בשעה  18:00.

יום 10/ 22.08.2012 - קטצ'יקן:
עם בוקר נגיע לקטצ'יקן – "The first Alaska City".  העיירה הקטנה  (17,000 תושבים), מהיפות שבערי אלסקה, משמשת מרכז לתעשיית שימורי הסלמון. ליד העיירה נמצא הכפר האינדיאני  Saxman - שבו נמצאת עד היום אחת הסדנאות האחרונות שבהן מגלפים את פסלי הטוטם. לאחר הביקור בכפר נחזור "לנחל קטצ'יקן" הקטן, ונטייל בעיירה אשר צמחה מסביבו. נראה את מבני העץ הישנים והציוריים, ביניהם עומד גם "ביתה של דולי"-  זכר לאותם ימים טובים ועליזים...חזרה לאונייה בשעות אחה"צ.

יום 11/ 23.08.2012 - שייט לאורך וונקובר איילנד:
האנייה מפליגה דרומה בין כפרים וסירות דייגים, בין היבשת לאי הענק וונקובר. זהו יום של פעילויות על האנייה : אוכל - ספא - קזינו - קניות  ועוד.

יום 12/ 24.08.2012 - וונקובר – ויקטוריה:
עם בוקר נעגון ב "דובדבן של הפסיפיק" – וונקובר – הגדולה שבערי "קולומביה הבריטית" ונסיים את השייט. נרד מהאונייה ונצא לכיוון ויקטוריה. נצא לשייט מהעיר וונקובר לאי וונקובר וככל שיתאים הזמן נבקר בגני בוצ'ארט מהגנים היפים בעולם ואם נספיק נבקר במוזיאון בריטיש קולומביה שם נוכל להעמיק את ידיעותינו בכול הקשור להיסטוריה, הטבע ובעלי החיים של קנדה ומדינת בריטיש קולומביה. בתום הסיור העברה אל מלוננו בויקטוריה.

יום 13/ 25.08.2012 – ויקטוריה -  וונקובר:
במידה ולא הספקנו אתמול נצא לביקור בגני בוצ'ארט. בתום הביקור נמשיך לביקור בעיר ויקטוריה  -  בירת "קולומביה הבריטית". העיר ויקטוריה הינה מרשימה וצבעונית וממוקמת בקצה הדרומי של האי וונקובר- ויקטוריה הינה מעין פיסת אנגליה קטנה בקנדה. אופייה של העיר עוצב במשך 150 שנה, ובנייני הפרלמנט  ומלון "אמפרס" בו נבקר ונשתה תה של אחר הצהרים, מעידים על ההיסטוריה הקולוניאלית שלה. נצא לסיור רגלי במרכזה של ויקטוריה. נראה את הרובע הסיני, אזור הנמל, ומרכזי הקניות, בתום הביקור, ניפרד מויקטוריה ונפליג חזרה אל העיר וונקובר. לינה בוונקובר.

יום 14/ 26.08.11 – וונקובר:
נצא לסיור פנורמי בוונקובר שיוליך אותנו לפארק המלכה אליזבט השוכן ב"מרומי" העיר.  נמשיך לעיר ה"עתיקה" (גאסטאון) ונעלה לתצפית מהמגדל של וונקובר. נמשיך לרובע הסיני, פארק סטנלי על שלל פסלי הטוטם הממוקמים בו ונעמיק את היכרותנו עם העיר ככל שיאפשר לנו הזמן. לינה בוונקובר.

יום 15/ 27.08.2012 – וונקובר:
נעבור לצידה הצפוני של העיר ונחצה את גשר "אריה הזהב" וננצל את תאריך ביקורנו באזור – מועד דגירת דגי הסלמון, כדי לבקר במדגרות. נמשיך ונעלה ברכבל לפסגת הר גראוס ממנו נוכל להשקיף על נופי המפרץ. נקנח בביקור בשמורת גשר הקאפילנו, נחצה את גשר הכבלים המתוח על ערוץ נהר הקאפילנו ונשוטט בשבילי השמורה.  נחזור אל מרכז העיר לסיור בגרנוויל, שוק מקורה וססגוני.  הערב עוד גדול – נצא לטייל ברחוב רובסון- היא ה"שדרה החמישית"  של וונקובר... לינה בוונקובר.

יום 16/ 28.08.2012 – וונקובר – קמלופס:
היום אנו נפרדים מוונקובר וחוצים את רכס החוף המערבי לכיוון צפון מזרח- לקמלופס.  ניסע דרך אחד האזורים החקלאיים הפוריים ביותר, ונראה את החוות החקלאיות שבו . נבקר ב"שער הגיהינום"- קניון בנהר הפרייזר, ונרד ברכבל מפסגת ההר אל ערוץ נהר הפרייזר בכדי לצפות במעבר דגי הסלמון במימיו הגועשים. משם ניסע ונראה את יערות החורש מהגדולים בעולם ואת אגם קמלופס ,ונמשיך עד להגעתנו אל קמלופס, השוכנת בנקודת מפגש נהרות התומפסון- הצפוני והדרומי. עם ההגעה העברה לבית המלון. הלינה בסאן פיקס.

יום 17/ 29.08.2012 - קמלופס - ג'ספר: 
הבוקר ניפרד מקמלופס וניסע אל ג'ספר.  נבקר בעיירה הקטנה Clearwater שלידה נמצאים מספר אתרי נוף ייחודיים. נבקר בשמורת Wells Gray  ובהמשך יפרשו בפנינו נופים מרהיבים,הרים עטורי שלג, ומפלי המים Spahats -  ו- Helmcken,  יערות עד ובעלי חיים כמו- ציפורים מסוגים שונים, צבאים, ואולי אף דובים שחורים.  נמשיך  דרך מעבר "הראש הצהוב" לכוון הר רובסון – הגבוה שבהרי הרוקיס,  נצפה על הר רובסון ונמשיך הלאה עד להגעתנו אל ג'ספר. עם ההגעה העברה אל בית המלון. לינה בג'ספר.

 יום  18/  30.08.2012  - שמורת ג'ספר:
היום נבקר בשמורת ג'ספר - הגדולה בהרי הרוקיס בסביבת העיירה הנושאת שם זה. נטייל בשמורה ונראה את אגמי הטורקיז,הנופים הירוקים,ובעלי החיים הרבים המצויים בשמורה ונמשיך לאגמי פטריסיה, פירמיד ומדיסין.  נמשיך לאגם מלין עליו נערוך שייט חוויתי. נטייל על גשרונים ב"קניון מלין"-  מקום בו נראה את עבודת הקרח על סלע הגיר ומשם בתום הביקור נשוב לעיירה ג'ספר.

יום 19/ 31.08.2012 – ג'ספר – באנף:
היום ניסע על אחד מצירי התנועה היפים ביותר בעולם-  Ice field Parkway – "נתיב הקרחונים"- הדרך חוצה מספר קרחונים מהיפים ביותר בעולם כשברקע נופי ההרים הגבוהים ביותר בקנדה.  בהמשך דרכנו נסייר  "במפלי אטבסקה" הגועשים ונמשיך לעבר שדה הקרח קולומביה. נעלה על רכבי שטח מיוחדים לנסיעה חוויתית על קרחון אטבסקה- אחד משלוחות שדה הקרח קולומביה . נמשיך מזרחה אל שמורת באנף ובדרכנו נעצור לתצפית על אגם פייטו המרהיב ומי הטורקיז שבו, המוקפים בפסגות הרי הרוקיס המושלגות. נבקר באגם לואיז-פנינת הרוקיס, היפה ביותר באגמי צפון אמריקה. בתום הביקור נגיע למלוננו בבאנף.

יום 20/ 01.09.2012 – באנף:
ביום שלמחרת נערוך סיור קצר בבאנף – עיר הקיט הציורית ובירת הרוקיס השוכנת בגובה של 1400 מ' מעל פני הים בלב הרי הרוקיס, וכאן ליד עיירת הנופש אנו מתחילים את טיולנו בשמורת הפארק הלאומי. נבקר ונראה היום את "מפל הקשת", ונעפיל ב"גונדולת ההרים" (רכבל) למרומי הר הגפרית לתצפית על העיירה באנף, ועל העמק שלרגלנו.  ונמשיך לאגם מורין, מהיפים שבנופי הרי הרוקיס ובתום הסיור נחזור לעיירה הקסומה באנף לבילוי ערב וללינה.

יום 21/ 02.09.2012 - באנף - שמורת יאהו – קלגרי:
הרוקיס הקנדיים מורכבים מארבע שמורות , בהן שתי שמורות גדולות ומפורסמות: באנף- בדרום, וג'ספר- בצפון, כאשר בין שתי השמורות מפרידה  "ערבת-הקרח של קולומביה".
היום נצא מבאנף לקניון ג'ונסטון, ונצא להליכה קצרה על גדות הקניון, לעבר המפלים השוצפים. נמשיך לאתרי שמורת יאהו:  אגם אמרלד, מעברי הרכבת ועוד, עם ערב נמשיך לשדה התעופה בקלגרי ללינה במלון בשדה התעופה.

יום 22/ 03.09.2012 – קלגרי – טורונטו – תל-אביב:
לאחר ארוחת הבוקר העברה אל שדה התעופה לטיסה מקלגרי אל טורונטו, בטורונטו נחליף מטוס ונמשיך ארצה. נחיתה בת"א ביום ה - 23 (04.09.2012).

          
 
מספר ימי הטיול:
23 ימים
המחיר כולל:
פרטי טיסות בינלאומיות:
טיסות בינלאומיות סדירות בחברת אייר קנדה במסלול ת"א -טורנטו - קלגרי - ונקובר - טורונטו  - ת"א
פרטי טיסה ( כפוף לשינויים ):
הלוך: תל אביב –טורנטו  מס' טיסה: AC85  המראה: 12:30  - נחיתה: 18:30 / 17:55 
טורנטו - קלגרי מס' טיסה: AC145  המראה: 20:30 - נחיתה: 22:38 
חזור: – קלגרי - טורנטו  מס' טיסה:  AC110  המראה: 10:00 - נחיתה: 15:38
טורנטו - תל אביב מס' טיסה: AC84  המראה:  17:05 - נחיתה:  11:00(יום למחרת)                                      טיסות פנים במסלול: ונקובר - אנקוראג' מס' טיסה:  AC538  המראה: 11:00 - נחיתה: 13:20
מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01.04.12 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה, במהלך השייט באונייה Millennium:החדרים חיצוניים (עם חלון) קטגוריה 6 (שדרוג תאים באונייה- בהתאם למצאי באונייה ובתוספת תשלום).
ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות).
כלכלה: ארוחת בוקר מדי יום בהגשה או מזנון, במהלך השייט פנסיון מלא כולל שתייה קלה בלבד (לא כולל שתייה חריפה, ארוחות הערב במהלך השייט יתקיימו ב – Second Seating).                                                         *בימים בהם נרד מהאונייה-ארוחות הצהריים לא תהיינה כלולות למעט למי שיחזור לאונייה לאכול.
תחבורה:
אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול, ספינות ו/או מעבורות כמפורט בתוכנית הטיול, שייט של 7 לילות באוניית פאר MILLENNIUM שבבעלות חברת CELEBRITY  בתאים חיצוניים.
כניסות וביקורים באתרים:                                                                                                                   **סיורי חוף: המחיר כולל 3 "סיורי חוף" באלסקה בעת הירידה מהאונייה, עם הדרכה בעברית: סיור בג'ונו, סיור בסקאגוואי, סיור בקצ'יקן. **סיור בחירה (אופשנלס) אחד בתשלום – טיסה בהליקופטר מעל הקרחונים בג'ונו.
הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.           **אוזניות שמע למהלך ימי הטיול יינתנו למטיילים
תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי)
הערות:
ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $50 לאדם + עלות השינוי עצמו.
ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה - למידע נוסף - לחץ כאן.
כבודה בטיסות אל-על החל מ-20 למרץ 2012, זהה לכל יעדי אל-על. הזכאות הינה לכבודה המאוחסנת בבטן   המטוס: 
•מחלקת תיירים- 1 יחידת כבודה עד 23 ק"ג.
•מחלקת עסקים: 2 יחידות כבודה עד 32 ק"ג כל אחת.
•מחלקה  ראשונה- 3 יחידות כבודה עד 32 ק"ג כל אחת.
•מידות המזוודה המותרות הן עד 158 ס"מ גובה+רוחב+עומק.
•חריגה מהמשקלים הנ"ל תחוייב בתשלום על משקל עודף.
•תעריף מדוייק יינתן בדלפק אל-על בנמל התעופה וישולם ע"י הנוסע מול פקידי הקבלה.    
המחיר אינו כולל:
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.04.12 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה, מס נמל ובטחון ומחירי הדלק נכונים ליום 08.12.11 בעלות כוללת של: 636$ ובכפוף לשינויים של חב' התעופה עד למועד יציאת הטיול, מיסי נמל באונייה בעלות של 145$ וכפוף לשינויים של חברת השייט עד למועד הכרטוס.
דמי הרשמה לטיול: בסך $300 בעת ביצוע ההרשמה + מילוי טופס הרשמה לטיול. תשלום הנ"ל יהווה חלק מסך התשלום הכולל לטיול.
דמי ביטול הטיול: כל ביטול שייעשה מיום ההרשמה ועד  30-60 ימי עבודה טרם יציאת הטיול יחוייב ב-250 $ לאדם.
15-29 ימי עבודה טרם יציאת הטיול יחוייב ב-1500 $ לאדם.
פחות מ-15 ימי עבודה טרם יציאת הטיול יחוייב ב-100% דמי ביטול.
מועד יציאת הטיול לצורך החישוב הינו ה-13.08.12.
דמי ביטול השייט: (מתווספים ל"דמי ביטול הטיול" שבסעיף הקודם  שלעיל):
כל ביטול שייעשה מיום ההרשמה ועד-60 ימים לפני מועד השייט אין "דמי ביטול השייט" .
50-59 ימים לפני מועד יציאת השייט יחוייב ב- 75$ לאדם, לחדר יחיד 150$.
30-49 ימים לפני מועד יציאת השייט יחוייב ב- 300$ לאדם, לחדר יחיד 600$.
8-29 ימים לפני מועד יציאת השייט יחוייב ב-50%  ממחיר השייט כולל התוספות (מיסים וטיפים).
0-7 ימים לפני מועד יציאת השייט יחוייב ב- 100% ממחיר השייט כולל התוספות (מיסים וטיפים) – אין החזרים.
מועד יציאת השייט לצורך החישוב הינו  ה-17.08.12.
**דמי ביטול השייט הנ"ל כפופים לשינויים של חברת הספנות Celebrity.
**דמי הביטול הכוללים בטיול זה הינם גבוהים, ועל כן  מומלץ לרכוש ביטוח כנגד ביטול בהזמנת הטיול. 
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
הוצאות אישיות:
כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.
תנאי הרשמה וביטול:
לפירוט המלא לחץ כאן
תנאי תשלום: 12 תשלומים שווים בכרטיס אשראי ללא ריבית והצמדה החל מחודש ינואר 2012. התשלומים הינם בשקלים או בדולרים אמריקאים. התשלומים בשקלים הינם בשער העברות והמחאות הגבוה ביום התשלום הראשון 
ציוד מומלץ לטיול:
לפירוט המלא לחץ כאן
כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.
ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.
 
רשימת המלונות:
או דומים להם ברמתם:

וונקובר
METROPOLITAN HOTEL
 
אנקוראג' INLET TOWERS HOTEL AND SUITES
 
וולדז
BEST WESTERN HARBOR
 
סיוארד
SEWARD WINDSONG LODGE
 
ויקטוריה
INN AT LAUREL POINT
 
 קמלופס ( סן פיקס)
SUN PEAKS LODGE
 
ג'ספר
SAWRIDGE INN
 
באנף
 
 
קלגרי
 
 
 
פרטים על אוניית Millennium
BANFF INN
 
SANDMAN CALGARY AIRPORT
 
 
 מקצה לקצה ועל כל סיפוניה, האונייה מסוגננת והאווירה היא של מלון בוטיק אירופי. חדר אוכל יוצא דופן והטרקלינים המפוארים, אירוח כיד המלך ושירות של 5 כוכבים. האונייה מציעה מסעדות ברמה קולינארית עולמית , מופעי מוזיקה ,ספא מפנק ומתקנים אשר מתחרים עם המלונות הטובים ביותר בעולם. אוניית ה  Millenniumאינה אונייה רגילה- זהו חלום על המים וחוויה בלתי נשכחת . האונייה היא בת 91,000  טון של "עיר על המים " ואחת מהאוניות המפוארות של החברה ובה כלולים: חדר כושר משוכלל, סאונה, ג'קוזי, בריכות שחייה, ובריכת שחייה לילדים. טניס שולחן. המסעדה הראשית באונייה  - 2 קומות וחנויות רבות. מועדון לילה עם בר משקאות ביום ובלילה , דיסקו ומועדון לילה. וכמובן הקזינו המפורסם "ROYAL CASINO “.  להתרשמות ופרטים נוספים ניתן לבקר באתר האינטרנט של חברת Celebrity:
http://www.celebritycruises.com
 

  
טיול מהנה מצוות מילניום ! 
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול