טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

סקנדינביה, מסע חלומי לסוף העולם כולל דנמרק – נורבגיה, שמש חצות ולפלנד 11 ימים / 10 לילות: SCC

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

 

טיול בלעדי וייחודי מבית מילניום - טיולים מאורגנים, מסע חלומי! טיול עומק למדינות סקנדינביה שבדרך כלל לא מבקרים בהן, כולל שייט לאוסלו, ביקור בברגן, טרונדהיים ואלטא, טיול בארץ הפיורדים היפיפיים בווס-סטירן, שייט בגיירנגרפיורד ותצפית על מפלי שבע האחיות, נסיעה דרמטית בכביש האטלנטי ושיא הטיול ביקור בסוף העולם בכף הצפוני ותצפית לעבר הקוטב ובתופעת שמש חצות  - אשר רואים באזור זה מסוף מאי ועד סוף יולי בכל שנה, ביקור בלפלנד הפינית, בכפרו של סנטה קלאוס, רובניימי וסיום נפלא בהלסינקי.

 

מסלול הטיול:

9.7.12 יום 1/ תל אביב-קופנהגן- Tel Aviv-Denmark
נפגשים בשדה התעופה וטסים לקופנהגן, בירת דנמרק. לאחר הנחיתה נעבור למלוננו, לאחר התארגנות נצא לסיור רגלי בעיר. הערב נבלה את זמננו בפארק השעשועים טיבולי.

10.7.12 יום 2/ דנמרק-קופנהגן - Denmark –Copenhagen- שייט לילי לאוסלו (נורווגיה)
נפתח את הבוקר בסיור באתריה החשובים של קופנהגן: נתרשם מהפסל המפורסם של בת הים הקטנה פרי דמיונו של הסופר הידוע הנס כריסטיאן אנדרסון, נראה את מזרקת גפיון המפורסמת, הקתדרלה ובית העירייה. נמשיך לביקור בנמל הישן, כמו כן נערוך סיור רגלי במרכז העיר, ברחובות ולאורך המדרחוב. אחר הצהריים נעבור לנמל ונפליג בשייט לילי לאוסלו.

11.7.12 יום 3/ נורווגיה-אוסלו-גיילו- Norway-Oslo-Geilo
בשעות הבוקר נגיע לאוסלו, בירת נורווגיה ונצא לסיור בעיר בו נראה את פסלי ויגלאנד ונשמע את סיפורם המרתק. נמשיך לביקור בבית העירייה ובמוזיאון הוויקנגים שם נראה את אוניית הויקינגים המפורסמת ביותר בעולם. נחלוף על פני הארמון המלכותי ובנייני הפרלמנט. לאחר מכן נבקר במוזיאון הלאומי בו נמצא את יצירותיו של הצייר הנורבגי הגדול – מונק. בסיום הסיור נמשיך באוטובוס לגיילו ושם נלון. ארוחת ערב במלון.

12.07.12 יום 4/ גיילו - ברגן-Bergen - Geilo
לאחר ארוחת בוקר נצא באוטובוס לכיוון ברימס ומשם נעלה על מעבורת לברונביק. בהמשך היום נגיע לברגן, עיר הבירה של חבל ארץ הפיורדים וביתו של אדוארד גרייג המפורסם. בהגעה נצא לסיור במרכז העיר ברגן, נבקר בשוק הדגים המפורסם ונמשיך דרך ביתו של המלחין הנודע אדוארד גריג, נבקר ברובע ההנזה המשוחזר ובעיר העתיקה ובמרכז העיר וברחובות הציוריים. בסיום נשוב ללינה במלוננו בברגן.

13.07.12 יום 5/ ברגן-ווס-סטריןBergen-Voss-Stryn-
הבוקר נצא מברגן דרך נופיה היפים של נורווגיה. בתחילת היום נבקר בכפר ווס הממוקם בין ברגן לאוסלו. כפר זה המתפרנס מחקלאות ותיירות, שנופו אוצר נשימה מצוי בין הרים מושלגים המשקיפים על אגמים. משם נמשיך דרך כפרים טיפוסיים לאזור זה עד לואנסגנס Vangsnes, בה נעלה על מעבורת שתחצה את את הסוגנפיורד. נמשיך לסקי Sky בכפר קטן היושב על אגם ז'ולסטר. נסיים את היום בעיר סטרין המפורסמת בנופיה המדהימים ובהיותה נקודת מוצא לקרחון בריקסדיל. נלון בסטרין. ארוחת ערב במלון.

14.07.12 יום  6/ סטרין - ארץ הפיורדים – גיירנגרפיורד – מפלי שבע האחיות דרך הנשרים-מולדה
יום נפלא לפנינו. נתחיל את היום בשייט בגיירנגרפיורד אחד מהפיורדים היפים ביותר בנורבגיה, נצפה על מפלי "שבע האחיות" ומפלי ההינומה, באזור עם נופים מדהימים שכמותם יש רק בארץ הפיורדים. נמשיך בדרך הנשרים המפורסמת ועמק הסטרודאל. נסיים את היום בשייט במעבורת מוסטנס Vesnes לכפר מולדה Molde הציורי בו נלון. ארוחת ערב במלון.

15.07.12 יום 7/ כביש האטלנטי – טרונדהיים - Atlantic Road-Trondheim
נתעורר לבוקר מלא הפתעות. נפתח את היום בנסיעה על הכביש האטלנטי המפעים ביופיו. 8 ק"מ על כביש עם נופים דרמטיים בין קריסטיאנסונד למולדה, נעבור בגשרים המשקיפים על הים, כאשר מכל צד נשקף לפנינו נופו של האוקיאנוס האטלנטי, שזכה בנורווגיה בשנת 2005 בתואר "בניית המאה". בסיום הנסיעה נעצור לביקור בכנסיית קוורנס מתקופת 1300 לפנה"ס. נמשיך לכיוון טרונדהיים הממוקמת במרכז נורווגיה ושהיתה בעבר בירת נורווגיה. נבקר בעיר העתיקה, נראה את את הקתדרלה, נטייל ברחובותיה הרחבים וכן את פסל Olav Tryggvason, המלך הויקינגי הממוקם במרכז העיר. הלינה בטרונדהיים. ארוחת ערב במלון.

16.07.12 יום  8/ אלטא-הונינגסווג-הכף הצפוני-סוף העולם- Alta-Honningsvag-North Cape
* נאכל ארוחת בוקר ונטוס לאלטא, מייד בהגיענו נצא לכיוון הונינגסווג, הכפר הקרוב ביותר לכף הצפוני והמהווה את הנקודה הקרובה ביותר לקוטב הצפוני, הממוקם באזור שממנו ניתן לראות מדי שנה בין מאי לסוף יולי את "שמש חצות". הערב נגיע לנקודה אשר בה ניתן לראות את התופעה בצורה הטובה ביותר ונצפה ב"שמש חצות" בה עננים מכסים את האוקיאנוס והשמש אינה שוקעת. נקודה המהווה את "סוף העולם". לינה בהונינגסווג. ארוחת ערב במלון.

17.07.12 יום  9/ פינלנד-איבלו-Ivalo-Lapland
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לכיוון איבלו, כפר אופייני ללפלנד הפינלנדית הממוקם כ- 20 ק"מ מימת אינארי. זהו אזור פופולרי מאוד לאוהבי ספורט חורפי, טיולים במגלשות שלג וכדומה. בהגעה נמשיך לאינארי, כפר לאפי טיפוסי, נבקר במוזיאון סאמי, שהוקם ב- 1959 ונתוודע לתרבות, ההיסטוריה ואורח החיים של המורשת הסאמית. נלון באזור.

18.07.12 יום  10/ איבלו-רובניימי Ivalo-Rovaniemi-
לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון רובניימי "בירת לפלנד", עיר מודרנית בעלת אופי ייחודי המצויה באזור הארקטי-הצפוני. נבקר ברובניימי ובכפר המפורסם ביותר בלפלנד "כפרו של סנטה קלאוס". נשתתף בטקס חגיגי שמתקיים באוהל לפלנדי מסביב למדורה, נטעם מהמיץ המיוחד שאנשי הכפר מכינים ונשמע סיפורים מהמקומיים. בסיום הטקס נקבל תעודה המוכיחה שביקרנו ב"כפרו של סנטה קלאוס". נלון ברובניימי.

19.07.12 יום  11/ רובניימי- ת"א
הגענו לסיומו של טיול נפלא. לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעות הטיסה נעבור לשדה התעופה ונטוס דרך יעד ביניים לת"א.
 
       
מספר ימי הטיול:
11
המחיר כולל:
פרטי טיסות בינלאומיות:
טיסות בינלאומיות סדירות בחברת באלטיק אייר במסלול ת"א - ריגה - קופנהגן - רובניימי - ריגה  - ת"א
פרטי טיסה ( כפוף לשינויים ):
הלוך: תל אביב –  ריגה  מס' טיסה: BT772  המראה: 01:40  - נחיתה: 06:10
ריגה - קופנהגן  מס' טיסה: BT131  המראה: 06:40 - נחיתה: 07:15
חזור: רובניימי – ריגה  מס' טיסה: BT1360  המראה: 07:05 - נחיתה: 09:50
ריגה - תל אביב  מס' טיסה: BT773 המראה: 23:45 - נחיתה: 04:00
טיסות פנים במסלול: טרונדהיים-אלטא, רובניימי - הלסינקי  
מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01.04.12 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה                                                                                               ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות)
כלכלה: ארוחת בוקר סקנדינבית מדי יום + 5 ארוחות ערב.
תחבורה:
אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול, שייט במעבורת בתא פנימי זוגי מקופנהגן לאוסלו כולל ארוחת בוקר בסגנון מזנון.
כניסות וביקורים באתרים:  **דנמרק - קופנהגן: •טיול מקיף בעיר •ביקור בגני טיבולי **נורווגיה - אוסלו: •פארק ויגלאנד •בית העירייה •מוזיאון הוויקינגים •המוזיאון הלאומי של מונק **נורווגיה-ברגן: •טיול מקיף בעיר •שוק הדגים **ארץ הפיורדים: •ווס •סטירן •סקי •שייט בגיירנגרפיורד •מפלי שבע האחיות •דרך הנשרים ודרך הטרולים **נורווגיה-טרונדהיים: •הכביש האטלנטי **הכף הצפוני: •הונינגסווג •אלטא •תצפית על "שמש חצות" בכף הצפוני **לפלנד הצפונית: •איבלו •אינארי •מוזיאון סאמי •רובניימי •ביקור בכפר של סנטה קלאוס כולל תעודה **סדר הביקורים יכול להשתנות
הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.
תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי)
הערות:
תוספת חדר ליחיד: $889, הנחה לשלישי בחדר: $35, לילה נוסף: $120, ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה. יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $50 לאדם + עלות השינוי עצמו. ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה. למידע מפורט - לחץ כאן
המחיר אינו כולל:
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.04.12 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.
תנאי הרשמה וביטול: לפירוט המלא לחץ כאן
ציוד מומלץ לטיול: לפירוט המלא לחץ כאן
כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.
ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית. 
רשימת המלונות:
או דומים ברמתם:
   
קופנהגן
Radisson Blu Falconer Scandinavia
www.radissonblu.com/scandinaviahotel-copenhagen
 
גיילו
Ustedalen Hotel Geilo
http://www.ustedalen.no
 
ברגן
Thon Bergen Airport
 
או
 
 
ארץ הפיורדים
 

מולדה

Rica Seilet Hotel
 
טרונדהיים
 
הונינגסווג
 
איבלו
 
רובניימי 
Rantasipi Pohjanhovi
 
 
 
טיול מהנה מצוות מילניום !
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול