טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

קנדה והרי הרוקיס כולל שייט באלסקה 17 ימים - CARS

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה
9/8/2013 25/8/2013 שבתאי דניאל מחיר: $5555

 

בעקבות של חברים שלא השתתפו בטיולינו המדהים הקודם ליעד האולטימטיבי הזה, אני מציעים שידור חוזר ושמח, למועדון המדריכים סוכנים ומקדמים. חברים שכבר התנסו בסיבוב הקודם "רשאים" להמליץ לחברים טובים להצטרף לטיול ובילוי אולטימטיבי זה, נצא בתקופה הטובה ביותר, מבחינת אקלים שהוא שיקול חשוב מאוד באמריקה הצפונית , החברים מוזמנים לטיול חווייתי בקנדה והרי הרוקיס עם סיום בשייט בלתי נשכח באוניית פאר באלסקה.

בטיול זה תקבלו מסלול גיאוגרפי מרתק מלא באטרקציות וביקורים באתרים: ג'ספר, באנף, קמלופס, ויקטוריה וואנקובר כולל ביקורים בשער הגיהנום, פארקים לאומיים, גונדולה להר הגופרית, שייט על אגם מלין, וונקובר כולל גשר הקפילנו, פארק סטנלי, שייט לויקטוריה וביקור בגני בוצ'ארד.

בנוסף, בתי המלון הנבחרים בהם נלון כוללים ארוחת בוקר בסגנון מזנון. נשוט בספינה המפוארת והמועדפת מילניום של חברת  Celebrity המבקרת בקטצ'יקאן, סקאגוואי, ג'ונו, אייסי סטריט פוינט וקרחון הוברד.

נשמח על הצטרפותכם לטיול של של פעם בחיים.

מנסיון העבר בעיקר ליעד המדובר רצוי להרשם ולהבטיח מקום בהקדם האפשרי, ניתן לפנות למחלקת הזמנות

לשרון/ נעמה : 03-6226666, 03-6226652, 03-6226671, 03-6226673 

ובמידת הצורך גם לשבתאי טל:050-2880150. בברכת טיול חיים קלאסי

מסלול הטיול:

יום 1/  ת"א -  טורונטו - קלגרי:
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך טורונטו לקלגרי - העיר הגדולה ביותר במחוז אלברטה. סיור פנורמי בעיר והעברה למלון.


יום 2/ קלגרי – באנף – לייק לואיז:
נצא נסיעה דרך נופי שדות מרחבים  וחוות חקלאיות לעבר באנף.

באנף- עיירת נופש המשופעת בשמורות, נופים ואגמים. נתחיל את הטיול בשמורת הפארק הלאומי נבקר ונראה את "מפל הקשת", נעפיל ברכבל להר הגופרית ב"גונדולת הרים" (רכבל) לתצפית על העיירה באנף והאזור. נמשיך למפלי ג'ונסטון, ונופי הרי הרוקיס ונבקר באגם לואיז ומוריין עם צבעי הטורקיז. לקראת ערב נחזור לבאנף לעיירה מקסימה זאת. לינה בעיר באנף.
 
יום 3/  באנף – שדות הקרח - ג'ספר:
היום נצפין לעבר כביש "שדה הקרח" אשר מצידיו שדות קרח ומפלים  ונבקר באגם פייטו שצבעיו המשתנים מפארים אותו, נמשיך לעבר קולומביה אייספילד- וניסע ברכבי שטח ושלג מיוחדים על פני קרחון אטבסקה, נמשיך ונבקר במפלי אטאבסקה האדירים השוצפים והקוצפים. בסיומו של יום נחווה את הטבע במיטבו , נגיע לעיירת הפארק והמחוז ג'ספר בה גם נלון.


 

יום 4/  ג'ספר הפארק והאגמים:
היום נטייל בפארק הלאומי ג'ספר עם נפלאות הטבע שבו. נטייל בקניון מלין ואגם מלין בו נערוך שיט מקסים. נמשיך לביקור באגמי מדיסין, פטריסיה ופירמיד הנמצאים בשמורה. בתום הטיולים נשוב לג'ספר המקסימה בה נבלה את שעות אחה "צ – ערב , לינה בג'ספר. 
 

יום 5/  ג'ספר - רובסון – וולס גרי ספהטאס  - קמלופס:
הבוקר נצא בנסיעה ונחלוף בעיירות שבדרך על כביש בשם Yellow
Head, בדרך נעצור ונצפה בהר הגבוה שבהרי הרוקיס - הר רובסון ואף נבקר במרכז המבקרים ובו מוצגים מענינים , משם גם נצפה על הפסגות הגבוהות של הרי הרוקיס.נמשיך ונבקר בפארק וולס גרי  ובמפלי ספהטאס המדהימים  לינה בעיר קמלופס – סאן פיקס.
 
יום 6/ קמלופס – שער הגהנום - וונקובר:
נסיעה דרך אגם קמלופס ונהר הפרייזר הזורם בעוצמתו. נראה יערות חורש מהגדולים בעולם. נבקר בשער הגיהינום ונרד ברכבל לצפות במעבר דגי הסולומון. לעת ערב נגיע לעיר וונקובר. העיר מוקפת מים והרים מושלגים ולה מפרצים רבים ואקלים נוח כל השנה, לאחר התארגנות במלון יציאה משותפת לסיור רגלי במרכז העיר ורחובותיה התוססים גרנוויל, הובסון ועוד לינה בוונקובר.

 

 

יום 7/  וונקובר - ויקטוריה:
היום נצא מוונקובר לשייט וטיול בבירת בריטיש קולומביה – ויקטוריה , העיר ויקטוריה הינה מרשימה וצבעונית וממוקמת בקצה הדרומי של האי ונקובר-ויקטוריה זוהי למעשה פיסת אנגליה קטנה בקנדה. אופייה של העיר עוצב במשך 150 שנה ובנייני הפרלמנט ומלון "אמפרס" מעידים על ההיסטוריה הקולוניאלית שלה. נבקר בגני בוצ'ארט בו תצוגות פרחים מרשימות, המקום היה בעבר מחצבה גדולה והיום אחד הגנים היפים בעולם. לאחר שנשתכר מהמראות ומהריחות נשוב אל וונקובר.


יום 8/ וונקובר  – סיורים בוונקובר ועלייה לשייט לאלסקה:
הבוקר נצא לביקור במרכז העיר, ברובע הסיני, בעיר העתיקה ובפארק סטנלי-גן עירוני הממוקם על חצי האי עם תצפית לעבר העיר. נמשיך לצפון וונקובר ונבקר בקניון וגשר קפילאנו ונראה את עמודי הטוטם המגולפים על ידי האינדיאנים. בשעות הצהרים נעבור לנמל ונעלה על האונייה המפוארת מילניום של חברת “Celebrity
”  לאלסקה לשייט בין שבוע ימים באחת מאוניות הפאר. את הערב הראשון על האונייה ננסה להכיר וללמוד מה זה ספינת תענוגות ומלון צף. בילוי ולינה באוניה.
 
יום 9/ שייט לאורך וונקובר איילנד:
ארוחת בוקר באונייה. היום מומלץ להשתתף בפעילויות אותם מציעה האוניה: הצגות ופעילויות לאורך כל היום וכמובן ארוחות, אוכל ועוד אוכל (מה וכמה שרק רוצים...).השיט ביום ובלילה עובר לאורכו של האי וונקובר במסלול הידוע כ"המעבר הפנימי" .
 
יום 10/ שייט קטצ'יקאן סיור בעיירה :
הגעה לקטצ'יקאן. ארוחת בוקר, ולאחר מכן השמיים הם הגבול. ביום זה נרד יחדיו מהאוניה ונצא לסיור רגלי במהלכו נבקר בעיר הראשונה באלסקה ברחוב Creek
, נראה את הבית של דולי, את רחובות העץ הציוריים ואת עמודי הטוטם המרשימים, מעט זמן חופשי לשוטטות וחריש של חנויות ולאחר מכן הליכה חזרה לאוניה.יציאה מקטצ'יקאן. ארוחת ערב על האונייה ובילוי לילה.
 
יום 11/ אייסי סטרייט פוינט  ICY STRAIT POINT
: ירידה וסיור משותף:
לאחר ארוחת בוקר הספינה תעגון באייסי סטרייט פוינט, זהו מיצר בו יכולה רק ספינה אחת יכולה לחצות אותו בכל פעם (על פי אישור והזמנה מראש). באזור זה נוכל לראות תרבות אוטנטית של בני שבט ה- TINGIT
האזור משופע חיי ים ליוויתנים אריות ים ודולפינים ואולי יתמזל מזלנו לראותם , הספינה תעגון ונרד יחדיו ב"טנדרים" מיוחדים לחוף שם נתרשם ממרכז מסחרי ומסעדות באתר ששימש מכון אריזה ושיווק של דגי סלומון בעבר.נצא יחד לסיור רגלי ביערות ואם נרצה נמשיך רגלית ל- הונה – ישוב אינדיאני גדול שם גם אולי נכנס לאופיס בר לאיזה בירה צוננת...בתום השהות באייסי סטרייט חזרה לאוניה והמשך השיט וההנאה מהמתקנים והפעילויות ארוחה הצגה ובילוי לילה על ספינת התענוגות...
 
יום 12/  שייט לג'ונו –
JUNEAU וסיור רגלי בבירת אלסקה:
הגעה לג'ונו בירת אלסקה ולאחר העגינה נצא  יחדיו לסיור רגלי במרכז בירתה של אלסקה. נתרשם מהנמל מבניני הממשל, הכנסיות המיוחדות ובוודאי לא נחמיץ ביקור בבר המערב הפרוע המסורתי RED DOG
שם נוכל להתנסות בבירה ובשירה בציבור העיקר שיהיה שמח.....סיום הטיול וזמן חופשי לקניות בג'ונו.

ביום זה תהיה אפשרות המותנית תמיד במזג האויר – לצאת לטיסה בהליקופטר מעל הקרחונים בקבוצות קטנות  סיום הטיול וזמן חופשי לקניות בג'ונו. חזרה לאוניה לקראת ארוחת ערב והמשך השייט.

 

 

 


יום 13/ שייט לסקאגוואי :סיור רגלי וביקור במוזיאון הבהלה לזהב:
הבוקר  נגיע אל סקאגוואי הממוקמת בקצה הצפוני של המפרץ המתחבר ל-INSIDE PASSAGE
, סקאגוואי התפתחה בתקופת ה"בהלה לזהב" שהייתה אופיינית לאזור בשנים 1897 עד 1898 כאשר 

ב-14 ביולי 1896 עגנה ספינת הקיטור אקסלסיור בסן פרנסיסקו וממנה ירדו כורים כאשר באמתחתם 2 טונות של זהב. אירוע זה משך אלפי הרפתקנים וגרמה לסקאגוואי להפוך ממקום ובו רציף עץ אחד למקום שעברו דרכו אלפי אנשים צפונה. לאחר ארוחת הבוקר נרד יחידיו מהאוניה ונסייר בעיירת מחפשי הזהב בסקאגוואי שם גם נבקר במוזיאון המקומי ובו מוצג סרט המתעד את ארועי בהלת הזהב הגדולה  . לא נוותר על כניסה למועדון באר מסבאה מסורתי ושובב ביותר ה- RED LION חוויה גדולה לסיום של יום במערב.

 

יום 14/ שייט וקרחון הוברד:
לאחר ארוחת בוקר נפגש על סיפון האונייה לתצפית מדהימה על הקרחון המרהיב ביותר במהלך השייט -  קרחון הוברד (אין ירידה מהאונייה). הקרחון משתרע לאורך 122 ק"מ מיוקון קנדה עד למטח הקרח הארוך של אלסקה הקפטיין יסובב את כלי השייט על מנת לאפשר מקסימום זוויות צילום והתרשמות . לאחר מכן אפשרות ליהנות ממתקני האונייה והקזינו . ארוחת ערב הצגה ובילוי לילה על האונייה.

יום 15/ סייורד-אנקורג' – כולל סיור פנורמי– וונקובר:
הבוקר השייט הנפלא מגיע לסיומו. לאחר העגינה בנמל, וארוחת הבוקר נצא באוטובוס מיוחד לקבוצה לכיוון  העיר אנקוראג' . העיירה סייורד הנקראת על שמו של רוכש אלסקה מהרוסים ב- 1867 , עיירה ציורית ונמל דיג ותיירות זו גם התחנה הסופית של מסילת הברזל באלסקה וגם של ספינות הטיולים . בהגיענו לאנקורג' נערוך סיור פנורמי מקיף בגדולה של ערי אלסקה בה מתגוררת למעלה ממחצית מאוכלוסייתה והממוקמת בין שתי זרועות של מיצרי קוק  נתרשם מהעיר השדרות הרביעית והחמישית אנדרטת קפטן קוק ועוד. בתום הטיול העברה לנמל התעופה וטיסה  אל וונקובר. עם ההגעה העברה אל בית המלון בעיר התארגנות ויציאה למרכז העיר שם מתחילות ביום זה "חגיגות סוף השבוע העליזות בעיר"  .

ימים 16-17 / וונקובר – טורונטו- תל אביב:
העברה לשדה התעופה וטיסה דרך טורונטו לת"א. את הלילה נבלה בטיסה מעל האוקינוס האטלנטי עד לנחיתה בנתב"ג הנחיתה למחרת.ביום ה-17.תם לו טיול מרתק ומהנה כאחת , מקיף ועשיר בביקורים ובבילויים.

 

 

 

 

 
   
 
מספר ימי הטיול:
17
המחיר כולל:

פרטי טיסות בינלאומיות:
טיסות בינלאומיות סדירות בחברת אייר קנדה במסלול ת"א -טורנטו - קלגרי - ונקובר - טורונטו  - ת"א
פרטי טיסה ( כפוף לשינויים ):
הלוך: תל אביב –טורנטו  מס' טיסה: AC85
  המראה:13:10 / 12:30 - נחיתה: 18:30 / 17:55 
טורנטו - קלגרי מס' טיסה: AC141
  המראה: 22:55 / 20:30 - נחיתה:  01:03 / 22:38 
חזור: – ונקובר - טורנטו  מס' טיסה:  AC142
  המראה: 08:00 - נחיתה: 15:20
טורנטו - תל אביב מס' טיסה: AC84
  המראה: 17:45 / 17:05 - נחיתה: 11:40 / 11:00(יום למחרת)                  טיסות פנים במסלול: אנקוראג' - ונקובר מס' טיסה:  AC537  המראה: 14:20 - נחיתה: 18:28

מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון בסך $614 ליום 01.01.13 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.

לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה, סוג החדר במהלך השייט: חדרים פנימיים. ניתן לשדרג בשייט לחדר חיצוני עם חלון בתוספת מחיר.(התוספת משתנה לפי קטגורית החדר שאושר בזמן ההזמנה). ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות) – 15 לינות בקנדה וארה"ב, בטיול ובשיט.

כלכלה: ארוחת בוקר קנדית או בסגנון מזנון מדי יום, במהלך השייט- פנסיון מלא (ארוחות במהלך השייט יתקיימו Second seating). בימים בהם נצא לטיולים מהאונייה ארוחות צהריים לא תהיינה כלולות למעט מי שחוזר לאונייה לאכול.

תחבורה:
אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול, שייט באונייה
MILLENNIUM של חברת CELEBRITY .

כניסות וביקורים באתרים:                                                                                                                  

**באנף: גונדולות – הר הגופרית, פארק הלאומי:Snow Coach- נסיעה ברכב מיוחד על גבי שדה הקרח. **ג'ספר: שייט בג'ספר – אגם מלין **קמלופס: שער גיהינום – רכבל **וונקובר: גשר קפילנו, פארק סטנלי, הרובע הסיני, שייט לויקטוריה כולל ביקור בגני בוצ'ארד.

הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד שבתאי דניאל.

תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט המדריך הישראלי) כולל באונייה

הערות:
תוספת חדר ליחיד: $1655

 יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $50 לאדם + עלות השינוי עצמו.
ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה

המחיר אינו כולל:

מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.01.13 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה

דמי ביטול:
65 ימים לפני השייט 300 $ לאדם (שייט בלבד)
60 ימים לפני השייט 450 $ לאדם (שייט בלבד)
40-60 ימים לפני השייט 700 $ לאדם (שייט + רוקיס)
30-40 ימים לפני השייט 900 $ לאדם(שייט + רוקיס)
מ-30 ימים ועד 48 שעות לפני שייט דמי ביטול בסך 1,200$ לאדם.
מ- 48 שעות לפני השייט – דמי ביטול מלאים.
** דמי הביטול בכפוף לשינויים של חברת
CELEBRITY וחברת Royal Caribbean.
** דמי הביטול על מסלול זה הינם גבוהים, מומלץ לרכוש ביטוח כנגד ביטול בהזמנת הטיול.

ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען
– מומלץ ביטוח מורחב

הוצאות אישיות:
כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.

תנאי הרשמה וביטול:
לפירוט המלא לחץ כאן

ציוד מומלץ לטיול:
לפירוט המלא לחץ כאן

 

נוהל הוצאת אשרת כניסה לארצות הברית: אשרת כניסה לארצות הברית יש להוציא מינמום 3 חודשים לפני היציאה. למידע מפורט  - לחץ כאן 

רשימת המלונות:
או דומים להם ברמתם:
 
 

קלגרי

HOTEL BLACKFOOT INN

http://www.hotelblackfoot.com

 

קמלופס (סן פיקס

SUN PEAKS LODGE
http://www.sunpeakslodge.com

 

באנף 
 

באנף

BANFF IN

http://www.banffinn.com

 

ג'ספר
 

ג'ספר

MALIGNE LODGE

http://malignelodge.com/index.html

 

 
 
וונקובר
 

וונקובר

QUALITY HOTEL THE INN AT FALSE CREEK

http://www.innatfalsecreek.com

 

 
פרטים על אוניית MILLENNIUM
מה עוד אפשר לבקש כשאתם נופשים באונייה אשר מציעה מסעדות ברמה קולינארית עולמית,מופעי מוזיקה בסגנון ברודווי ,ספא מפנק, ומתקנים אשר מתחרים עם המלונות הטובים ביותר בעולם. אוניית ה -Millennium איננה אוניה רגילה זהו חלום על המים וחוויה בלתי נשכחת. האונייה הינה 91,000  טון של "עיר על המים " ואחת מהאוניות החדישות של החברה. באונייה חדרי אוכל יפיפיים קלאסיים, תיאטרון ,באר מרטיני, באר סיגרים, ובאר לשמפניה קוויאר.באונייה ספא עם כל המתקנים המודרניים וטיפולים כמו : ארומה, מסג'ים וכדומה.חדר כושר משוכלל, סאונה, ג'קוזי, בריכות שחייה, ובריכת שחייה לילדים. טניס שולחן. המסעדה הראשית באונייה  - 2 קומות ובה מלצרים המגישים את האוכל בכפפות לבנות. בחלק העליון של האונייה , מועדון לילה עם בר משקאות ביום ובלילה, דיסקו ומועדון לילה. אין לשכוח את הקזינו המפורסם ומבוקש מכול - FORTUNES CASINO “לאלו המחפשים קניות אפשר לבקר בחנויות הרבות שעל האוניה.**חלק מהמצוין בסעיף זה הוא בתשלום נוסף ודורש הזמנה ותשלום על האוניה.  להתרשמות ופרטים נוספים ניתן לבקר באתר האינטרנט של חברת CELEBRITY CRUISES
 
 
 טיול מהנה מצוות מילניום !                         
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול