טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

המלך ואני - תאילנד מקיף כולל בנגקוק, צפון ונופש בפוקט ומופע קליפסו 15 יום/12 לילות טיסות אל-על THL

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה
14/11/2017 28/11/2017 בהרשמה יהודה שמעיה מחיר: $2499

מחיר ילד 200 $ פחות  
 
 

טיולי מילניום - טיולים מאורגנים מציגה: טיול מאורגן לתאילנד

התכוננו לטיול מאורגן  בתאילנד נבקר  באיים אקזוטיים , מקדשים מפוארים, נוף פראי, שבטים אותנטיים, אוכל משובח, תרבות והיסטוריה עשירה - זה לא חלום, אלא חלק קטן מרשימת האטרקציות הארוכה המעניקה ל טיול מאורגן בממלכת תאילנד הקסומה את מעמדה כאחד ממוקדי המשיכה העיקריים של אסיה.
ביקורים בבנקוק, צ'אנג ראי,צ'אנג מאי, וכמובן בפוקט.
טיול מלא, ימי טיולים מלאים, חצי פנסיון
מסלול הטיול:

טיול מאורגן לתאילנד: מסלול הטיול:

  
יום 1/ ת"א- בנגקוק:
 בתחילת הטיול לתאילנד  ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס בטיסה ישירה לבנגקוק בירת תאילנד. את הלילה נבלה במטוס לקראת הנחיתה בנמל התעופה של בנגקוק, שם נתחיל את טיולנו  המאורגן בתאילנד,המקיף והמפנק בממלכה הקסומה
 
יום 2/ שוק הלילה בבנגקוק:
נחיתה בבנגקוק בירת תאילנד, העיר האקזוטית שוקקת החיים, והעברה לבית המלון. לאחר מנוחה במלון נצא לסיור ערב שיכלול ביקור במקדש ארוואן הנמצא בצומת הדרכים המרכזית ומשמש את המקומיים כמקדש לבקשות להצלחה בכל תחומי החיים בדגש על עושר כלכלי ופיריון. משם נמשיך לבקר בשוק הלילה המפורסם של פאט- פונג הממוקם ברובע האורות האדומים. כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לתאילנד, נסייר בין הדוכנים (נשים, התחלנו את השופינג). בערב מוקדי הבילוי והמופעים מחכים לנו שניכבש בקסמיהם.
 
יום 3/ -בנגקוק והמקדשים:
הבוקר נצא לביקור בעיר התוססת ובמהלכו נראה את העיר העתיקה, נבקר במקדש וואט טרימיט בו נמצא בודהה היצוק כולו זהב במשקל חמישה טון וחצי, במקדש וואט פו - הבודהה השוכב ונבקר בארמון המלך המפורסם שם נראה את המבנים המיוחדים, את הפסל של בודהה מאזמרגד השוכן אף הוא בארמון – אחד המקומות המקודשים ביותר למאמינים הבודהיסטים נחווה את ההיסטוריה והתרבות המקומית. אחר הצהרים נצא לשייט בנהר הצ'אופריה שהינו הנהר המרכזי החוצה את בנגקוק ומנקז בתוכו את מי הנהרות המגיעים מצפון המדינה הישר למפרץ תאילנד. במהלך השייט נהנה מחיי האנשים החיים לאורך הנהר ובתעלות של בנגקוק. נוכל להאכיל את הדגים "הקדושים" החיים ליד המקדש ונצפה על ארמון השחר, המהווה נקודת ציון חשובה בהיסוטריה של בנגקוק.
 
יום 4/ בנגקוק – השוק הצף :
היום ניסע אל השוק הצף הגדול והססגוני דמנון-סדואק - השוק הצף הגדול ביותר בתאילנד. אך לפני שנגיע לשוק, נבצע עצירה קטנה בחווה לעיבוד אגוזי קוקוס, נראה את שדות המלח ונתרשם מהנוף החקלאי של עמק נהר הצ'אופריה. לאחר מכן נגיע אל השוק בשייט סירות "לונג טייל" בתוך אזור חקלאי. עם ההגעה נסתובב לאורך התעלות, נתבונן במסחר המתרחש על גבי הסירות ונוכל לקנות מזכרות המייחדות את האזור.
 
יום 5/ בנגקוק – באנג פאין – איוטאייה:
הבוקר נצא מבנגקוק  בירת תאילנד לבקר בארמון הקיץ של מלכי תאילנד – "באנג פאין" המוכר לנו מהסרט המלך ואני. נתרשם מגני הארמון המיוחדים ומשם נמשיך בשייט מדהים על נהר הצ'אופריה באזור הפתוח והרחב שלו לאיוטאייה – הבירה העתיקה של תאילנד, ששימשה בעבר כמרכז הצבאי, התרבותי והפוליטי של סיאם. נתרשם משרידי העיר העתיקה ומקדשיה. לקראת אחה"צ נצא חזרה לבנגקוק ושם נוכל לערוך קניות במרכז המפורסם MBK. בערב נצא לסיור ברובע התרמילאים קאוואסן שם נוכל להתרשם מחיי התרמילאים מכל העולם ונמשיך לשוק הפרחים הלילי הגדול ביותר בבנגקוק, שם נצפה בסוגי פרחים מרהיבים כמו האורכידאה – הפרח הלאומי של תאילנד בכמויות שלא נתפסות.  לינה בבנגקוק.
בערב - אפשרות שנצא לבילוי במועדון הקברט המפורסם קליפסו, שנחשב לאחד המובילים בעיר.
 
יום 6/ פטאייה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול לפטאייה - עיירת הקייט הגדולה באסיה. פטאייה שוכנת לחוף מפרץ סיאם ובה חופים, מעגני סירות ומקבץ גדול של מוקדי בידור ובילוי. דרומית לפאטייה נבקר בגני נונג נוץ' העטורים בגנים נפלאים ובחוות האורכידאות המרשימה. נטייל בין פינות החי השונות וביתן הפרפרים, נחזה בתעלולי הקופים, ונראה מופעים המציגים את התרבות הייחודית של בני המקום כגון חתונה מסורתית, אגרוף תאי, קרבות חרבות, שירה וריקודים. לא נחמיץ את מופע הפילים הענק שאין כמותו בתאילנד. ביום זה כלולה ארוחת צהריים שבסיומה נטייל בעיירה, נראה את הטיילת החדשה ונטייל במרכז העיירה התוססת.
 
יום 7/ בנגקוק- צ'אנג ראי – שבט ארוכות הצוואר:
העברה לשדה התעופה בבנגקוק וטיסה צפונה לצ'יאנג ראי. נצא לביקור בכפרי שבטי ההרים האותנטיים. אחד משיאיו של טיול מאורגן בתאילנד.נתרשם מהחיים השונים של השבטים השונים וביניהם אף שבט ארוכות הצוואר המפורסם ונתוודע אל דרך חייהם ולתלבושות המייחדות כל אחד מהם.  נערוך ביקור מיוחד:רכובים על גבי טנדרים נצא לגני ארמון המלכה האם בדוי טונג. לאחר הסיור המקיף בגנים המרהיבים ונמשיך לביקור בעיירה מסאי, הנקודה הצפונית ביותר בתאילנד. משם נמשיך לביקור במשולש הזהב המפורסם שעל גבול תאילנד, בורמה ולאוס ששימש בעבר מרכז לגידול אופיום וסחר בסמים, בהמשך נשוט על נהר המקונג המפורסם לאורך לאוס ובורמה, נעצור באי האקזוטי - דונסאו (במידה ויתאפשר ע"י הרשויות המקומיות בלאוס). בערב נצא לביקור רגלי בשוק הלילה המיוחד של צ'אנג ראי. לינה בצ'אנג ראי.
 
יום 8/ צ'אנג ראי – נהר הקוק – רכיבה על פילים:
היום נצא לשייט בסירות ארוכות הזנב על נהר הקוק, יובל של נהר המקונג המפורסם. לאחר השייט נרכב על פילים בפאתי היער הסוב טרופי - אחת האטרקציות המרהיבות בצפון ובדרכנו נראה את אחד מכפרי שבט הקארן, השבט הגדול ביותר בתאילנד. ארוחת צהרים כלולה ביום זה. בערב שוק הלילה של צ'אנג ראי מחכה לנו בשנית.
 
יום 9/– דוי סוטפ - דוי אינטנון
היום נקיים יום מלא של סיורים אולטימטיביים במיטב שמורות הטבע של תאילנד הצפונית ההררית. בבוקר נצא למקדש החשוב ביותר בצפון תאילנד וואט פראטאט דוי סוטפ אליו נגיע אחרי שנטפס לגובה של 1,200 מ' במעלה הדרקון. רכבל מיוחד יביאנו אל הסטופה המצופה זהב ואל התצפית המרהיבה. אפשרות למעוניינים (בתשלום) להמשיך ברכבים מיוחדים אל אחת משמורות הטבע היפות ביותר בתאילנד - ההר דוי אינטנון. נעפיל אל הפסגה בגובה 2,565 מי ונראה את הסטופות של שושלת רמה 9. נמשיך עם הרכבים במורד ההר ונצפה במפלים הגדולים שבאזור. נשלב סיור רגלי מיוחד בג'ונגל ההררי ונסעד ארוחת צהריים ארוזה בשמורת הטבע. בערב נצא שוב לביקור רגלי בשוק הלילה המיוחד של צ'אנג מאי. לינה בצ'אנג מאי.
 
 יום 10/ צ'יאנג מאי - כפרי האומנות:
נצא לשמורת המאה טאנג .נקודת ציון נהדרת במסגרתו של טיול מאורגן לתאילנד. נצפה במופע פילים בפאתי הג'ונגל, נשוט ברפסודות במבוק וניסע בכרכרות הרתומות לשוורים. נבקר בכפרי האומנות המפורסמים של צ'אנג מאי.נבקר במפעלי עבודות היד המתמחים בתעשיית העץ, המטריות הססגוניות, תכשיטים ועוד. בתום הסיור חזרה למלון למנוחה. בערב נצא שוב לביקור רגלי בשוק הלילה המיוחד של צ'אנג מאי. לינה בצ'אנג מאי.

 
יום 11/ צ'יאנג מאי - האי  פוקט:
היום נטוס לגדול ולאקזוטי באיי תאילנד - פוקט - לשהייה של 3 לילות. לאחר התארגנות מצפים לנו בריכות השחייה במלון, חופי הים המדהימים של האי, דוכני קניות רבים ומגוונים ופינות בידור. בערב הפאבים, המועדונים ושווקי הלילה מחכים לנו...  לינה בפוקט.
 
יום 12/ פוקט – מפרץ פאנג נה – האי של ג'יימס בונד:
לאחר ארוחת בוקר נצא למפרץ פאנג נה, בדרכנו לשם נערוך ביקור בחוות גומי בו נלמד את תהליך ייצור הגומי,  ונבקר במקדש מערת הקופים, נשוט  לאי של ג'יימס בונד, שם צולם הסרט "האיש בעל אקדח הזהב", נמשיך בשייט אל כפר הדייגים שם נאכל ארוחת צהרים בדרך חזרה נבקר בחנות מפעל מקומי לייצור אגוזי קשיו. לינה בפוקט.
 
יום 13/ פוקט:
זהו יום בו תוכלו לנוח לפני חזרתנו ארצה. תוכלו ליהנות מחופי הים הנהדרים או לנצל את השווקים והחנויות של פוקט. מדריך הקבוצה יעמוד לרשותכם לכל שאלה ובקשה. לינה בפוקט.

יום 14/ פוקט – בנגקוק- ת"א: 
 בסיום הטיול המאורגן לתאילנד ,העברה לשדה התעופה בפוקט, טיסת פנים לבנגקוק. והמשך בטיסה חזרה ארצה
 
יום 15/ תל אביב:
הגעה לת"א.
 
 
מספר ימי הטיול:
15
המחיר כולל:

פרטי טיסות בינלאומיות בטיול לתאילנד:


טיסות בינלאומיות ישירות בחברת אל על במסלול ת"א - בנגקוק  - ת"א
פרטי טיסה  ( כפוף לשינויים ):
הלוך: תל אביב – בנגקוק  מס' טיסה: LY81  המראה: 23:05 - נחיתה: 13:55
חזור: בנגקוק– תל אביב  מס' טיסה: LY82   המראה: 00:10 -  נחיתה: 07:05 / 07:00   
 
ו/או 
 

טיסות בינלאומיות סדירות בחברת לופטנזה במסלול תל אביב – בנגקוק – תל אביב (דרך פרנקפורט)
תל אביב פרנקפורט המראה 1630 נחיתה 2000

פרנקפורט בנגקוק המראה 2200 נחיתה 1410+ למחרת

בנגקוק פרנקפורט המראה 2300 נחיתה 0600+ למחרת

פרנקפורט תל אביב המראה 1400 המראה 1900

 טיסות פנים:
•בנגקוק – צ'אנג מאי
•צ'אנג מאי – פוקט
•פוקט - בנגקוק
 

 מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק בסך 518$ נכון ליום 1.1.17 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
 
לינה :
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות)
 
כלכלה בטיול מאורגן לתאילנד: חצי פנסיון  כולל ארוחת ערב בסגנון קנטוק.

 
תחבורה : אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.
 
מילניום של הטבות בטיול לתאילנד:
 
בנגקוק: נופש בפוקט:
 
•ארמונות ומקדשים בבנגקוק
•טיול לילי בפאט פונג
•ביקור במרכז הקניות MBK
•השוק הצף .
•שייט על הקלונגס •טיול לאיוטאייה.
•ביקור בפארק נאנג נוש בפאטייה ומופע פילים.
•שייט לשבט הקארן.
* דוי טונג - גני המלכה
•שייט על נהר המקונג.
•רכיבה על פילים.
* כרכרות שוורים ושייט רפסודות בשמורת המאה טאנג.
•מופע פולקלור קנטוק בצפון.
•ביקור בכפר שבטי ההרים ושבט ארוכות הצוואר
 •יום טיול בפוקט באי של ג'ימס בונד. 

**סדר הביקורים יכול להשתנות
 
הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.

 
תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי)
 
הערות:
 
תוספת חדר ליחיד: $370  ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $75 לאדם + עלות השינוי עצמו.
ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה                                                                 

המחיר אינו כולל:
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.01.17 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
 
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
 
הוצאות אישיות:
כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.
 
 
כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.
 
ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.
 
חיסונים
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
רשימת המלונות:
או דומים ברמתם  
 
 בנגקוק –  TWIN TOWER
 

צ'אנג מאי - PARK HOTEL

פוקט –SEAVIEW PATONG  

  טיול מאורגן מהנה לתאילנד מצוות מילניום !
 
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול