טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

טיול מאורגן לארהב- טיול בעקבות המוסיקה מניו אורלינס לשיקגו - עם ממפיס ונאשוויל 15 ימים/ 13 לילות, SUSA

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

מחיר לילד שלישי עד גיל 16 בחדר הורים 4390 $

 טיול מאורגן לארה"ב מדרום לצפון : טיולים בארה"ב עקבות המוזיקה

 טיול מוסיקה מניו אורלינס לשיקגו – עם ממפיס ונאשוויל


חשבתם שביקרתם כבר בארה"ב? תחשבו שוב!
טיול "אורך" מלואיזיאנה לשיקגו אילינוי – בנתיב התפתחות מוסיקת הרוק הקאנטרי הגאז והבלוז. עם דגש על ביקורים מרתקים ומוסיקה כמו שצריך. בנוסף לסיורים ישולב גם שייט על המיסיסיפי ושיקאגו , נבלה בגרייסלנד של אלביס בממפיס ,במופע הקאנטרי ב- GRAND OLE OPREY  , .בנאשוויל במועדון הג'אז פרזבישין הול,  בניו אורלינס ועוד הרבה " הפתעות" כמפורט בתוכנית.

 

מסלול הטיול:

מסלול טיול מאורגן לארה"ב- טיול מוסיקה

 
יום 1/ ת"א – - ניו אורלינס – לואיזיאנה :
פגישה בנתב"ג ויציאה בטיסה מת"א דרך יעד ביניים לניו אורלינס בירת הג'אז העולמית. הגעה בשעות הצהרים ויציאה לסיור רגלי ראשון במרכזה של העיר המדהימה התוססת השמחה והמוסיקלית. זהו הזמן ללגום איזה בלאדי מרי  או הוריקאן מקומי  (העיר היחידה בארה"ב המאפשרת צריכת אלכוהול בצבור.. במסגרת ההשתוללות הכללית) נסייר ברובע הצרפתי החוגג תמיד , נהר המיסיסיפי , ככר ג'קסון ועוד... ובערב נמשיך לטייל ולבלות בלב הרובע הצרפתי המשנה את פניו לחלוטין והופך קצת תוסס ומוסיקלי יותר....על ה MARDI GRAS …
 
יום 2/ ניו- אורלינס – סיורים – שייט על המיסיסיפי ומועדון ג'אז פרוביישן הול:
ניו אורלינס – לואיזיאנה – בירת הג'אז ומקום הולדתה של מוזיקת עולם זו. העיר שסיסמתה "חובה לחגוג את החיים הטובים" נוסדה על ידי הצרפתים בשנת 1718 ומתיישביה הראשונים היגרו מצרפת וקנדה. במהלך הסיור נבקר ברובע הצרפתי הנודע, נראה את קתדרלת סן לואי המרשימה, את הסופרדום המפורסם, כיכר ג'קסון, אגם פונטצנטריין . לא נוותר על שיט בנהר המיסיסיפי ה"עוטף " את העיר. השייט יערך בספינת הנהר הטיפוסית נאצ'ס עם הדרכה מוסיקה ונופי הנהר האופייניים.
בערב- הרובע הצרפתי של הלילה קורא לנו שוב כאשר מתעורר חיבור בין אנשי הבורבון סטריט לחיים המוזיקליים, הבידוריים והבליינים שבו . זו הזדמנות אותה (אותה ננצל כמובן) להתנסות בג'אז פרזרביישן הול ולהנות מהופעתם של זקני הג'אז הכניסה למועדון הלילה כלולה, נמשיך לבלות אל תוך הלילה כל עוד רגלינו תישאנה אותנו.

 
יום 3/ ניו אורלינס ואחוזות המיסיסיפי :
היום נצא מחוץ לעיר ודרך שטחים חקלאיים נגיע לאזור בתי האחוזה PLANTATION  הנודעים והאופיניים לדרום בכלל וללואיזיאנה בפרט.
 נתרשם ממערך הגידולים כמו מבית האחוזה. ואורח החיים הדרומי שהיה נהוג שם בעבר בעיקר עקב ההיסטוריה של העבדים השחורים אשר שירתו בהם.
נתרשם מהבית הגדול, מגורי העבדים והפעילות החברתית חקלאית שהיתה נהוגה.
בתום הסיורים נשוב לניו – אורלינס – למועדוני הרובע הצרפתי אשר קורצים לנו וקוראים לשוב אליהם.ובכלל, כיף להסתובב שם והכל בטווח הליכה מהמלון..
 
יום 4/ מוזיאון הדלתא בלוז:
נסיעה צפונה לאורך מדינת מיסיסיפי דרך הבירה ג'קסון הגבול הדרומי של דלתת המיסיסיפי אל עבר העיר קלרקסדייל, המרכז החקלאי של הדרום. נתרשם מאורח החיים הייחודי לדרום העמוק נבקר במוזיאון בלוז- המוזיאון נפתח בשנת 1979 וגדל בקצב מרשים, כיוםמבקריים בו עשרות אלפי מידי שנה. המבנה שמשמש את ה מוזיאון הוקם ב- 1918 ושימש כתחנת רכבת. לינה באיזור קלארקסדייל, מיסיסיפי, מקום הולדתם של רבים מגדולי הדלתא בלוז כמו מאדי ווטרס, ג'ון לי הוקר ואחרים.
 
יום 5/ ממפיס – טנסי:
היום אנו יוצאים בדרכינו לממפיס טנסי – עירו של המלך – אלביס פרסלי , העיר בעלת האווירה הדרומית שהיתה ערש הרוק אנד רול , ביתו של מקצב הבלוז ו"עמדת הפתיחה" של מוזיקת הנשמה.
כל אלה מתנגנים בעיר מידי יום ולילה. בדרכנו נעבור במדינות לואיזיאנה ומיסיסיפי, נתרשם מהנופים האופייניים , מהנוף האנושי ומשדות הכותנה וגידולי השדה בהם התפרסם האזור. ועוד... בדרך נשמע ונשיר את שיריהם של ענקי הזאנרים למיניהם – אלביס, ג'וני קאש, לורטה לין, דולי פרטון, ביבי קינג ואחרים שהטביעו את חותמם על ממפיס , כשנגיע לא נתבייש להאזין ללהקות וזמרים נוספים אחרים ששרים להנאתנו ולטובתנו.
 

יום 6/  ממפיס וגרייס לנד- אלביס פרסלי...
היום נתחיל לטייל בעירו של המלך – אלביס פרסלי , ממפיס.  בעיר בה פעלו ענקי יוצרי המוזיקה ענקי יוצרי ומבצעי המוזיקה כמו אלביס, ביבי קינג, אוטיס רדינג- הטביעו חותמם על הדרום  ואנו נוכל לחוש, לשמוע ולהתרשם מהשפעתם עד היום.
היום נקיים סיור בעיר ממפיס ולא נוותר על ביקור "עליה לרגל" בביתו- אחוזתו של אלביס – ה"גרייסלנד" .בית המלך זוכה למספר הביקורים הרב ביותר באמריקה ביחד עם הבית הלבן- מעון נשיא ארצות הברית  כ-750,000 מבקרים מכל העולם כל שנה. נבקר בחדרים ובהם אוסף התקליטים והשרידים המוזיקליים, מטוסי הסילון הפרטיים של המלך, אוסף המכוניות והאופנועים, וגני המדיטציה, בהם נהג להתבודד ושם קבור לצד בני משפחה נוספים, בערב (איך לא...) נצא לטייל , להתרשם לשמוע ולרקוד לאורכו של אזור הבידור הנודע, העשיר במוזיקה החיה
וBEALE STREET ,  הרחוב היה בעבר מרכז הקהילה השחורה שם גדל  ופעל BB  קינג וניגן על גיטרה ושם עדין מופיע מדי פעם במועדון הנושא את שמו, ברחוב עצמו ובמועדונים הופעות חיות עד השעות הקטנות.
 
יום 7/  ממפיס , אולפני SUN STUDIO  נתיב התהילה, סיור בעיר .
נאשוויל    ומופע GRAND OLE OPREY:
היום נמשיך בסיורים בממפיס, ובתוך כך ביקור  מוזיקלי  מיוחד – ב- SUN STUDIOS , אולפן הקלטות המפורסם בעולם ובו הוקלט לראשונה הרוקנרול. ניתן יהיה להאזין לחלק מההקלטות הקלאסיות " ואף לגעת. ..במיקרופון האישי הראשון של אלביס. נחווה את שחזור העבר בבסיס זה ש"שיגר" לעולם את ג'וני קאש, ביבי קינג,רוי אורביסון,גרי לי לואיס ורבים אחרים. בממפיס – מוזאונים מוזיקליים רבים נוספים כמו המוזיאון למוסיקת נשמה, מוזיאון ממפיס רוק ונשמה ועוד ובכלל, העיר היא בעלת אווירה מוזיקלית ודרומית. נבקר גם נתיב התהילה WALK OF FAME שנוצר בהשראת נתיב התהילה של הוליווד, אך מוקדש רק למוזיקאים של ממפיס- זמרים. תמלילנים ומלחינים שהטביעו חותמם על עולם המוזיקה . לאחר הביקור נמשיך לחרוש את העיר והמונומטים לאלביס , ביבי קינג ושל "בורא" הבלוז – הנדי.  ביום זה נסייר עוד בממפיס , נצפה על אי החוף ועל נופי מדינת ארקנסו שממול ברחוב מיין בו עדיין החשמליות פועלות , טיילת המיסיסיפי והפירמידה הנודעת. ואולי נצא לטעום ממסעדת הצלעות הנודעת שהיתה חביבה על אלביס ועל אומנים רבים מטנסי.  בתום הביקורים בממפיס יציאה מזרחה לנאשוויל-טנסי.
לאחר התארגנות במלון יציאה למופע הגדול בגרנד אול אופרי –מקומות שמורים ונוכחות באירוע המשודר מחוף לחוף..כידוע לכולנו זהו מופע הקאנטרי רוק האולטימטיבי הנערך באולם המהווה "מכה" של מוזיקת העולם.
לאלה ביננו שלא מסתפקים בכך, ניתן להמשיל ולבלות בלילה עד בלי די....
לינה בנאשוויל.
 
  
יום 8/ נאשוויל סיור בעיר המצודה והיכל המוסיקה:
היום נסייר בבירת טנסי ,הקנטרי העולמי ועיר המוסיקה U.S.A נראה את הקפיטול, את פארק העצמאות ,שוק האיכרים, "רחבת מפת המדינה" ,כמו כן נבקר בגן העיר והנהר ומצודת נאשבורו שנתנה את השם לעיר ונמשיך לביקור בפארק "האתונאי" ובמרכזו בניין הפרתנון המרשים התואם את זה של אתונה.(נאשוויל מכונה גם "אתונה אמריקאית"..)
ובלי מוסיקה אי אפשר: נבלה באולפן סטודיו של RGA  בו הקליטו גדולי המוסיקה מאלביס, ג'וני קאש וצפונה.  הערב שייך לאיזור הבילויים התוסס של העיר, נראה נשמע ונהנה כמו שצריך.
 
יום 9/ נאשוויל – לינצבורג ומזקקת ג'ק דניאלס JACK DANIELS – לילה בברודווי :
היום נצא דרומה לכיוון לינצבורג הסמוכה למדינת אלבמה. נבקר ונתנסה במזקקת המשקה המוביל היום במרבית העולם.. הג'ק דניאלס. נערוך ביקור ונעמוד על תהליך הזיקוק והיצור , ולא נוותר על מרכז המבקרים המיוחד שבמקום..נשמע על האיש הקטן הרווק והמוזר (ואם תרצו אפילו נעלה לקברו...) שהביא לעולם את המשקה שזה עתה שתינו  והמכונה גיי – J –ויסקי טנסי . העיירה הינה עיירה דרומית טיפוסית,נתרשם   מהבתים ומהאוירה המיוחדת , ובתום הביקור נשוב לנאשוויל ושם לא נוותר על הבילוי המוסיקלי המרתק בשלוש הקומות של היכל מוזיקת הקאנטרי -"הקנטרי מיוזיק הול אוף פיים" (הכניסה כלולה כמובן).  ובערב, איך לא.. מקבץ המועדונים הבארים ובתי הקפה – עומדים לרשותנו.  נוכל לחגוג לילה אחרון בעיר המוזיקה ארצות הברית.
 
יום 10/ נאשוויל- סנט לואיס-, העפלה ל"קשת" ,מוזיאון כיבוש המערב  ופארק ג'פרסון
לאחר ארוחת הבוקר נצא צפון מערבה , נחצה את מדינת טנסי דרך פדוקה שלחופי נהר אוהיו , נחלוף על פני המיסיסיפי עד הגיענו לסנט לואיס , מיזורי.העיר שנוסדה ב 1764 דרומית למפגש הנהרות-מיסיסיפי-מיזורי, 2 נהרותיה הארוכים ביותר של ארצות הברית.
נצא לסיור בעיר במהלכו נבקר בפארק גפרסון ,נתרשם מבית המשפט העתיק ההיסטורי, נהר המיסיסיפי, הגשרים המיוחדים כולל גשר מרטין לותר קינג, רחוב מרקט ובנייניו המונומנטליים, מוזיאון  כיבוש והתפשטות למערב, וכמובן נארגן "העפלה" בקרוניות מיוחדות למרומי השער הנודע והגבוה ביותר באמריקה –"הקשת" המשמש גם אייקון של העיר סנט לואיס בכלל, וסמל לארצות הברית והישגיה.נתרשם מהדאון טאון וגורדי השחקים שלו. סנט לואיס נודעת בתרומתה למוזיקת עולם מבלוז, גאז וגוספל ועד למוזיקה קלאסית במיטבה. זו העיר שהצמיחה את האומנים הבינלאומיים גוזפין בייקר ומרתה גראהם, טינה טרנר, ורבים אחרים.  לינה בסנט לואיס.
 
יום 11/ סנט לואיס – שיקאגו
היום נצפין למדינת אילינוי עד הגעתנו לבירת "האגמים הגדולים" והגדולה בערי המדינה – שיקאגו.העברה למלון בעיר ויציאה לסיור רגלי במרכזו  של הכרך התוססת בו מבקרים כ- 40 מיליון תיירים בשנה, הנהנים מהפארקים והחופים הציבוריים המרובים, המוזיאונים המשובחים, האדריכלות היחודית  והמוזיקה המסורתית, החדשנית והמודרנית, בקיצור SWEET HOME CHICAGO  כמילותיו של השיר הפופולרי – אולטימטיבי המבוצע ע"י באדי גאי, ביבי קינג, אריק קלפטון ואפילו הנשיא אובמה עצמו !!!לא מזמן בבית הלבן...
 
 
יום 12/ שיקאגו :
הבוקר נמשיך בסיורינו  בשיקגו רבתי הממוקמת על גדת נהר מישיגן ומהווה מרכז אקדמי אמנותי מוזיקלי, ספורטיבי , מסחרי, תחבורתי ותעופתי, במהלך הסיור נתרשם מהלולאה הידועה העוטפת את מרכז העיר, מגדל המים מהמאה ה- 19 ששרד את השריפה הגדולה של 1871, הפארקים, קריית המוזיאונים,  ואזורי הצפון ובמיוחד לינקולן פארק שם נתרשם מהגנים הבוטניים הפתוחים לקהל. כמו כן נבקר בדרום העיר ובמרכזה .בתום הסיור עוד יוותר זמן לביקור ב-  NAVY PIER הנודע על האטרקציות , המסעדות והבארים, ובלילה – הפאבים, המועדונים, והמוזיקה הממתינים לנו במרכזה של העיר התוססת , לינה בשיקגו.
 
יום 13/ שיקאגו, מילניום פארק,  הloop  ושייט על הנהר
הבוקר נמשיך לטייל בעיר הנחשבת בעיני רבים כיפה, המעניינת , הפעילה, התוססת והמרתקת ביותר בארצות הברית, ונערוך תצפיות על קו הרקיע של שיקגו רבתי. היום נערוך ביקור מיוחד בפארק מילניום עם הטיילת המרשימה, פביליון פריצקר, מזרקת הכתר,שער העננים הנודע ועוד. לא נוותר על הקצאת זמן ל  MAGNIFICENT MILE הנמתח מקו הנהר ועד מגדל המים ומגדל הנקוק ,שם נוכל הן להתרשם והן לקנות....היום גם נערוך שיט מיוחד על  נהר שיקגו במהלכו נחווה את העיר מזווית אחרת .בערב נוכל להמשיך לבלות בעיר ומרכזיה,נוכל לצפות במחזמר או הצגת תיאטרון (בתשלום) - מדריך הקבוצה יעמוד לרשותכם בעצה והכוונה.
לינה בשיקאגו
 
ימים 14/15- שיקאגו – דרך יעד ביניים -  תל אביב:
בתום הטיולים והשהות בשיקאגו הענקית הטרנדית והמדהימה נעבור לנמל התעופה ממנו נטוס בטיסה דרך יעד ביניים לתל אביב אליה נגיע ביום שלמחרת.

 
טיול מוסיקה לארה"ב      טיול מוזיקה לארה"ב
מספר ימי הטיול:
16
המחיר כולל:
טיסות בטיול לארה"ב:
 
טיסות בחברת תעופה בינלאומית (דרך יעד ביניים) במסלול תל אביב- ניו אורלינס X שיקגו - תל אביב
מיסים:

מס נמל, בטחון ודלק נכון ליום  1.2.15וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.

בתי מלון:

בתי מלון בדרגת תיירות טובה / ראשונה עפ"י הרשימה.

כלכלה:

ארוחת בוקר מדי יום

תחבורה:

אוטובוס נוח וממוזג לביצוע תכנית הטיול.

כניסות:

כניסות וביקורים בהתאם לתכנית הטיול

טיפים:

מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט המדריך הישראלי)

 
המחיר אינו כולל:

מסים:

כל תוספת במסי הנמל ושינוי במחיר הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.02.15.

ביטוח:

ביטוח נסיעה רפואי ומטען.
 הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד. 
יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של 75$ לאדם + עלות השינוי עצמו.
 

המחיר אינו כולל:
תוספת חדר ליחיד 1150 $
  
במקרה של לילה נוסף תגבה תוספת של 150$ לאדם
 
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.2.15 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
 
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
הוצאות אישיות:
כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.
 
תנאי הרשמה וביטול:
לפירוט המלא לחץ כאן
ציוד מומלץ לטיול:
לפירוט המלא לחץ כאן
 
כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.
 
ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.
 
רשימת המלונות:

בתי המלון עליהם מבוססת ההצעה ( או דומים להם ברמתם ):

New Orleans - Metairie

Country Inn & Suites Metairie-New Orleans

http://www.countryinns.com/metairie-hotel-la-70002/usameta

Clarksdale

Hampton Inn Clarksdale

http://hamptoninn3.hilton.com/en/hotels/mississippi/hampton-inn-clarksdale-CKMNAHX/index.html

Memphis

Sleep Inn at Court Square

http://www.sleepinn.com/hotel-memphis-tennessee-TN451?promo=gglocal

Nashville

Clarion Hotel Downtown Nashville Stadium

http://www.clarionhotel.com/hotel-nashville-tennessee-TN707

St Louis

Crowne Plaza St.Louis Downtown

http://www.ichotelsgroup.com/h/d/cp/1/en/hotel/stlrf

Chicago

Essex Inn

http://www.essexinn.com


 

טיול מוסיקה מהנה לארה"ב מצוות מילניום !
 
 
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול