טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

הרוקיס הקנדיים ושייט באלסקה RADIANCE OF THE SEAS, כולל 4 ימי טיול ביבשת אלסקה 20 ימים / 18 לילות: CAR2

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

 

הרוקיס הקנדיים ושייט באלסקה RADIANCE OF THE SEAS,
כולל 4 ימי טיול ביבשת אלסקה

טיולי מילניום - המומחים לטיולים  ברוקיס הקנדיים  ואלסקה:
חברת מילניום הדוגלת בטיולי איכות נחשבת כיום לחברה המובילה למסלולי רוקיס הקנדיים קנדה ואלסקה והינה בעלת ניסיון רב בהוצאת קבוצות לצפון אמריקה ובפרט לרוקיס ואלסקה.
במילניום תקבלו מסלול גיאוגרפי מרתק מלא באטרקציות וביקורים באתרים: ג'ספר, באנף, קמלופס, ויקטוריה וונקובר כולל ביקורים בשער הגיהנום, פארקים לאומיים, שייט על אגם מלין, וונקובר כולל גשר הקפילנו, פארק סטנלי, שייט לויקטוריה וביקור בגני בוצ'ארד.בנוסף, בתי המלון בהם מטיילנו לנים הינם ברמה גבוהה וכוללת ארוחת בוקר בסגנון מזנון. נשוט באונייה הטובה ביותר של חברת ROYAL CARIBBEAN
השנה מעניקה חברת מילניום לכל הנרשמים מתנה: 3 סיורי חוף בקטצ'יקאן, סקאגוואי ובג'ונו .
אנו ממליצים ומציעים לקרוא לעומק ולהשוות בין המסלול שחברת מילניום מציעה מול מסלולים של חברות מתחרות כי טיול שכזה הוא טיול של פעם בחיים. אז בואו לאסוף ביחד עימנו זיכרונות נפלאים ממסע מרתק כי אצלנו הניסיון, הידע של המדריכים והחבילה כולה תגרום לכם לחוות חווייה ייחודית ומהנה, כזו שדמיינתם אותה וטיפחתם בראשכם במשך השנים. אז אין מה לחפש במקום אחר כי במילניום מקבלים יותר!

מסלול הטיול:

מסלול הטיול לאלסקה והרי הרוקיס


יום 1/ ת"א -  טורונטו - קלגרי:
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך טורונטו לקלגרי- העיר הגדולה ביותר במחוז אלברטה. סיור פנורמי בעיר והעברה למלון.
 
יום 2/ קלגרי - באנף:
נצא נסיעה בנופי שדות וחוות לעבר באנף.
באנף- עיירת נופש המשופעת בשמורות, נופים ואגמים. נתחיל את הטיול בשמורת הפארק הלאומי נבקר ונראה את "מפל הקשת", נעפיל ברכבל להר הגופרית ב"גונדולת הרים" (רכבל) לתצפית על העיירה באנף והאזור. נמשיך למפלי ג'ונסטון, ונופי הרי הרוקי ונבקר באגם לואיז ומוריין עם צבעי הטורקיז. לקראת ערב נחזור לבאנף לעיירה מקסימה זאת. לינה בעיר באנף.
 
יום 3/  באנף - ג'ספר:
היום נצפין לעבר כביש "שדה הקרח" ונבקר באגם פייטו, נמשיך לעבר קולומביה אייספילד- וניסע ברכבי שטח מיוחדים על קרחון אטבסקה, נמשיך ונבקר במפלי אטבסקה האדירים והשוצפים. לינה בג'ספר.
 
יום 4/ ג'ספר:
היום נטייל בפארק הלאומי ג'ספר עם נפלאות הטבע שבו. נטייל בקניון מלין ואגם מלין בו נשוט. נמשיך לאגמי מדיסין, פטריסיה ופירמיד הנמצאים בשמורה. לינה בג'ספר.
 
יום 5/  ג'ספר- קמלופס:
הבוקר נצא בנסיעה ונחלוף בעיירות שבדרך על כביש בשם Yellow Head, בדרך נעצור ונצפה בהר הגבוה שבהריי הרוקי - הר רובסון. לינה בעיר קמלופס.
 
יום 6/ קמלופס - וונקובר:
נסיעה דרך אגם קמלופס ונהר הפרייזר הזורם בעוצמתו. נראה יערות חורש מהגדולים בעולם. נבקר בשער הגיהינום ונרד ברכבל לצפות במעבר דגי הסולומון. לעת ערב נגיע לעיר וונקובר. לינה בעיר.
 
יום 7/ וונקובר  – עלייה לשייט:
הבוקר נצא לביקור במרכז העיר, ברובע הסיני, בעיר העתיקה ובפארק סטנלי-גן עירוני הממוקם על חצי האי עם תצפית לעבר העיר. נמשיך לצפון וונקובר ונבקר בקניון וגשר קפילאנו ונראה את עמודי הטוטם המגולפים על ידי האינדיאנים. בשעות הצהרים נעבור לנמל ונעלה על האונייה המפוארת  לאלסקה לשייט בין שבוע ימים באחת מאוניות הפאר. את הערב הראשון על האונייה ננסה להכיר וללמוד מה זה אוניה-מלון צף. לינה באוניה.
 
יום 8/ שייט לאורך וונקובר איילנד:
ארוחת בוקר באונייה. היום מומלץ להשתתף בפעילויות אותם מציעה האוניה: הצגות ופעילויות לאורך כל היום וכמובן ארוחות, אוכל ועוד אוכל.
 
יום 9/ שייט קטצ'יקאן (סיור חוף כלול במחיר):
הגעה לקטצ'יקאן. ארוחת בוקר, ולאחר מכן סיור חוף הכלול במחיר בקטצ'יקאן: ביקור ברחוב ה - CREEK, בבית של דולי, כפר  SAXMAN TOTEM שם ניתן לראות את המקומיים עוסקים במלאכות אומנות שונות. הטיול נמשך כשעתיים וחצי. סיום הטיול ומעט זמן חופשי ולאחר מכן העברה חזרה לאוניה. יציאה מקטצ'יקאן. ארוחת ערב על האונייה ובילוי לילה.
 
יום 10/ אייסי סטרייט פוינט ICY STRAIT POINT:

15:00 לאחר ארוחת בוקר הספינה תעגון באייסי סטרייט פוינט, כאשר רק ספינה אחת יכולה לחצות אותו בכל פעם. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום נוסף) לסיורי טבע ייחודיים לצפייה בעולם החי והזדמנות לראות תרבות אותנטית של בני השבט TINGIT, שהפליגו בספינות סיור לצפייה בלווייתנים מזן גדול – סנפיר וקטלן. 22:00 סיום התצפית והמשך השייט ואפשרות ליהנות ממתקני האונייה. ארוחת ערב בחדר האוכל. הצגה ובילוי לילה על האונייה.
 
יום 11/ שייט לג'ונו – JUNEAU (סיור בעיר רגלי כלול במחיר):
הגעה לג'ונו בירת אלסקה ולאחר העגינה נצא לטיול רגלי בעיר עם מדריך הטיול (כלול במחיר). *** באפשרותכם לצאת לטיול מדהים בהליקופטר מעל הקרחונים בקבוצות קטנות  ולסיורים נוספים המוצעים ע"י צוות האוניה. סיום הטיול וזמן חופשי לקניות בג'ונו. חזרה לאוניה לקראת ארוחת ערב והמשך השייט.
 
יום 12/ שייט סקאגוואי (סיור חוף רגלי כלול במחיר):
נגיע אל סקאגוואי הממוקמת בקצה הצפוני של המפרץ המתחבר ל-INSIDE PASSAGE , סקאגוואי התפתחה בתקופת ה"בהלה לזהב" שהייתה אופיינית לאזור בשנים 1897 עד 1898 כאשר ב-14 ביולי 1896 עגנה ספינת הקיטור אקסלסיור בסן פרנסיסקו וממנה ירדו כורים כאשר באמתחתם 2 טונות של זהב. אירוע זה משך אלפי הרפתקנים וגרמה לסקאגוואי להפוך ממקום ובו רציף עץ אחד למקום שעברו דרכו אלפי אנשים צפונה. בהגעה נצא לסיור בסקאגוואי (כלול במחיר).
 
יום 13/ שייט הוברד:
לאחר ארוחת בוקר נפגש על סיפון האונייה לתצפית מדהימה על הקרחון המרהיב ביותר במהלך השייט -  קרחון הוברד (אין ירידה מהאונייה). יציאה מהוברד ואפשרות ליהנות ממתקני האונייה. ארוחת ערב בחדר האוכל. הצגה ובילוי לילה על האונייה.
 
יום 14/ סיווארד- מפרץ הנסיך וויליאם  -   ולדז:
הבוקר השייט הנפלא מגיע לסיומו. לאחר העגינה בנמל, נעלה על האוטובוס ונערוך סיור פאנורמי בסיווארד
נבקר "בקטע היבשתי" שבו נחווה ונרגיש את אלסקה האמיתית.!!!   נצא לביקור ב- Exit Glacier ונמשיך אל Wild Life Conservation Center, ונעלה ב - Whittier על ספינה שאיתה נחצה את מפרץ הנסיך וויליאם- תוך כדי השייט נקווה גם לצפות בעופות וביונקים ימיים נגיע בשעות הערב ליירה ולדז ללינה. (תכנית יום זה מבוססת בהתאם לשעות המעבורת).

יום 15 / ולדז – גלאלן Glenallen:
נתחיל את היום בסיור בולדז, עיירת דייגים השוכנת לחופו של מפרץ הנסיך ווילאם, אשר בסמוך לה נמצא מסוף הנפט-  נקודת הקצה של צינור הנפט האלסקני הגדול, מקום בו מוטענות מיכליות הנפט הענקיות.  נטייל בולדז ונצא לאיזור דגירת דגי הסלמון, ונחפש גם את הדובים. נמשיך לנסוע בכביש שהוא אחד מכבישי הנוף היפים ביותר באלסקה. 
בדרכינו ניסע ונחצה את Thompson Pass , את המפלים וקרחון  Worthington, לכיוון צומת הדרכים ההיסטורי  Glenallen.  לינה באיזור.
יום 16/  גלאלן - Matanuska Wasila –  אנקוראג':
הבוקר נתחיל את דרכינו לאורך נהר Matanuska בדרך נופית קרחונים והרי געש, נגיע לעיירה Wasila - המקום שבו מתחיל כמידי שנה מרוץ מזחלות השלג היוקרתי ביותר בעולם.  נמשיך דרך  Palmer  -  המקום שבו נעשה בזמנו הניסיון החקלאי הרציני ביותר באלסקה.  ולקראת ערב נגיע לאנקוראג', - העיר הגדולה באלסקה אשר מספר תושביה הוא כמחצית ממספר תושבי אלסקה כולה. העיר שוכנת באזור פעיל מבחינה טקטונית ושרדה רעש אדמה גדול בשנת 1964, מהחזקים שהיו אי פעם בעולם.  הלינה באנקוראג'.
 
יום 17/  אנקוראג' – ונקובר :
לאחר ארוחת בוקר נערוך סיור פנורמי באנקורג' - העיר באלסקה אשר מספר תושביה הוא כמחצית ממספר תושבי אלסקה כולה. העיר שוכנת באזור פעיל מבחינה טקטונית ושרדה רעש אדמה גדול בשנת 1964, מהחזקים שהיו אי פעם בעולם. לאחר הסיור בעיר נמשיך לכיוון שדה התעופה וטיסה לונקובר. הגעה ללינה.
 
יום 18/  ונקובר - ויקטוריה:
היום נצא לשייט מונקובר לויקטוריה, בירת המחוז. העיר ויקטוריה הינה מרשימה וצבעונית וממוקמת בקצה הדרומי של האי ונקובר-ויקטוריה הינה מעין פיסת אנגליה קטנה בקנדה. אופייה של העיר עוצב במשך 150 שנה ובנייני הפרלמנט ומלון "אמפרס" מעידים על ההיסטוריה הקולוניאלית שלה. נבקר בגני בוצ'ארט בו תצוגות פרחים מרשימות. בתום הביקור נחזור ללינה בונקובר.
 
יום 19/ ונקובר – טורונטו - תל אביב:
העברה לשדה התעופה וטיסה דרך טורונטו לת"א. הנחיתה למחרת.ביום ה-20 
טיול לאלסקה והרי הרוקיס   טיול מאורגן לאלסקה והרי הרוקיס
 
    
 
מספר ימי הטיול:
20
המחיר כולל:
פרטי טיסות בינלאומיות:
טיסות בינלאומיות סדירות בחברת אייר קנדה במסלול ת"א -טורונטו - קלגרי - אנקוראג'  - ונקובר - טורונטו  - ת"א
פרטי טיסה ( כפוף לשינויים ):
הלוך: תל אביב –טורונטו      מס' טיסה: AC85  המראה: 11:50 - נחיתה: 16:40
טורונטו - קלגרי                   מס' טיסה: AC145  המראה: 20:30 - נחיתה:  22:38 
טיסות פנים במסלול: אנקוראג'  - ונקובר -  המראה 1400 נחיתה 1830
חזור: – ונקובר - טורונטו      מס' טיסה:  AC034  המראה: 07:00 - נחיתה: 14:29
טורונטו - תל אביב               מס' טיסה: AC84  המראה: 16:40 - נחיתה: 10:15(יום למחרת)                                       
מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק בסך $710 נכון ליום 01.12.16  וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
 
לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה, סוג החדר במהלך השייט: חדרים פנימיים (ניתן לשדרג בשייט לחדר חיצוני עם חלון בתוספת מחיר, התוספת משתנה לפי קטגורית החדר שאושר בזמן ההזמנה). ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות)
 
כלכלה:
ארוחת בוקר קנדית או בסגנון מזנון מדי יום, במהלך השייט- פנסיון מלא כולל שתייה קלה בלבד (לא כולל שתייה חריפה) בימים בהם נצא לטיולים מהאונייה ארוחות צהריים לא תהיינה כלולות למעט מי שחוזר לאונייה לאכול.
 
תחבורה:

אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול, שייט באונייה RADIANCE OF THE SEAS
 של חברת ROYAL CARIBBEAN
 
מילניום של הטבות:
 
**באנף:
•גונדולות – הר הגופרית
•פארק הלאומי Snow Coach-נסיעה ברכב מיוחד על שדה הקרח.
•מפלי ג'ונסטון
•אגם לואיז
•אגם מלין
 
 
**ג'ספר:
•שייט בג'ספר
•אגם מלין
 
**קמלופס:
•שער גיהינום – רכבל
 
**וונקובר:
•גשר קפילנו
•פארק סטנלי
•שייט לויקטוריה כולל ביקור בגני בוצ'ארט •הרובע הסיני
 
**המחיר כולל סיורי חוף:
• קטצ'יקאן
•  סקאגוואי
•  בג'ונו
 

**אנקוראג':
•ביקור ב- Exit Glacier
•ביקור ב- Wild Life Conservation Center•
 
**גלן אלן:
•שמורת הטבע Wranaell st. elias
•קרחון Worthington
 
**חצי האי Kenai:

•נחצה את מפרץ הנסיך וויליאם
•שייט ב whittier
•ביקור בקרחון PORTAGE. 
 
 
**ולדז:
*ביקור באזור דגירת דגי הסלמון
 
**סדר הביקורים יכול להשתנות
 
הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.
 
תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל כולל באונייה (למעט המדריך הישראלי)
 
הערות:
תוספת חדר ליחיד:$2299, ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $75 לאדם + עלות השינוי עצמו.
ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה. למידע מפורט - לחץ כאן.

המחיר אינו כולל:

מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.12.16 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
 
דמי ביטול
90-70 ימים לפני השייט  300 $ לאדם (שייט בלבד)
 69-45 ימים לפני השייט  450 $ לאדם (שייט בלבד):
 30-44 ימים לפני השייט  1500 $ לאדם (שייט + רוקיס)
מ-30 יום עד שבועיים לפני  דמי ביטול בסך 2100$ לאדם
שבועיים לפני עד 48 שעות – דמי ביטול מלאים
** במידה וכורטסו הטיסות בטיול יחולו דמי ביטול נוספים ע"פ החלטת חברות התעופה.
** דמי הביטול בכפוף לשינויים של חברת ROYAL CARIBBEAN
 
** דמי הביטול על מסלול זה הינם גבוהים, מומלץ לרכוש ביטוח כנגד ביטול בהזמנת הטיול
 
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
 
הוצאות אישיות:
כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.
 
כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.
 
ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.
 

רשימת המלונות:
בתי מלון:
או דומים ברמתם:
 קלגארי Sandman Calgary airporhttp://www.sandmanhotels.ca/hotels/calgary-airport/
 
באנף LODGE BREWSTER MOUNTAIN
www.brewstermountainlodge.com
 
ג'ספר  MALIGNE LODGE
http://malignelodge.com/index.html
 
or
 
LOBESTICK LODGE
http://www.mpljasper.com/hotels/lobstick_lodge/
 
קמלופס (סן פיקס) SUN PEAKS LODGE
http://www.sunpeakslodge.com
 
וונקובר QUALITY HOTEL THE INN AT FALSE CREEK
http://www.innatfalsecreek.com
 
אנקוראג' INLET TOWERS
http://www.inlettower.com
 
 וולדז  MOUNTAIN SKY HOTEL
http://www.mountainskyhotel.com/
 
סיווארד  BEST WESTERN EDGEWATER
http://www.hoteledgewater.com

  

פרטים על אוניית 

Millennium

 מה עוד אפשר לבקש כשאתם נופשים באונייה אשר מציעה מסעדות ברמה קולינארית עולמית, מופעי מוזיקה בסגנון ברודווי ,ספא מפנק, ומתקנים אשר מתחרים עם המלונות הטובים ביותר בעולם. אוניית ה -Millennium איננה אוניה רגילה זהו חלום על המים וחוויה בלתי נשכחת. האונייה שוקלת 91,000  טון של "עיר על המים " ואחת מהאוניות החדישות של החברה. באונייה חדרי אוכל יפיפיים קלאסיים, תיאטרון ,באר מרטיני, באר סיגרים, ובאר לשמפניה קוויאר.באונייה ספא עם כל המתקנים המודרניים וטיפולים כמו : ארומה, מסג'ים וכדומה.חדר כושר משוכלל, סאונה, ג'קוזי, בריכות שחייה, ובריכת שחייה לילדים. טניס שולחן. המסעדה הראשית באונייה  - 2 קומות ובה מלצרים המגישים את האוכל בכפפות לבנות. בחלק העליון של האונייה , מועדון לילה עם בר משקאות ביום ובלילה, דיסקו ומועדון לילה. אין לשכוח את הקזינו המפורסם ומבוקש מהכול - FORTUNES CASINO “לאלו המחפשים קניות אפשר לבקר בחנויות הרבות על האוניה.**חלק מהמצוין בסעיף זה הוא בתשלום נוסף ודורש הזמנה ותשלום על האוניה.  להתרשמות ופרטים נוספים ניתן לבקר באתר האינטרנט של חברת CELEBRITY CRUISES:
 
 
 
טיול מהנה לאלסקה מצוות מילניום ! 
 
 
   
 
 
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול