טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

ניו זילנד מקיף כולל סידני באוסטרליה 21 ימים / 17 לילות - SYD

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה
9/1/2014 29/1/2014 מחיר: $6799
13/2/2014 5/3/2014 מחיר: $6799
20/3/2014 9/4/2014 מוטי בלובשטיין מחיר: $6799
14/4/2014 7/5/2014 מחיר: $6899

 

טיולי מילניום מציעה לכם להצטרף לטיול של 21 ימים לפיסת גן עדן ססגונית ומרתקת בקצה השני של העולם.           

 

נתחיל בביקור באוקלנד כולל עלייה לפסגת "הר עדן", תצפית לילית ממרומי מגדל SKY TOWER, ביקור במערת התולעים הזוהרות בוואיטומו כולל שייט, עיר ואתר הגייזרים – רוטורואה שם נבקר אף באגם הגדול, בחוות הכבשים הנודעת "אגרודום" ונלמד על המאורים ואורח חייהם של ילידי ניו זילנד. נבקר במוזיאון המאורי, במרכז התרבות והפולקלור המאורי ונקנח בארוחת ערב במהלכה נצפה במופע מאורי ייחודי.

רוב המטיילים שביקרו באי הצפוני יכולים להעיד כי הקסם המיוחד של יעד אטרקטיבי זה נובע מהרב גוניות של הנופים: אגם טאיפו, מפלי הוקה, שמורת טונגרירו, וולינגטון אשר בכולם נבקר יראו לנו כי מיליוני מטיילים לא טועים.

בטיול זה אנו נדאג להעצים את חוויית הטיול שלכם ובשל כך האטרקציות אליהם ניכנס יהיו מגוונות ורבות: ממרומי הר ויקטוריה שאליו נעפיל יייפרש לנו שטיח של מרחבים ירוקים ומים צלולים המאפיינים את העיר וולינגטון עליה נתצפת, ניסע ברכבת לגנים הבוטניים, נבקר במוזיאון הדגל "טה פאפא" ונפליג במעבורת לאי הדרומי – לעיירת הנמל היפהפייה פיקטון, נבקר בעיר שזוכה לביקורי השמש הרבים ביותר באזור נלסון, לא נפסח על שמורת אייבל טסמן, , שם נחווה חווייה של פעם בחיים: שייט לתצפית בדולפינים ואולי גם לווייתנים, נבקר בעיר כרייסטצירץ', הוקיטיקה לביקור בארץ הקרחונים: פרנץ ג'וזף ופוקס ונערוך סיור עם ציוד מיוחד על ובתוך הקרחון - ואנאקה. משם דרך מעבר האסט לואנאקה וזה עוד לא נגמר... סיור בקווינסטאון – פנינת האי הדרומי, העפלה ברכבל אל פסגת הר בוב, אגם ווקאטיפו, ארוטאון.

לאזור הפיורדים: טיול ושייט במילפורד סאונד, טה – אנאו. אזור הקטלינס, הם חלק נוסף מהאתרים בהם נבקר ומהאטרקציות שיוסיפו לנו נדבך נוסף של חוויות.

 

אוסטרליה – ליבו של איזור אוקיאניה, הגדול באיי העולם, והקטן ביבשות. מאופיין על ידי רב גוניות של נופים, מסידני העיר האולטימטיבית העולמית שם נבקר נבקר במרכז רוקס העתיק, נבקר ברובעי העיר, נתרשם מבניין האופרה הנודע הגנים הבוטנים, האקווריום , איזור ההרים הכחולים הגבנוניים הנקראים כך בשל האוויר הכחול האופף אותם. בשמורת הטבע המפורסמתFEATHERDALE , וחוף היפה והתוסס ביותר של סידני ואוסטרליה בכלל – חוף מנלי ועיירת הבילויים הצמודה לו.

מסלול הטיול:

ימים 2 + 1/ תל אביב – בנגקוק:
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה אל על ישירה לבנגקוק.

 

יום 3/ בנגקוק  -  אוקלנד:

בבוקר נצא לסיור מודרך בבנגקוק. בתום הסיור העברה לשדה התעופה וטיסת לילה לאוקלנד.

 

יום 4/ אוקלנד

נחיתה באוקלנד- אחת הערים הגדולות ביותר בניו זילנד ובירתה הבלתי מוכתרת. אוקלנד היא עיר נמל גדולה השוכנת לחוף הים ומשמשת כשער כניסה חשוב למדינה רחוקה זו. בהגעה נצא לסיור בעיר במהלכו נעפיל לפסגתו של הר הגעש הרדום "הר עדן" משם נצפה על העיר וסביבותיה. ביקור מיוחד נערוך במוזיאון דומיין, שם נתרשם מחדר התצוגה המאורי והממצאים מהווי החיים של בני המאורים צאצאי הפולינזים, נסייר בעיר הגדולה ובדרכים הציוריות המובילות לשכונותיה. נחלוף על פני "רחוב המלכה" ואזור העיר התחתית התוסס. נקיים סיור רכוב ורגלי במרכז העיר ולאחר מכן נגיע למלון. בערב נצא לתצפית לילית ממרומי מגדל השמיים SKY TOWER 

יום 5/ אוקלנד - וואיטומו – רוטורואה:

נמשיך בטיולנו דרומה אל וואיטומו בה נערוך ביקור מיוחד במערת התולעים הזוהרות הנודעת במערה בה רבבות תולעים קטנות וזוהרות יוצרות מעין כיפה זוהרת בתקרתה. תופעת טבע זו ייחודית בעולם כולו ובעצם הזחלים הזוהרים משתמשים באורם כדי לפתות חרקים הנתפסים בקוריהם. נקיים שייט וסיור רגלי בתוככי המערה ונלמד על דרך התנהלותם של היצורים הזוהרים. בתום הסיורים בוואיטומו נמשיך לעבר עיר הגייזרים, בריכות הבוץ והמעיינות המבעבעים – רוטורואה. עם ההגעה נתחיל את סיורנו בעיירה, באגם הגדול וביער עצי האודם המיוחד והאופייני לאזור. בערב למעוניינים נוכל להתפנק במרחצאות הפולינזים (בתוספת מחיר) לינה ברוטורואה.

 

יום 6 / רוטורואה – אגרודום והעמק הוולקני:

יום שלם של ביקורים מרתקים לפנינו, במהלכו נבקר בחוות הכבשים הנודעת – אגרודום, שם נקבל המחשה לתעשיית הכבשים האדירה של ניו זילנד, נפגוש את כלבי הרועים, נחזה בגזיזת הצאן ובתצוגה חקלאית. את יתרת היום נקדיש לביקור באתרי הגייזרים ומרכז התרבות והפולקלור המאורי. רוטורואה הינה בירת הגייזרים והתופעות התרמיות של ניו זילנד וגם מרכזה של התרבות המאורית, נמשיך לביקור בכפר התרמלי ווקרווהרווה – טה- פויה שם נתרשם מבריכות בוץ מבעבעות וגייזרים. נתוודע לעדויות היסטוריות של התרבות המקומית עליה נלמד עוד במהלך הביקור במרכז המבקרים. בערב נצא להשתתף בטקס המסורתי המאורי ובארוחת הערב המקומית. נחזה בריקודים ושירים ממיטב התרבות המאורית בשיתוף הקהל האורח.

המקומית. נחזה בריקודים ושירים ממיטב התרבות המאורית בשיתוף הקהל האורח.

 

יום 7/ רוטורואה – אגם טאופו – שמורת טונגרירו:

הבוקר נפרד מרוטורואה וניסע בדרך נופית - ציורית של עצי אורן ואלון לכיוון האגם הגדול, "הצבעוני" והמרשים ביותר בניו זילנד, אגם טאופו הידוע בצבעו העמוק ביופיו. שם נטייל בעיירה המקומית ונבקר במפלי הוקה

(במידה ומזג האויר יאפשר ניתן להיכנס למעיינות בסוף מסלול ההליכה ) ונצפה בתחנת הכוח שבמקום. נמשיך בנסיעה לביקור בשמורת טונגרירו בה שוכנים שלושה הרי געש הטונגרירו, הנוגורוהו והרופאהו, נתרשם משרידי הפעילות הוולקנית ומהנוף הייחודי שנוצר בעקבותיה. לינה באזור השמורה.

 

יום 8/  שמורת טונגרירו – וולינגטון – פיקטון:
נצא מוקדם בבקר בנסיעה לאורך חופי חבל קאפיטי לכיוון דרום אל בירתה של ניו זילנד – וולינגטון השוקקת חיים ומשופעת בפאבים. וולינגטון שוכנת על חופי מיצר קוק, באי הצפוני והיא הקרובה ביותר לאי הדרומי, בהגיענו ניסע ונערוך תצפית מרהיבה על העיר ממרומי הר ויקטוריה, נעלה ברכבל לתצפית על העיר והאיזור כולו.. בהמשך  הגנים היפים של ניו זילנד, בתום הביקור בגנים הבוטנים נמשיך דרך מתחם הפרלמנט ומרכזה התוסס של העיר לביקור במוזיאון הדגל -  " טה פאפא" העשיר במוצגים אומנותיים מיוחדים בכל תחומי האדם והחיים. לקראת ערב נצא בשייט במעבורת לעבר פיקטון הנמצאת באי הדרומי. במהלך השייט נראה את הנוף המרהיב של שמורת מרלבורו, מפרצים ומצוקים יפהפיים הגעה מאוחרת לבית המלון.

 

יום 9/  פיקטון- אייבל טסמן - נלסון:
בבוקר נצא מפיקטון לטיול בשמורת הטבע אייבל טסמן המכונה על שמו של מגלה ניו זילנד. נמשיך ונסייר לאורך החופים הצפוניים של האי הדרומי. נשוט בין המפרצים ונתרשם מהצמחייה העשירה ומעולם החי הכולל כלבי ים. נרד מהספינה ונטייל רגלית בשמורה המדהימה במפרציה, יערותיה וחופי הרחצה האקזוטיים שבה, בקיצור יום של טבע במיטבו. בתום הביקור בשמורה נסיעה ללינה בנלסון. ** היום כלולה ארוחת צהריים בסגנון פיקניק.

 

יום 10/  נלסון – החוף המערבי - גריימאות':
בנסיעה לאורכו של כביש מספר 6, פורש החוף המערבי שבאי הדרומי תצוגה מרשימה של טבע. כל כמה ק"מ, תתקלו במיצג טבעי חדש כגלריית אמנות אחת גדולה. אוצרות טבע גיאולוגיים, יערות גשם, נהרות רחבים, קרחונים מרשימים, ומושבת אריות ים ב- WESTPORT
. זהו האזור בעל כמות המשקעים הגבוהה ביותר בניו זילנד. עד הגיענו לעיר הגדולה ביותר באזור היא גריימאות' היושבת על נהר גריי. נסייר בעיר ולאחר מכן נגיע אל מלוננו...

 

יום 11/ גריימאות' – הוקיטיקה – ארץ הקרחונים – פרנץ ג'וזף הקרחון והעיירה:

בבוקר נצא בנסיעה לכיוון דרום. בדרך נעצור בעיירה הוקיטיקה בירת אבן הג'ייד – הירקן, שם נוכל להתרשם ממרכזי השיווק של האבן המפורסמת והמשמעותית ביותר למאורים. בתום הביקור נמשיך  לארץ הקרחונים  המאופיינת בנוף אגמים וכמובן שני הקרחונים המפורסמים – פרנץ' ג'וזף ופוקס השוכנים בקרבת הים. נעלה על אוטובוס מיוחד וניסע דרך יער גשם לנקודה שממנה נוכל לטייל על הקרחון. בעזרת ציוד מיוחד נגיע לנקודת האמצע של הקרחון ונשקיף על מפל הקרח והקרחון התחתון. לינה באזור.

**במידה והקרחון סגור להליכה מפאת בעיות בטיחות נערוך טיול חלופי בעמק הקרחונים שלידו.

 

יום 12/ החוף המערבי – וואנואקה - קווינסטאון:

נצא בנסיעה דרך נופים ואגמים באזור האלפים הדרומיים, עד הגעתנו לאזור מעבר האסט  משם נמשיך לעיירה וואנקה השוכנת על גדת אגם בשם זה. נמשיך לביקור בעולם הפאזלים  של סטיוארט לנדסבורו המחולק ל-3 חלקים. הראשון הוא ה- MAZE , מבוך שניתן בקלות ללכת בו לאיבוד ועל המבקרים למצוא את דרכם החוצה לבד. החלק השני הוא המוזיאון בו מוצגות אשליות אופטיות כגון הולגרמות ותמונות תלת מימדיות. החלק השלישי הוא חדר משחקי חשיבה ופאזלים מאתגרים. בתום הביקור נמשיך לקווינסטאון עיירת נופש וסקי על שפת אגם ווקאטיפו.

 

 

יום 13/ קווינסטאון - אגם ווקאטיפו -  ארוטאון
היום נערוך סיור בקווינסטאון. נטייל ברחובות הציוריים שבעיירה ולאחר מכן נעפיל ברכבל אל פסגת הר בוב, שם נצפה על העיר האגם האזור והרי רמארקבל, וכמתבקש נסעד ארוחת צהריים במקום מדהים זה. נמשיך בנסיעה לאורך אגם ווקאטיפו המרשים, אזור האגם הינו אחד האזורים הבתוליים והטבעיים ביותר בניו זילנד, לא בכדי בחרו לצלם בו את הסרט המפורסם " שר הטבעות". משם נמשיך לביקור בעיירת המכרות לשעבר ארוטאון, וכמובן נבקר באתר הבנג'י המקורי והמפורסם של קווינסטאון ונסיים את ביקורנו בקווינסטאון.

 

יום 14/ אזור הפיורדים – מילפורד סאונד – טה אנאו:
בבוקר נצא בנסיעה דרך נופי יערות ואגמים לאזור הפיורדים- אזור פראי עטור הרים, קרחונים ויערות. נחצה את מנהרת המר ונבקר באחד מהפיורדים היפים בעולם  – מילפורד סאונד - הפיורד המרשים ביותר בניו זילנד. נשוט במפרץ הפיורד ונתרשם מנוף עוצר נשימה של לשון הים, מפלים והרים עצומים. ** היום כולל ארוחת צהריים מזנון במהלך השייט בפיורד. בתום השייט ניסע באוטובוס לטה אנאו עיר הממוקמת בגבול עם הפארק הלאומי פיורלנד ומרכז התרבות Wahipounamu
ומחבר את קווינסטאון למילפורד סאונד. אגם טה אנאו (Te Anau) הוא האגם הגדול ביותר באי הדרומי של ניו זילנד והאגם השני בגודלו במדינה. האגם נמצא בחלקו הדרום מערבי של האי הדרומי, בתחומי הפארק הלאומי פיורדלנד ומכסה שטח של 344 ק"מ רבוע. האגם קרוי על שמן של מערות טה אנא-או (Te Ana-au) הנמצאות לחופו המערבי של האגם ומשמעות שמן בשפה המאורית היא - "מערת המים המתערבלים". לינה בטה אנאו.

 

יום 15/ הר קוק - אגם טקאפו:
דרכינו אל הר קוק ובשמו המלא "הפארק הלאומי מאונט קוק"- אאוראקי (Aoraki/ Mount Cook National park
)  מהווה את הפסגה הגבוהה ביותר בהרי ניו זילנד, אוסטרליה ואיי האוקיאנוס השקט, הנישאת לגובה של 3,755 מ'. פסגת הר קוק מהווה את הפסגה המרכזית בפארק הלאומי הר קוק, נערוך הליכה קצרה לכל כיוון ונמשיך אל אגם טקאפו אחד מהיעדים המרהיבים ביותר בתבל. מים צלולים כקריסטל, השתקפות ההרים המושלגים והשקט. אגם טקאפו נמצא במרכז האי הדרומי של ניו זילנד, סמוך להר קוק, האגם חודר בין פסגות האלפים הדרומיים ומוקף הרים מושלגים. לינה באגם טקאפו.

 

יום 16/  אגם טקאפו - קרייסטצ'ירץ':
היום אנו נפרדים מאיזור מדהים זה ונוסעים לקרייסטצ'רץ' אליה נגיע לקראת אחה"צ. קרייסטצ'רץ' היא העיר השנייה בגודלה בניו זילנד, ממוקמת בחלקה הדרומי של המדינה, על האי הדרומי על חופיו המזרחיים. קרייסטצ'רץ' היא בירת מחוז קנטרברי ונחשבת לאחת ממעוזי ההשפעה האנגליים ביותר בניו זילנד. על אף שתושביה המקוריים היו מאורים במאה ה-19 הגיעו אליה המתיישבים האנגלים והשפיעו מאוד על עיצובה של העיר כפי שהיא נראית כיום. ההשפעות האנגליות על קרייסטצ'רץ' ניכרות כמעט בכל פינה, החל משמות הרחובות וכלה בסגנון הבנייה, אופי האנשים אורח החיים והתרבות. בהגעה נערוך סיור בגנים הבוטניים בעיר, נהר האבון ובמרכז העיר ועוד כמה שיותיר הזמן. בסיום העברה לבית המלון.

 

יום 17/ כרייסטצ'ירץ' –  סידני
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך בטיסה לסידני, אוסטרליה
- העיר הגדולה התוססת והטרנדית באוסטרליה, (רבים סבורים שבעולם כולו....) בה חיים למעלה מ- 4 מיליון תושבים.

 

יום 18/ סידני: 
היום יוקדש כולו לסידני. נבקר במרכז רוקס
העתיק, נבקר ברובעי העיר, נתרשם מבניין האופרה הנודע בארכיטקטורה המיוחדת שלו והפך לאחד מסמלי העיר, נחלוף על פני הגנים הבוטנים הצמודים לו מצד אחד וגשר המפרץ המפורסם מהצד השני. ביום זה נקיים ביקור באקווריום המפורסם שבעיר בו נראה חיות ימיות מיוחדות כגון דגי השוניות, הברווז האוסטרלי המפורסם ושוניות ים. לא נוותר על סיור מיוחד לאורך החופים הנודעים ובעיקר בונדי ביץ' הציורי והטרנדי לידו שוכן איזור מגורים יהודי פופלארי. בתום הסיור העברה למלוננו בסידני. ובערב הבארים הפאבים והמסעדות ברחוב ג'ורג' ובדארלינג הארבור קורצים לנו...  

יום 19/ סידני – אל ההרים הכחולים ושמורת פדרדייל:

היום נצא אל מחוץ לעיר לאזור ההרים הכחולים הגבנוניים הנקראים כך בשל האוויר הכחול האופף אותם.

נבקר בשמורת הטבע המפורסמתFEATHERDALE WILDE LIFE PARK , שמורה זו היא אחת מבין הגדולות בדרום אוסטרליה ובה חיות בר אוסטרליות אופייניות,כגון דב קואלה וקנגרו, יערות עד, וצמחייה מיוחדת. נתרשם מעמק ג'מיסון ומסלעי הענק המכונים "שלושת האחיות". לאחר שנרד במסילת הברזל המיוחדת ולאחר מסלול הליכה קצר שממנו נוכל לצלם את התופעה המיוחדת. נעפיל חזרה ברכבל. ארוחת צהריים במסעדה מקומית. בתום הביקור ובדרכנו חזרה אל העיר הגדולה נבקר בפארק האולימפי בו יתקיימו המשחקים הבינלאומיים בשנת 2000. ובערב העיר התוססת מציעה לנו שוב את אזורי הבילויים התוססים דארלינג הארבור, רוקס, צ'יינה טאון ועוד.

 

יום 20/ סידני – מנלי – סידני:

היום יתחיל בסיור רגלי במרכזה של סידני, בו נוכל לחוש את קצב החיים המקומי, עד להגעתנו לרציף ממנו נשוט במעבורת לחוף היפה והתוסס ביותר של סידני ואוסטרליה בכלל – חוף מנלי ועיירת הבילויים הצמודה לו. במנלי נבלה ונטייל לאורך הטיילת הנודעת עד לשלי ביץ', ונוכל לטעום מהשפע הרב של המסעדות, הבארים, הפאבים חנויות הממכר, מופעי הרחוב והחוף. אין ספק סיומת מדהימה לביקור בעיר הגדולה סידני. בתום הביקור נשוב בשייט למרכז העיר ועוד יוותר זמן לקניות אחרונות.

 

יום  21/ סידני – בנגקוק ת"א

מלאים חווית ורשמים נעבור לשדה התעופה וטיסה לבנגקוק. ובהמשך לטיסה חזרה ארצה.

 

 
   
              לגלריית התמונות שלנו - לחץ כאן                                       למידע שימושי - לחץ כאן
מספר ימי הטיול:
21
המחיר כולל:

פרטי טיסות בינלאומיות:
טיסות בינלאומיות  בחברת אל על +
TG במסלול ת"א – בנגקוק – אוקלנד / סידני - בנגקוק  - ת"א

פרטי טיסה ( כפוף לשינויים ):

תל אביב – בנגקוק  מס' טיסה: LY081 המראה: 23:05 ׁ - נחיתה: 14:10

בנגקוק – אוקלנד  מס' טיסה: TG405 המראה: 00:15– נחיתה: 12:0

סידני  – בנגקוק  מס' טיסה: TG492 המראה: 12:40  - נחיתה: 20:25

בנגקוק – תל אביב מס' טיסה: LY082  המראה: 00:10 – נחיתה: 07:00

 

מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01.5.13 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.

 

לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה                                                                                              

ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות)

 

כלכלה: ארוחת בוקר ועוד 5 ארוחות נוספות במהלך הטיול (3 ארוחות צהריים ו- 2 ארוחות ערב).

 

תחבורה: אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.

 

כניסות וביקורים באתרים:  

**מפרץ האיים:

 • יומיים במפרץ האיים כולל שייט בקייפ ברט למגדלור ולנקרת הסלע על גבי קטמרן

**ואייטמו:

 • ביקור במערת התולעים הזוהרות.

**רוטורואה:

 • "אגרודום"
 • ביקור בשמורת רוטורואה כולל  שמורת המים החמיםב-TE PUIA  ומרכז האמנות ועבודת יד של שבט המאורי, ביקור ביער האודם, באגם ובגנים.
 • טיול ברכבת הטרנס אלפינית ב"מעבר ארתור"

 

**וולינגטון:

 • סיור מקיף כולל הר ויקטוריה, הגנים הבוטניים, מוזיאון טה פאפא , מעבורת מוולינגטון לפיקטון.

 

**אייבל טסמן:

 • סיור בפארק הלאומי באייבל טסמן כולל שייט.

 

**קאיקורה:

 • ביקור בקאיקורה כולל שייט לתצפית בדולפינים / לווייתנים (מותנה במזג האוויר)

 

**קווינסטאון:

 • סיור בעיירה וואנקה ובעולם הפאזלים- סטיוארט לנדסבורן. .
 • סיור בארוטאון  ותצפית על אתר קפיצת באנג'י. העפלה ברכבל לפסגת בוב.

 

**פיורד מילפורד סאונד:

 • ביקור באזור ארץ הפיורדים כולל שייט כולל ארוחת צהריים.

 

**כרייסטצירץ':

 • ביקור בעיר כולל כיכר הקתדרלה, נהר האבון, הגנים הבוטניים.

**סידני:

 • כניסה לאקווריום הגדול של סידני
 • מרכז רוקס
 • אזור ההרים הכחולים
 • שמורת הפארק FEATHERDALE WILD LIFE PARK
 • סלעי "שלושת האחיות"
 • הפארק האולימפי

 

הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.

תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל

הערות:
תוספת חדר ליחיד: 1330$

הנחה לשלישי בחדר: 100$

לילה נוסף: 100$ (מלון בלבד הכולל ארוחת בוקר – ללא סיורים נוספים).

ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $50 לאדם + עלות השינוי עצמו.
ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה.

 

נוהל הוצאת אשרת כניסה לאוסטרליה:

1. שתי תמונות פספורט + דרכון
2.יש למלא את טופס הבקשה בכתב יד ברור , באותיות דפוס באנגלית  ובעט   בצבע שחור
3.נוסע מעל גיל 70 חייב  להביא אישור מרופא  על פי רשימת הרופאים  מטעם השגרירות  שתשלח אליו 

    על ידינו .  
4.את הטפסים הממולאים + דרכון יש להביא למשרדינו כחודש וחצי  לפני

 

 

המחיר אינו כולל:

ויזה: אשרת כניסה בסך 210 $ לאדם בכפוף לשינויים)

מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.05.12 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה

ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.

הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.

כספים:
באפשרותך
להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.

ביטחון אישי:
מומלץ
לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.

רשימת המלונות:

בתי המלון עליהם מבוססת ההצעה ( או דומים להם ברמתם ):

 

 אוקלנד: CITY HOTEL

www.aucklandcityhotel.co.nz/

 
רוטורואה –
SUDIMA HOTEL

http://www.sudimarotorua.co.nz/

 

 

וולינגטון- MERCURE WELLINGTON

www.mercure.com/gb/...mercure-wellington/index.shtml

 
נלסון- GRAND MERCURE NELSON MONACO RESORT

http://www.monacoresort.co.nz/

 

גריימאות'- KINGSGATE HOTEL

www.kingsgatehotel.com.au/

 
פרנץ' ג'וסף –  SCENIC HOTEL

http://www.scenichotelgroup.co.nz/hotel-by-location

 
קווינסטאון –MERCURE QUEENSOWN RESORT

WWW.MERCURE.COM

  
טה אנאו -  HOTEL DISTINCTION LUXMORE

http://www.distinctionluxmore.co.nz/

 

כרייסטצ'רץ' – HEARTLAND HOTEL COTSWOLD

http://www.heartlandhotels.co.nz/hotels/heartland-hotel-cotswold-christchurch

 

סידני:

Holiday Inn Darling Harbour

http://www.holidayinn.com/

 

 

טיול מהנה מצוות מילניום

מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול