טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

יפן -בעקבות השבט האבוד בממלכת האלים 14 ימים / 11 לילות: JAD

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

 

טיולי מילניום - טיולים מאורגנים מציגה:
יפן בנויה על שרשרת איים עצומה באוקיאנוס השקט, רובה הררית ומיוערת עם רצועת חוף צרה וצפופה. ביפן צמחה תרבות שונה לחלוטין לידוע במערב עם קודי התנהגות מיוחדים, עם טירות עתיקות ליד קיצוניות מודרנית בשכונות הצעירות של הערים הגדולות. ביפן החיפוש אחרי המושלם מאפיין את הנעשה ביום יום. בשנים האחרונות חוקרים רבים מצאו קשר בין מנהגים עתיקים של דת השינטו (דת הרשמית בקיסרות) ומנהגים שהיו נפוצים בארץ ישראל הקדומה. אולי בני יפן הינם צאצאים של אחד השבטים מבני ישראל האבודים שהוגלו לפני כ-2700 מממלכת ישראל והגיעו ליפן העתיקה?  למה מתקיים למרגלות הר הנקרא  "מוריה סאן" טכס המזכיר את "עקידת יצחק", למה לגלימת כהני הדת השינטו יש "ציציות" ובכניסה למקדשי השינטו עושים טכס "נטילת ידיים", למה סמל הקיסר דומה לסמל על שער הורדוס בירושלים, למה לחלק מהנזירים "יאמה בושי" יש קופסה שחורה קטנה בין העיניים (סוג של תפילין?). מה זה ביפן "תורה נו מאקי"... אנחנו מזמינים אותך לחוויה יפנית מיוחדת ומרגשת, אנחנו מזמינים אותך לגלות תרבות שונה, עם מיוחד במינו, נימוסן והליכות, היסטוריה עתיקה וחברה טכנולוגית הכי מתקדמת בעולם.
אנחנו מזמינים אותך ללכת בעקבות רמזים על ה"שבט האבוד" ועל הקשר עם בני ישראל.
מסלול הטיול:

יום 1/ ת"א – אוסקה:
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לאוסקה דרך יעד ביניים.

יום 2/ אוסקה:
נחיתה בנמל התעופה הבינלאומי קאנסאי שנבנה על אי מלאכותי ומשרת את אזור אוסקה. לאחר התארגנות, סיור פנורמי בו נחוש לראשונה בייחודיות של העם היפני, בהמשך העברה למלון באוסקה.

יום 3/ אוסקה – נארה- אוסקה:
לאחר סיור באוסקה כולל ביקור בטירה\מצודה ,אחת היפות ביפן ושוטטות ברחובות הסואנים של נאמבה ודוטונבורי ניסע לנארה בירתה הראשונה של יפן שנבנתה במאה ה- 8 ושימשה כבירה במשך 80 שנה. נבקר במקדש בודהיסטי טודאיג'י, אחד ממבני העץ הגדולים בעולם ובו בודהה ענק מברונזה (16 מטר גובהו). נבקר במקדש שינטו קאסוגה, מקדש פנסי האבן (2000) והברונזה (1000), וגם הוא נבנה ב-מאה השמינית לראשונה נשמע על דת השינטו על הקשרים האפשריים עם מסורת בני ישראל, נסייר בפארק הצבאים המונה יותר מאלף צבאים המשוטטים חופשיים בין המבקרים , בתום הסיורים נחזור לאוסקה ללינה.

יום 4/ אוסקה - קיוטו:
היום ניסע לקיוטו או בשמה המקורי "האיין קיו" (עיר שלום ושלווה) ששימשה בירת הקיסרות יותר מאלף שנה. זאת העיר הרוחנית של יפן עם מעל אלף מקדשים בודהיסטים ושינטו, ארמון הקיסר וארמונו של השוגון, השליט האמיתי, הצבאי והפוליטי של הממלכה עד 1868, במהלך הסיור שלנו נבקר בטירת ניג'ו של השוגון הבנוי כהעתק ארמון הקיסר, נתרשם מהמבנה של המאה ה-17, מהציורים וגילופי העץ ונישמע על חיי החצר. נמשיך בביקור במקדש קינקקוג'י הוא פביליון הזהב שנבנה במרכז גן זן מרשים ביופיו בו נטייל, ניראה את עץ הבונסאי העתיק בעולם ובית התה. נבקר גם במקדש ריואנג'י עם גן הסלעים המפורסם בעולם כולו ונעלה לביקור נוסף במקדש קיומיזו על גב ההר. לא נוותר על סיור בשכונת גיון העתיקה ואם יתמזל מזלנו נוכל לראות גיישות בדרכן לעבודה או בחזרה למגוריהן. במידה ותאושר הזמנה נזכה לפגוש בערב מרגש מאוד את חברי קהילת בית שלום, קהילה פרוטסטנטית המאמינה בגאולת ישראל ופועלת ברצף להעמקת הידידות עם מדינת ישראל והעם היהודי. לינה בקיוטו.

יום 5/ קיוטו:
יום נוסף בו בקיוטו, נבקר בשוק נישיקי הססגוני, בטיילת הפילוסופים, במקדש שינטו נוסף של שבת ההאטה שהגיע מקוריאה, חיזק את מעמדו בקיסרות וסייע לבית הקיסר במשך דורות. חלק מאנשי ההאטה מגדירים עצמם כצאצאים של המלך דוד. לינה בקיוטו.

יום 6/ קיוטו – אי הפנינים - נגויה:
היום אנחנו עוזבים את קיוטו ל"טובה" ולביקור באי הפנינים מיקימוטו הידוע, בהמשך נבקר במקדש הגדול והמקודש ביותר לדת השינטו, בו טמונים אוצרות הקיסרות, נשמע על אלת השמש ועל מיתולוגיה היפנית, על נזיר בשם "קוייאן" (כהן???) על היסוד הזכרי והנקבי דרך זוג הסלעים הקדושים. בסוף היום נגיע לעיר נגוייה ללינת לילה.

יום 7/ נגויה – טאקיימה:
אנחנו נוסעים לכיוון טקיאמה, בדרך נעצור לביקור מיוחד באתר חסיד אומות העולם "ציונה סוגיהארה" דיפלומט יפני שתרם להצלה של כ-6000 יהודים במלחמת העולם השניה. בתום ביקור מרגש זה נמשיך לשיראקוואה גו דרך נופים פסטורליים וכפריים של יפן נבקר בכפר המסורתי זה עם בתי עץ וגגות קש. הכפר משמר את התרבות הלאומית העתיקה כמוזיאון חי. לקראת ערב ניסע לעיירה טקייאמה ללינת לילה.

יום 8/ טאקיימה - מצומוטו, סוואה טאישה (מוריה סאן), פוג'י:
אנחנו מתחילים בבוקר בסיור קצר בשוק הקטן של טקיאמה, לאחר מכן נבקר במוזיאון הכרכרות הקדושות (יאטאי קאי קאו), המשמשות כמקדשי שינטו ניידים פעמיים בשנה, באביב ובסתיו, בתקופת הפסטיבלים. כל הכרכרות עוצבו לפני מאות שנים על ידי אמנים מפורסמים באותה התקופה. עוד נספיק לסייר ברחובות העתיקים עם בתי העץ במרכז העיירה. עם תום נסיור בטקיאמה נמשיך בדרכינו דרך הקניון הלבן אל מצומוטו עיר מחוז, נצפה על הטירה\מצודה ששימשה את שליטי העיר בעבר. נמשיך בנסיעה עד ההר הקדוש מוריה סאן והמקדש השינטו סוואה טאישה למרגלות ההר. במקום התקיים עד לפני 150 שנה טכס "עקידת יצחק" כולל הקרבת קורבנות (צבאים). נשמע את סיפור המעשה המעלה שוב את הקשר עם תרבות ישראל. בסיום הביקור ניסע לאזור הר פוג'י ללינת לילה.

יום 9/ הר פוג'י - טוקיו:
על הבוקר נעשה תצפית על הר פוג'י הגבוה בהרי יפן הר קדוש וסמל לאומי וגובהו 3776 מטר. נעלה באוטובוס לגובה התחנה 5 מעל 2200 מטר (מותנה במזג האוויר ) לתצפית על נופי האזור. נמשיך לאזור נופש האקונה, פארק לאומי ענק לגדות אגם אשי (לוע של הר געש), נערוך שייט רומנטי ורגוע ונבקר במוזיאון הפתוח לאומנות מודרנית. נמשיך לביקור באזור ה"מעשנות" של אווואקודני ונוכל לראות פעילות געשית. בתום הביקור ניסע לטוקיו בירת יפן ללינת לילה.

יום 10/ טוקיו:
היום כולו יוקדש לחריש הכרך הגדול בתחבורה ציבורית. ניסע ברכבת התחתית (כלול במחיר) להארג'וקו רובע של הצעירים עם התלבושות הצבעוניות  והשער הצבוע, לאומוטה סנדו שדרת היוקרה עם הבוטיקים והמותגים, נוכל להיכנס לאוריאנטל בזר לחפש מזכרות ומתנות. בהמשך ניסע לרובע שיבוייה של הפאנקיסטים והצעירים היפנים. בערב נוכל לצאת לרובע הבילוי התוסס שינג'וקו. לינה בטוקיו.

יום 11/ טוקיו:
עוד יום בכרך הסואן ותוסס בתחבורה ציבורית. הפעם ניסע לאזור אואנו הפארק הגדול, ריאה ירוקה של העיר. באזור זה מוזיאונים רבים כמו המוזיאון הלאומי היפני, מוזיאון המדע וכו..,בימי א' מתקיימים (מותנה במזג האוויר) מופעי רחוב רבים וללא תשלום, לצד האגם גן החיות של טוקיו, מקדשים רבים ולצד הפארק שוק ססגוני ומרכז גדול למוצרי חשמל ואלקטרוניקה. בהמשך היום וכמה שישאר לנו זמן נבקר באזורים אחרים לטוקיו כמו האי אודייבה שבמפרץ. לינה בטוקיו.

יום 12/ טוקיו:
טוקיו משמשת כבירת הקיסרות מ-1868, שילוב מרתק של מסורת מודרניזצי וחידושים טכנולוגיים, גורדי שחקים ומרכזי קניות ליד מקדשים רבים. שווקים, בתי עץ וארמון הקיסר. על הבוקר נצא לסיור בשוק הדגים צוקיג'י, אחד הגדולים בעולם, במהלך הסיור נבקר בכיכר ארמון הקיסר, במקדש שינטו "מייג'י" הגדול מסוגו בטוקיו ועל שמו של הקיסר שפתח את יפן לעולם ולמודרניזציה בהמשך נשוטט לנו בשכונה היוקרתית גינזה ובמקדש הבודהיסטי הגדול "אסאקוסה קנון" על גדת הנהר החוצה את העיר, "הסומידה", ליד המקדש שוק ססגוני ותוסס. בסמוך למקום נבנה מגדל טוקיו החדש שיתנשא לגובה 630 מטר. לינה בטוקיו.

יום 13/ טוקיו  - תל-אביב:
יומנו האחרון יוקדש לסיורים נוספים ולקניות אחרונות לפני העברה לשדה התעופה נריטה בטוקיו וטיסה חזרה לתל אביב.
 
יום 14/ תל-אביב:
הגעה ארצה לפנות בוקר
 
 
          
מספר ימי הטיול:
14
המחיר כולל:
פרטי טיסות בינלאומיות:
טיסות בינלאומיות סדירות                                                                                                                        
מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01.04.12 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה                                                                                               ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות)
תחבורה: אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.
כניסות וביקורים באתרים: **אוסקה •הגנים הצפים  •רובע דוטונבורי  **נארה: •מקדש טודאיג'י •מקדש Kasuga •פארק Nara – פארק האיילות •הר קויה •פסל הבודהה הגדול **קיוטו: •טירת Nijo •מקדש Kinkakuji •מקדש Royanji •מקדש kiyomizu-Dera •ביקור בבית שלום •ביקור בשוק נישיקי ובטיילת הפילוסופים **"טובה" ואי הפנינים מיקימוטו: •סיור באי **טאקייאמה: •שוק הבוקר •מוזיאון הכרכרות הקדושות •טקאימה •הקניון הלבן •מצומוטו •ההר הקדוש מוריה סאן •מקדש שינטו סוואה טאישה **טוקיו: •הר פוג'י •סיור מקיף בעיר כולל שוק הדגים צוקיג'י, כיכר ארמון הקיסר, מקדש שינטו "מייג'י", גינזה, המקדש הבודהיסטי אסאקוסה קנון, הסומידה. •האקונה •אגם אשי •ה"מעשנות" של אוואקודני •הארג'וקו •אומוטה סנדו •רובע שיבוייה •שינג'וקו •אואנו הפארק הגדול •האי אודייבה **סדר הביקורים יכול להשתנות
הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.
תשר: מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי)
הערות:
ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $50 לאדם + עלות השינוי עצמו.
ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה. למידע מפורט - לחץ כאן
המחיר אינו כולל:
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.04.12 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.
תנאי הרשמה וביטול: לפירוט המלא לחץ כאן
ציוד מומלץ לטיול: לפירוט המלא לחץ כאן
כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.
ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.
 
רשימת המלונות:
או דומים להם ברמתם:
 
אוסקה
 
קיוטו
 
נגויה 
 
טקייאמה
 
טוקיו 
 
 
 
טיול מהנה מצוות מילניום !
 
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול