טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

טיול מאורגן לארגנטינה , צילה וברזיל כולל לינה בלודג בגונגל האמזוני: 22 ימים / 19 לילות: ACB

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה
24/9/2015 14/10/2015 בהרשמה מחיר: $7899
15/10/2015 4/11/2015 בהרשמה מחיר: $7899
12/11/2015 2/12/2015 בהרשמה מוטי סבאג מחיר: $7899
3/12/2015 23/12/2015 בהרשמה יאיר זיסמן מחיר: $7899
14/1/2016 3/2/2016 בהרשמה איתן דביר התקשרו למחיר
26/1/2016 15/2/2016 בהרשמה עדה לוי התקשרו למחיר
27/1/2016 16/2/2016 בהרשמה משה אזר התקשרו למחיר
24/3/2016 13/4/2016 בהרשמה התקשרו למחיר
14/4/2016 4/5/2016 בהרשמה התקשרו למחיר

 

טיולי מילניום - טיולים מאורגנים מציגה: טיול מאורגן לדרום אמריקה

טיול לדרום אמריקה הוא חוויה של פעם בחיים, הזדמנות לחוות חווייה תרבותית ייחודית ומרתקת, כזו שדמיינו וטיפחנו אותה בראשנו במשך השנים. חווייה מלאת הרפתקאות, ריחות, טעמים, תמונות, צבעים וצלילים שונים ממה שידענו. אנו בטיולי מילניום, הכנו לכם מסע מרתק  וטיול מאורגן  בדרום אמריקה אל העולם הצבעוני, הססגוני, השמח והמאושר של שלושת המדינות המדהימות: ארגנטינה, צ'ילה וברזיל.
בתכנון מוקפד בו ירדנו לפרטים הקטנים בכל הרבדים האפשריים הרכבנו וגיבשנו את הנוסחה המנצחת לטיול בלתי נשכח שייתן מענה לכל מאווייכם. בנינו מסלול אטרקטיבי, איכותי וייחודי המשלב קשת פעילויות מגוונות עם תכנים מעניינים ומהנים בכדי להשיג את המטרה שלשמה נועד טיול מסוג זה: טיול מאורגן  שאין שני לו. אז מה הכנו לטיול הזה?
2 לילות בבואנוס איירס, שם עדיין הבשר מצויין והרחובות קסומים, כולל סיור מקיף בעיר ומופע טנגו באחד הערבים. לילה בברילוצ'ה, עיר השוקולד, כולל העפלה ברכבל אל פסגת הר הקאמפינירו ושייט באגם נהואל הואפי.
שייט במעבר האנדים בין ברילוצ'ה לפורטו בלסט, אגם פריאס, אגם כל הקדושים, מפלי פטרוהה, לילה 1 בפורטו ואראס כולל ביקור בפורטו מונט, בשוק הדגים, פונטה ארנס, תעלת מגלן, פטגוניה, ביקור בפינגווינירה ולילה 1 בפוארטו נאטלאס. בכדי להעצים את החווייה תלונו ביהלום שבכתר בנופי הפרא: שמורת טורס דל פיינה בו נדמה כי יד האלוהים לא הפסיקה לשרבב. נבקר באגם פהואה, במפל הגדול ובאזור גרי. , 2 לילות בקלאפטה. ביקור בקרחונים פריטו מורנו, אופסלה , 2 לילות באיגוואסו כולל ביקור בצד הארגנטינאי והצד הברזילאי. ביקור במפל גרון השטן ושייט מדהים בין המפלים. ביקור בסכר האיטאיפו ובערב, רק במילניום, מופע פולקלור RAFAIN. שני לילות במנאוס, בלודג' טיפוסי בלב הג'ונגל האמזוני כולל ספארי לילה בו נצפה בחיות המקומיות וספארי יום שהמעבר ממקום למקום יהיה בשייט בסירות קאנו. ביקור בכפר טיפוסי, שייט חווייתי למפגש הנהרות, ביקור מקיף במנאוס.
2 לילות בסלוודור, מלאים וגדושים באווירה שלווה ולא ממוסחרת בהרי געש כבויים, עתיקות, יערות גשם ואתרי גלישה מצויינים. ביקור מקיף בעיר ובשווקיה.
את 4 הלילות האחרונים בטיול המאורגן לדרום אמריקה, השארנו לדובדבן שבקצפת – ריו דה ז'נרו בו בכל יום מצפה לך עולם שטרם נגלה לעיני כל. טיול ג'יפים 4X4 להר הקורקובדו וביקור ביער טיז'יוקה. ביקור מרתק בפאבלות, אשר אין ספור תארים לא יוכלו לאמוד את האווירה אשר אין שני לה בעולם כולו. ביקורים בהר הסוכר, המרקנה והרובעים השונים של העיר.
את הטיול נסיים בביקור בעיר המופלאה פוטרופוליס, ה"קיסרית" של ברזיל ונשוט לאיים הטרופיים, שם יתגלה בפנינו עולם חושני וסוער.
הטיול  המאורגן בדרום אמריקה  לארגנטינה, צ'ילה וברזיל כולל לינה בג'ונגל האמזוני הוא טיול ייחודי לעושר תרבותי וחברתי, מסע לבועה צבעונית ומלאת שמחת חיים – כזו של פעם בחיים עם מיטב המומחים של מילניום.
מסלול הטיול:

מסלול הטיול בדרום אמריקה

ימים 2+ 1/ ת"א – בואנוס איירס:
פגישה בנמל התעופה וטיסות דרך אירופה לבואנוס איירס, עם ההגעה ההעברה לבית המלון.

יום 3 / בואנוס איירס:
נצא לסיור בבואנוס איירס –בירת ארגנטינה עם כ-15 מיליון תושבים במטרופוליטן! העיר תיחשף לעינינו במהלך הסיור. נבקר בין היתר בכיכר מאיו (ככר האמהות), נבקר בכנסיית סן מרטין, שכונת הנמל ("לה בוקה"), שכונת סן-טלמו, נצפה אל תיאטרון קולון, גני פלרמו ברובע ריקולטה בו קבורה אוויטה פרון, נעבור באזור היהודי עם סיום הסיור העברה לבית המלון. הלילה נצא לארוחת ערב בליווי מופע טנגו.

יום 4 / בואנוס איירס – ברילוצ'ה– "נהואל הואפי":
נצא בטיסה מבואנוס איירס אל ברילוצ'ה. לאחר מכן נצא לסיור בברילוצ'ה וסביבותיה. ברילוצ'ה הינה עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, השוכנת לצידו של הפארק הלאומי ה"נהואל הואפי" (NAHUEL HUAPI ). העיר מפורסמת בזכות בתעשיית השוקולד הביתית שלה. לאחר מכן  נסייר סביב אגם ה"נהואל הואפי", נעפיל בכיסאות רכבל לפסגת הר ה"קאמפינירו", ממנו נשקפים הנופים ה"שוויצרים" – נופי האנדים המרהיבים. בערב נצא לשוטט ולהכיר את מרכז העיירה והאווירה התיירותית ונוכל ליהנות ממסעדות הבשר המצוינות בתי השוקולד והגלידות. ארוחת ערב ולינה בברילוצ'ה.
 
יום 5 / ברילוצ'ה - פורטו ואראס:
היום נחצה את מעבר האנדים. נתפלל ליום שמש ונחווה נופים מדהימים! מהמעגן נצא בשייט דרך אגם "נהואל הואפי" ל"פורטו בלסט", משם נמשיך לאגם פריאס ונחצה את הגבול בפאוג'ה לצ'ילה. לאחר הפסקה וארוחת צהרים, נחצה בשייט את "אגם כל הקדושים" בין הרי הגעש המושלגים. נעצור לביקור במפלי פטרוהה (במידה והפארק יהיה פתוח) ועם ערב נגיע לפוארטו ואראס ללינה. 
 
יום 6 / פורטו ואראס – פוארטו מונט - פונטה ארנס – פוארטו נטאלס:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיר פוארטו מונט, השוכנת על חופו של האוקיאנוס השקט ומהווה למעשה שער יציאה לדרומה של צ'ילה. נבקר בשוק הדגים המפורסם של פוארטו מונט, נצא בטיסה לפונטה ארנס. עם ההגעה ניסע לשער המערבי של תעלת מגלן, נערוך סיור קצר בעיר הדרומית ביותר בצ'ילה שבמרכזה ניצבת לה כיכר MUNOZ GAMERO, עליה חולש פסלו המזדקר של חוקר הארצות מגלן, המוקף במגוון זנים של עצים עבותים ועתיקים. העיר הממוקמת על אחד מנתיבי המסחר ההיסטוריים בעולם, ומשקיפה על מיצרי מגלן. העיר נמצאת בערבות פטגוניה, אזור הנחלק בין צ'ילה וארגנטינה. פטגוניה היא חבל ארץ מדהים ביופיו, בו קרחונים, אגמים, פיורדים והרים וכולם מרוכזים יחד באזור בו הטבע פרוע ומשוחרר.  בתום הסיור ניסע למלוננו בפוארטו נטאלס. ארוחת צהריים כלולה במהלך הטיול.
 
יום  7 / פורטו נאטלס– פארק הלאומי ושמורת טורס דל פיינה -TORRES DEL PAINE  (כולל לינה בפארק):
נתחיל את היום במערת המילודון המיוחדת והיפה ולאחר מכן נמשיך לביקור מקיף בפארק הטבע טורס דל פיינה. מהפארקים הלאומיים היפים ביותר בעולם. השמורה ממוקמת בצידו הדרומי של פארק הקרחונים הארגנטינאי והיא משתרעת על שטח של עשרות אלפי קילומטרים. בפארק נוכל לראות קרחונים עצומים וכן את המפורסם שבהם –קרחון הגריי. בנוסף, נוכל גם לראות עשרות מיני זני עופות כגון: הקונדור, יענים, דורסים, פלמינגו ועוד. אנו נבקר גם באגם פהואה ובמפל הגדול. היום כולל ארוחת צהריים. לינה בפארק.
 
יום 8/  שמורת טורס דל פיינה - קלאפטה:
היום אנו ממשיכים לטייל בשמורת הפיינה והמפלים וצפייה בבעלי החיים  וניסע לעבר העיירה קלאפטה שבארגנטינה בדרכינו נאכל ארוחת צהריים. לקראת ערב נגיע לבירת הקרחונים של דרום אמריקה. עם ההגעה  נצא לשוטט בעיירה. לינה בקלאפטה. 

 
יום 9 / קלאפטה - קרחון אופסולה - קרחון ספגציני - אגם ארגנטינו:
היום נצא בנסיעה לנקודת הדגל ("פונטה בנדירה") שם נעלה על הספינה אשר תוליך אותנו בין גושי הקרח הגולשים מקרחון ה"אופסולהי" הנחשב לגדול בדרום אמריקה. הקרחון הוא תופעת טבע מדהימה, הוא מתנשא לגובה של 70 מטרים מעל פני האגם וגושי קרח מתנתקים ממנו בקול נפץ עז, נמשיך לקרחונים נוספים באגם ארגנטינו כולל ארוחת צהריים ארוזה. עם ערב נחזור לעיירה קלאפטה ונמשיך לשוטט בעיירה.
 
יום 10/ קרחון פריטו מורנו – קלאפטה – בואנוס איירס:
נצא אל קרחון פריטו מורנו (PERITO MORENO), תופעת טבע מדהימה. "הקרחון המתנפץ" החוצה את אגם ארגנטינו לשניים. זהו הקרחון היבשתי הפעיל והמפורסם בעולם ותופעת הקרחונים היפה ביבשת. נאכל ארוחת צהריים ולאחר מכן נמשיך לשדה התעופה של קלאפטה וטיסה לבואנוס איירס. עם הנחיתה העברה לבית המלון.
 
יום 11/ בואנוס איירס – איגואסו- שייט בין המפלים:
לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה אל איגואסו. המפלים הגדולים בשטחם בעולם. זרמי המים האדירים ניגרים מכל עבר מתוך ג'ונגל בראשיתי. 275 מפלים ואשדות יוצרים חזית מים ברוחב 2.5 ק"מ. גובה המפל הגדול, "גרון השטן" – מעל ל-70 מטרים. כל אלה תוצר השפך הגיאולוגי של נהר האיגואסו. הנמצא מספר ק"מ לפני חיבורו אל נהר פרנה (PARANA) הגדול. עם ההגעה, נערוך סיור במפלים בצד הארגנטינאי של המפלים כולל מפל גרון השטן ונשוט בתחתית בין המפלים-חוויה בלתי נשכחת כולל ארוחת צהריים. בתום הסיור נמשיך למלוננו. 
 
יום 12 / מפלי האיגואסו – איטאייפו:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים, נרד בשביל הצופה אל שלל המפלים ומגיע אל המראה היפה ביותר של המפלים, נבקר גם בסכר האיטאיפו – מפעל הידרואלקטרי השני בגודלו בעולם המספק חשמל לדרום ברזיל ופרגוואי. ולסיכום היום בערב נצא לארוחת ערב ומופע פולקלור דרום אמריקאי טיפוסי ב – RAFAIN.
 
יום 13/  איגואסו -מנאוס-הג'ונגל האמזוני – לינה בלודג' כולל פנסיון מלא:
היום נצא בטיסה ממפלי האיגואסו אל הג'ונגל האמזוני והעיר מנאוס ונחווה את פראיותו של הטבע במלוא עוצמתו. עם הגעתנו נמשיך בשייט לכיוון הלודג', ארוחת ערב בלודג'. לאחר התמקמות בחדרים נצא ל"ספארי לילה" ונצפה בבע"ח המקומיים הייחודיים לאזור. 
 
יום 14/ ספארי בג'ונגל ומפגש הנהרות:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט מרתק במפגש הנהרות – .הנקודה בה נפגש נהר ריו סולימאו עם נהר ריו נגרו (הנהר השחור).המקום נקרא מפגש הנהרות משום שבנקודה זו נפגשים הנהרות אשר להם צבעי מים שונים וזורמים זה לצד זה לאורך כ-5 ק"מ. בהמשך, נבקר בכפר טיפוסי ונלמד על אורח חייהם של המקומיים, על תרבותם ועל ההיסטוריה שלהם. נאכל ארוחת צהריים בלודג' ובסיומו נשוט בסירות קאנו לעומקו של הג'ונגל בכדי להגיע לספארי ולתצפת על בע"ח במקום. ארוחת ערב בלודג'.
 
יום 15/ מנאוס - סלוודור:
היום נצא לביקור בעיר מנאוס ונראה את הנמל הברזילאי. בית המכס (הסקוטי...) השוק (הצרפתי...) ובית האופרה. לאחר הביקור נטוס לסלבדור, בירתה העתיקה של ברזיל ובירת מדינת באהייה, או כפי שהיא מכונה "הנשמה של ברזיל". עם ההגעה העברה למלון. לאחר התארגנות נצא להכרות ראשונית עם אנשי סלבדור לובשי הביגוד הצבעוני שאותם אפשר לראות רק בסלבדור.  
 
יום 16/ סלבדור מקיף:
לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את יומנו לסיור מקיף בסלבדור. נתחיל את הבוקר ברובע "פלוריניו" העתיק והאותנטי של סלבדור, נפסע דרך המרכז הישן אשר הוכרז ע"י אונסקו כאתר מורשת היסטורי ונחשב לאזור צבעוני, תוסס ושוקק חיים עם אוירה ברזילאית טיפוסית. נמשיך לביקור בשוק מלאכת היד הסלבדרוני המרקדו מודלו, נתפעל מהכנסיות ובעיקר מהאנשים הלבושים בסגנון באהייני. נוכל לטעום מהמאכלים הטיפוסיים וליהנות מצלילי המוסיקה הבוקעים מכל עבר. לינה בסלבדור.
 
יום 17/  סלבדור- ריו דה ז'נירו:
היום אנו  טסים אל ריו דה ז'נירו או כפי שמכנים אותה הברזילאים "סודדי מרביוזה" (העיר המופלאה) - אכן היפה שבערי העולם. ריו בנויה משכונות ציוריות, דחוקות בין חמוקיהן המיוערים של גבעות שחורות ולשונות ים החודרות לתוך צוקי גרניט. העיר משובצת בפארקים ירוקים, מרכזי מסחר, שווקים הומים, חופי ים נהדרים, בתי קפה ומועדוני לילה. תושבי ריו, המכונים "קריוקש" לא יקבלו מדליה על חריצות, אך הם חביבים, עליזים ונהנתנים לאחר התארגנות יציאה להכרת חוף בשכונת קופקבנה.
 
יום 18/  ריו דה ז'נירו - קורקובדו – הר הסוכר :
לאחר ארוחת הבוקר נעפיל  אל פסגת הקורקבדו ברכבת המפורסמת וההיסטורית – ההר ממנו נישא פסלו הענק של ישו אל העיר ואל מפרץ גואנברה. נמשיך ונטייל ברובעים השונים של העיר, נעלה ברכבל אל הר הסוכר המתרומם מן המפרץ והים. נמשיך לביקור במרכז העיר של ריו, ובשכונות החוף וכמובן נחלוף על פני אצטדיון הכדורגל המפורסם מכולם ה"מרקנה" כולל ארוחת צהרים. לינה בריו.
 
יום 19/ סיור ביער טיז'וקה ובפבאלות בג'יפים 4X4  - פטרופוליס:
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך עם הרכבים ניסע בג'יפים ליער טיז'וקה, יער הגשם הגדול ביותר בעולם  בריו שם נסייר ונלמד על הצמחייה ובע"ח המקומיים. משם ניסע ל'פאבלות', שכונות העוני המפורסמות של ריו ונשמע הסבר מרתק על אורח החיים בשכונות ונסקור מבחוץ את הנעשה מבפנים. בצהרים נמשיך לביקור בעיר פטרופוליס, מקום מושבה של משפחת המלוכה עד שנת 1850 ונסייר במוזיאון ובגנים הייחודיים כולל ארוחת צהרים. בערב נחזור לריו. בטיולים היוצאים לקרנבל-הערב נצא למצעד המנצחות בלווית המדריך
לחגיגה של צבעים וחושים (כרטיס כניסה והסעה כלולים במחיר)
 
יום 20/ האיים הטרופים:
בבוקר ניסע ליום מהנה לקראת סופו של הטיול. נצא לשייט באיים הטרופים. גן עדן טרופי, רחצה בים וארוחת צהרים. בערב נוכל לבקר בשוק הלילה הססגוני.
 
יום 21/ ריו - תל-אביב:
העברה לשדה התעופה וטיסה דרך אירופה אל תל-אביב – הנחיתה ביום ה- 22 .
 
טיול מאורגן לדרום אמריקה    טיול לדרום אמריקה
מספר ימי הטיול:
22
המחיר כולל:
פרטי טיסות בינלאומיות בטיול המאורגן לדרום אמריקה:
טיסות סדירות של חברת אליטליה כדלקמן (כפוף לשינויים):
הלוך: ת"א - רומא  813 AZ  המראה 17:15 נחיתה 20:05
רומא - בואנוס איירס 680 AZ  המראה 22:10 נחיתה 08:10 למחרת
חזור: ריו-רומא  675 AZ  המראה 17:10 נחיתה 07:10 למחרת
רומא-ת"א  808 AZ  המראה 09:20 נחיתה 13:40
 
טיסות בינלאומיות ופנימיות במסלולים:
•בואנוס איירס-ברילוצ'ה
•פורטו מונט-פונטה ארנס
•אל קלאפטה-בואנוס
•בואנוס איירס-איגואסו
•איגואסו-מנאוס
•מנאוס-סלוודור
•סלוודור-ריו
 
מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון בסך של $576 ליום 01.02.13 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
 
לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה                                                                                               ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות)
 
כלכלה: על בסיס חצי פנסיון למעט במנאוס, בלודג' פנסיון מלא
 
תחבורה:
אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.
 

מילניום של הטבות: 

מילניום של הטבות בטיול המאורגן לדרום אמריקה:
ארגנטינה וצ'ילה:
ברזיל:
בילויים ומופעים:
•ביקור מקיף בבואנוס איירס
•ביקור בברילוצ'ה
•בסירקיטו צ'יקו ועליה ברכבל להר הקמפינריו
•שייט במעבר האנדים בין ארגנטינה לצ'ילה
•ביקור במפלי פטורה (במידה ויהיה פתוח)
•פורטו מונט כולל ביקור בשוק הדגים
•פונטה ארנס כולל ביקור בפינגוויניירה
•טורס דל פיינה-ביקור מקיף בפארק הלאומי (כולל לינה בתוך הפארק)
•ביקור בקלאפטה כולל קרחון ספגציני ואופסולה ופריטו מורנו.
•שייט בתחתית מפלי איגואסו
•ביקור בסכר האיטאייפו
•ביקור מקיף במנאוס(לינה בלודג' טיפוסי)
•יום שייט למפגש הנהרות
•ספארי לילה ושייט בסירות קאנו במהלך היום
•ביקור בכפר מקומי
•סיור מקיף בסלבדור
••ריו כולל ביקור מקיף בעיר
•רכבל להר הסוכר
•טיול ג'יפים 4X4 ליער טיז'וקה
•ביקור בפאבלות
•רכבת לפסגת הקורקובדו
•תצפית על איצטדיון הכדורגל "המרקנה"
• •שייט לאיים הטרופיים כולל צהריים
•ביקור בעיר פטרופוליס כולל ביקור במוזיאון והגנים הבוטניים
•בתקופת הקרנבל כרטיס כניסה למצעד המנצחות בריו כלול במילניום.
•מועדון טנגו בבואנוס איירס כולל ארוחת ערב.
•מופע פולקלור באיגואסו כולל ארוחת ערב.
**סדר הביקורים יכול להשתנות
  
הערה - הפינגוונים נמצאים בפטגוניה
מאמצע נובמבר עד סוף מרס

 
הדרכה בטיול המאורגן לדרום אמריקה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.
 
תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל כולל סבלות ( למעט המדריך הישראלי)
 
הערות:
תוספת חדר ליחיד:  $1680, ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה            יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $75 לאדם + עלות השינוי עצמו.
ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה 

 

דמי ביטול  בטיול מאורגן דרום אמריקה

 

מרגע ההרשמה ועד חודש לפני היציאה 47$ ובנוסף דמי ביטול טיסות פנים –בין אם כורטסו ובין אם הוזמנו 1800$ לנוסע

ובנוסף 350$ בגין כרטיס כניסה למצעד-סה"כ 2197$

 

מ 29 יום ועד 14 יום טרם היציאה 2000$ ובנוסף טיסות פנים בגובה 1800$ ובנוסף כרטיס הכניסה 350$ סה"כ 4150$

 

 

מ 14 יום ועד היציאה כולל יום היציאה 100% דמי ביטול-לא ינתן כל החזר לרבות כרטיס כניסה, מיסי נמל וכיוב.
המחיר אינו כולל:
 תוספת חדר ליחיד 1750 $
 
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.02.14 ומיסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
 
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
 
הוצאות אישיות:
כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.
 
תנאי הרשמה וביטול:
לפירוט המלא לחץ כאן
 
כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.
 
ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.

 

***ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ .

 

*** מרבית טיסות הפנים בטיול בדרום אמריקה הן טיסות לא ישירות. בטיסות אשר יצאו בשעות הבוקר המוקדמות, תינתן

ארוחת בוקר קלה מהרגיל עקב השעה המוקדמת

 

 

 

רשימת המלונות:
או דומים ברמתם:
  
בואנוס איירס
 
ברילוצ'ה
 
פוארטו ואראס
 
פורטו נטלס
 
טורס דל פיינה
 
קלאפטה 
PATAGONIA PARK PLAZA UNIQE
http://www.patagoniapark.com
 
איגואסו
CONTINENTAL INN
 
מנאוס
 
או
 
סלבדור TROPICAL
 
ריו 
ROYAL RIO PALACE
 
 
טיול בדרום אמריקה מהנה מצוות מילניום !
 
 
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול