טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

מקסיקו וגואטמלה לעומק VIP כולל פלורס,טיקאל ופוארטו בריוס - 13 ימים / 11 לילות: MEG1

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה
9/12/2014 22/12/2014 מחיר: $4299
6/1/2015 19/1/2015 מחיר: $4299
31/1/2015 12/2/2015 מחיר: $4299
10/2/2015 23/2/2015 מחיר: $4299
17/3/2015 30/3/2015 מחיר: $4299

 

טיולי מילניום - טיולים מאורגנים מציגה:

אנו מזמינים אתכם לגלות ביחד איתנו עולם עשיר בצבעים, באנשים טובים, באוכל עממי משובח ובנופים עוצרי נשימה. בתכנון מוקפד בו ירדנו לפרטים הקטנים בכל הרבדים האפשריים הרכבנו וגיבשנו את הנוסחה המנצחת לטיול בלתי נשכח שייתן מענה לכל מאווייכם. בנינו מסלול אטרקטיבי, איכותי וייחודי המשלב קשת פעילויות מגוונות עם תכנים מעניינים ומהנים בכדי להשיג את המטרה שלשמה נועד טיול מסוג זה: טיול יחיד ומיוחד במינו.

 

בגואטמלה המאופיינת ברוב אינדיאני טהור, נפגוש את צאצאי האצטקים והמאיה. רבים מגדירים את גואטמלה כיפה והמרתקת בארצות יבשת אמריקה. אין ספק שהשילוב בין הנופים המדהימים והאוכלוסייה המרתקת מהווה נוסחה בטוחה לטיול חיים. 

 

מקסיקו היא ארץ ענקית ורחבת ידיים המצטיינת במגוון רחב של קבוצות אתניות וחטיבות נוף. מרבית המקסיקנים הם מסטיסים - תערובת של לבנים וילידים אך לא מעטים הם הלבנים מצאצאי ספרד כובשת. נותרו גם אינדיאנים "אינדיג'ינים" אותם נפגוש בעיקר במדינת צ'אפס, היפה והמרתקת ביותר במקסיקו.

מסלול הטיול:

יום 1 : שלישי, תל אביב- גאוטמלה סיטי- אנטיגואה

נעלה על טיסה מנתב"ג אל גאוטמלה סיטי דרך יעד ביניים. עם הנחיתה אחר הצהריים ,נצא מעיר הבירה גואטמלה סיטי לעבר בירתה ההיסטורית והעתיקה -אנטיגואה. אנטיגואה נמצאת בעמק ירוק מלא בשדות תירס וחוות קפה ומהווה פנינה ארכיטקטונית מן התקופה הקולוניאלית. סביב העיר שוכנים שלושה הרי געש פעילים המוסיפים לעיר נוף דרמטי והיסטוריה הפכפכה. אנטיגואה נהרסה ונבנתה מחדש שלוש פעמים ואנשיה מסרבים לעוזבה גם היום.בהתמדתם ומסירותם,הם הפכו את אנטיגואה למרכז תרבותי גועש. עם ההגעה סיור ראשוני קצר באנטיגואה, נשוטט בין כנסיותיה וחצרות הבתים האינטימיים שלה, נתענג על הקפה המקומי ונהנה ממוסיקת המרימבה המתנגנת מכל עבר. לקראת ערב הגעה אל בית המלון. ארוחת ערב ולינה באנטיגואה.

 

יום 2: רביעי, אנטיגואה

היום נכיר את אנטיגואה מקרוב. נעלה על גבעת הצלב לתצפית על העמק בו ממוקמת העיר. נבקר בקתדרלה ובפלאזה הראשית של העיר ונכנס לכנסיית לה מרסד המרהיבה. נבקר בשוק הירקות והאומנים של העיר, נצפה באוטובוסים הצבעוניים האופייניים לגואטמלה ונסע אל מחוץ לעיר לחוות קפה משפחתית שמארחת את המוזיאון לכלים מוזיקאליים עתיקים של המאיה (קאזה קאחום). המוזיאון ממוקם בתוך החווה, שם יוכלו המטיילים לבקר גם כן ולראות כיצד מכינים את פולי הקפה מהשלב הראשון. לקראת ערב, חזרה אל בית המלון. ארוחת ערב ולינה באנטיגואה.

 

יום 3: חמישי , אנטיגואה- צ'יצ'יקסטננגו-סולולה- אטיטלן

לאחר ארוחת הבוקר נצא מאנטיגואה אל עבר השוק הגדול והצבעוני ביותר באמריקה התיכונה. צ'יצ'יקסטננגו. ביום השוק כל אנשי האזור ההררי זולגים ממקומות הישוב שלהם בהרים כדי לסחור,להתעדכן, לקבוע שידוכים ולרכל על הסביבה. השוק מרהיב זה מעניק הזדמנות להיכנס לתוככי החיים של הילידים באזור, ליהנות מהתלבושות המסורתיות של המקומיים ומתפוקתם החקלאית והאומנותית. נסתובב בין הדוכנים , נטפס על ההר הקדוש ,פסקוואל אבך כדי לצפות בטקסים שמאניים ונכנס לבית הקברות של העיירה, אחד המקומות הצבעוניים בהם תבקרו. עם תם הסיור נמשיך לאיזור אטיטלן, אשר נוצר כשלוע  הר געש אדיר מימדים התמוטט לתוך עצמו. התוצאה המרהיבה יצרה אגם הררי העטוף מכל דפנותיו בהרי געש פעילים אשר למרגלותיהם פזורים כפרים אינדיאניים צבעוניים. בדרך, נבקר בשווקיה של סוללה. הגעה בשעות אחר הצהריים, לינה וארוחת ערב אטיטלן.

 

יום 4 : אטיטלן   
הבוקר נצא לשייט חוויתי באגם אטיטלן לעבר הכפרים הצבעוניים והאותנטיים שלכל אחד מהם ,אופי ייחודי משלו. נוכל לראות כיצד חיים המקומיים ונלמד על המסורת של כל אחד מהם. נבקר בכפר סאן פדרו ,מעוזם של המטיילים הישראליים, בסאן מרקוס, אי השלווה והמדיטציה ובסנטה קטרינה דה פולופו, בו נחזה באחד הטקסים הפגאניים הייחודיים לאזור- פולחן המשימון. ארוחת ערב ולינה באטיטלן.                                                                                                                                           

 

יום 5: אטיטלן- מסילה- סאן קריסטובל (מקסיקו)

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את אגם אטיטלן ונשים פעמינו אל מקסיקו. בדרך נחצה רכסי הרים געשיים עד הגיענו אל מסילה, גבולה הצפון מזרחי של גאוטמלה עם מקסיקו. לאחר חציית הגבול נעשה את דרכינו אל סאן קריסטובל הנחשבת לפנינה הקולוניאלית במרכז אמריקה. לקראת שעות הערב נגיע אל בית המלון, התארגנות קצרה וארוחת ערב. לינה בסאן קריסטובל.

 

יום 6: סאן קריסטובל

הבוקר נצא לסיור בסאן קריסטובל, הבירה הלא רשמית של דרום מקסיקו. קרויה גם הפנינה של הדרום. עיר קולוניאלית צבעונית המשלבת מסורות ספרדיות ואינדאניות בשלל צבעים .העיר מלאה בחנויות קוסמופוליטיות, להקות נגנים ואינדאניות המוכרות את מרכולתן. נבקר בעיר ונראה את הכנסיות השונות, הכיכר המרכזית והתוססת וכן השוק הצבעוני. משם, נמשיך ונטפס אל ההרים בדרכינו לביקור בכפר אותנטי סאן חואן צ'מולה בו נוכל לראות טקס דתי מסורתי של המקומיים וליהנות מהאווירה. אחר הצהריים חזרה אל בית המלון. לינה וארוחת ערב בסאן קריסטובל.

 

יום 7: סאן קריסטובל- פלנקה

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את סאן קריסטובל ונתפתל דרומה אל פלנקה. בדרך, נעצור לביקור קצר במפלי "אקווה אזול" ומשם נמשיך אל אתר המאיה החשוב ביותר במקסיקו בזכות  יופיו והגילויים ההיסטוריים שבו. באתר עצמו נוכל להתרשם ממקדש הכתובות, קברו של המלך פקל וארמונו וכן את מקדש השמש. עת ערב הגעה אל בית המלון למנוחה קצרה והתרעננות.  ארוחת ערב ולינה בפלנקה.

 

יום 8: פלנקה- בתאל- פלורס (גאוטמלה)

הבוקר נעזוב את מקסיקו ונעשה את דרכינו חזרה אל גאוטמלה. חציית הגבול תתבצע בגבול הדרום מזרחי של מקסיקו עם גאוטמלה וכולל חציית נהר האוסומסינטה בשייט חוויתי בדרך המאיה העתיקה, בין הצד המקסיקני לצד הגאוטמלי, שם יחכו לנו האוטובוסים איתם נמשיך עד לפלורס אל עבר יערות הגשם המופלאים של גואטמלה. הגעה אל בית המלון בשעות הערב. לינה וארוחת ערב בפלורס. 

 

יום 9: פלורס, טיקאל

היום נצא ליום טבע באזורי יערות הגשם הצפוניים של גואטמלה אל טיקאל! שמורת טיקאל היא אתר ארכיאולוגי של אחת הערים המסתוריות והגדולות ביותר בתקופת הפאר של תרבות המאיה ונחשבת לאחד מפלאי עולם ובה פירמידות ומבנים ארכיאולוגים עתיקים , אשר משתלבים עם הנוף הפראי והירוק של האזור. הפירמידות האילמות והמקדשים המפוארים הם זכר לתקופה זו. נטייל בין סבכי הג'ונגל ושאגות קופי השאגן ונסעד את ארוחת הצהריים בשמורה. לקראת הערב נחזור  אל בית המלון. לינה בטיקאל.

 

יום 10: פלורס- פורטו בריוס

מוקדם בבוקר נצא באוטובוס לעבר גבולה המזרחי של גואטמלה עם הים הקאריבי. בדרך נהנה מפירות טרופיים,שדות תירס וכפרים מקומיים. בשעות הצהריים המאוחרות נגיע לעיירה קאריבית, פוארטו בריוס השוכנת על רצועת חוף יפיפייה ובתולית. עם ההגעה זמן טוב להירגע ולנוח במלון לקראת ארוחת הערב. לינה בפורטו בריוס.

 

 

יום 11: פורטו בריוס- לוינגסטון- ריו דולסה

הבוקר נצא בסירות לעבר חצי האי ליונגסטון המאוכלס בשבטי הגריפונה השחורים. גריפונה הם צאצאי עבדים אפריקניים נמלטים מאחת הספינות שנטרפה לחופי הקאריבי במהלך המאה ה18. תרבותם, מנהגיהם ושפתם נבדלת מכל אוכלוסייתה של גואטמלה. נבקר בבית הספר המקומי ובכנסייה השחורה, נכיר מקרוב את תושבי המקום ונהנה מהמוזיקה הייחודית להם. משם נמשיך בשייט לאחת משמורות הטבע היפות של גואטמלה- ריו דולסה. זהו נהר רחב ידיים היוצא מאגם אישבל הקרוב ונשפך לים הקאריבי. בשייט איטי ומענג נצפה במיני הדגים ,הקורמורנים והענפות הלבנות המאכלסות את השמורה. נכיר את האוכלוסייה המקומית הנעה על גבי סירות קאנו עתיקות ונצפה בצמחייה הטרופית על גדות הנהר. אחר הצהריים חזרה אל בית המלון בפורטו בריוס. לינה וארוחת ערב.

 

יום 13- 12 : פורטו בריוס- גאוטמלה סיטי- תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא מפורטו בריוס ונעשה את דרכינו את גאוטמלה סיטי. שם נעלה על טיסיתינו דרך מדריד. עם ההגעה למדריד נצא לסיור מודרך בעיר וזמן לקניות. בשעות הערב חזרה אל שדה התעופה לתפוס את טיסתינו חזרה אל ת"א .

 


 
                  
              לגלריית התמונות של מילניום לחץ כאן                               למידע שימושי לחץ כאן
מספר ימי הטיול:
13
המחיר כולל:

טיסות:
טיסות בינלאומיות סדירות
 איבריה במסלול תל אביב - גואטמלה תל אביב (דרך יעד ביניים)

תל אביב מדריד המראה  0610 נחיתה 1045

מדריד גואטמלה המראה 1140 נחיתה  1630

גואטמלה מדריד המראה 1745 נחיתה 1325

מדריד תל אביב המראה 2255 נחיתה 0445

מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק בסך $638 נכון ליום 01.11.13 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.

לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה

כלכלה:

חצי פנסיון לאורך כל ימי הטיול.

תחבורה:

אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.

הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.

תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי) 

הערות:
ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $75 לאדם + עלות השינוי עצמו.

המחיר אינו כולל:

מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.11.13 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה.

ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען
– מומלץ ביטוח מורחב
 

הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות

רשימת המלונות:
 
 
 

בתי מלון או דומה ברמה

 

 

 

אנטיגואה  CAMINO REAL ANTIGUA

http://caminorealantigua.com.gt/

 

פנאחצ'ל  PORTA DEL LAGO

http://www.portahotels.com/default-en.html

 

סאן קריסטובל  Hotel Casa Mexicana

http://www.hotelcasamexicana.com/

 

פלנקה  Hotel Chan-ka

http://www.chan-kah.com.mx

 

פלורסCASONA DEL LAGO

http://www.hotelesdepeten.com/cms/pages/es/inicio.php#.UnpG-XCG62s

טיקל- Hotel Camino Real Tikal

http://www.caminorealtikal.com.gt/

פורטו בריוס – Amatique Bay  

www.amatiquebay.net

 

מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול