טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

סקנדינביה וי.אי.פי. כולל פינלנד, שבדיה, נורבגיה ודנמרק 15ימים /14 לילות - SCNV

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

 

טיולי מילניום - טיולים מאורגנים מציגה:
טיול מרתק בעקבות הוויקינגים דרך ארבע מדינות סקנדינביה יפהפיות בעלות היסטוריה ארוכה ומרתקת מימי הוויקינגים דרך הממלכות הגדולות של ימי הביניים ועד לדמוקרטיות המודרניות של ימינו. אנו מזמינים אתכם לצאת לטיול מרתק המשלב בין ההיסטוריה העקובה מדם לנופים הפראיים והאנשים החביבים שילוו אותנו לאורך כל המסלול.
מסלול הטיול:
יום 1/ ת``א- שטוקהולם:
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך אירופה אל שטוקהולם בירת שבדיה. העיר בנויה על רצף של איים במקום בו נשפך אגם מלרן אל הים הבלטי. עם הנחיתה נצא לסיור פנורמי בעיר, נראה את העיר החדשה ולאחר מכן העברה אל בית המלון להתארגנות ולמנוחה. הלינה בשטוקהולם.
 
יום 2/ שטוקהלם:
לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורנו בשטוקהולם, נבקר במוזיאון ה``וואזה`` בו מוצגת ספינה שטבעה ב-1628 ונמשתה לפני למעלה מ -300 שנה, נבקר ב``גמלא סטן``, במרכז העיר ובמדרחוב המסחרי ונמשיך לפארק סקאנסן בו נתרשם מאורח החיים השבדי.
 
יום 3/ שטוקהולם – הלסינקי:
בבוקר נצא להמשך הסיורים בשטוקהולם, נבקר בבית העירייה המפורסם, ברובע המסחרי, בעיר העתיקה נראה את כנסיית סטור ונחלוף על פני ארמון המלוכה. אחה"צ נעבור לנמל ונצא בשייט לילי בתאים פנימיים לבירת פינלנד- הלסינקי
 
יום 4/ הלסינקי – שייט לילי לשטוקהולם:
בשעות הבוקר נעגון בהלסינקי ולאחר ארוחת הבוקר על הספינה נצא לסיור בעיר החדשה, נבקר בכיכר הסנאט, ונבקר בכנסיית טמפלאוקו החצובה בסלע. נבקר בפארק הזיכרון והאנדרטה לזכר המלחין הלאומי של פינלנד סיבליוס, נמשיך לביקור ברובע ה"רוסי" של העיר, נבקר בקתדרלת אוספנסקי ובאוניברסיטה עם סגנונות הבנייה המרשימים. לאחר הסיור נחזור לשייט ונצא אל תוך הלילה חזרה לשבדיה.
 
יום 5/ אופסלה -  קרלשטאד:
היום נצא בנסיעה לאופסלה העתיקה בה נמצאת האוניברסיטה העתיקה ביותר בארצות סקנדינביה. נסייר בעיר ונראה את הקתדרלה מהמאה ה – 13 ואת שני המגדלים המתנשאים לגובה רב, נראה גם את המצודה האדומה מהמאה ה – 16 המשמשת את הממשל המקומי.  נמשיך בנסיעה לכיוון אורברו אף היא עיר עתיקה בחוף המערבי של אגם היאלמרן. לקראת ערב נגיע למלוננו בקרלשטאד.
 
יום 6/ לילהאמר:
הבוקר נחצה את הגבול ונעבור משבדיה לנורבגיה וניסע לעיירה האמר השוכנת לחופו המזרחי של אגם "מיוסה" ונמשיך ללילהאמר בחלק הצפוני של אותו אגם שאירחה את אולימפיאדת החורף בשנת 1994. נבקר במייהואגן המוזיאון הפתוח, בו מוצגים כ – 120 מבנים ואלפי פריטים של יצירות אומנות ומלאכת יד הטיפוסיים לאורח החיים בנורבגיה.
 
יום 7/ דרך הטרולים, ארץ הפיורדים:
היום נצא  לכיוון חבל הפיורדים היפה. נעבור דרך אוטה ודומבס לכיוון אנדלסנס וניסע ב"דרך הטרולים" המיוחדת והמפותלת  בהגעה לאזור הפיורדים נעבור למלון ללינה. ארוחת ערב
 
ימים  8+9/ ארץ הפיורדים – גיירנגרפיורד – מפלי שבע האחיות דלסניבה - בריקסדאל:
יומיים נפלאים לפנינו. נתחיל את היום בשייט בגיירנגרפיורד אחד מהפיורדים היפים ביותר בנורבגיה, נצפה על מפלי "שבע האחיות" ומפלי ההינומה, נמשיך בדרך הנשרים עד לדלסניבה שממנה נשקף נוף מרהיב לעבר אזור הפיורדים המופלאים ניסע דרך אולדן אל בריקסדאל, המהווה חלק מהקרחון האירופי הגדול. נטפס ברגל לחזות מקרוב בתופעה המרתקת. צבעו הכחלחל של הקרחון משתלב בנוף המדהים שמסביב בצורה מושלמת. לינה באזור. ארוחות ערב.
 
יום 10/ ברגן:
נצא דרומה ונמשיך את טיולנו בנופיה המדהימים של ארץ הפירודים לכיוון ברגן עיר הבירה של חבל ארץ הפיורדים וביתו של אדוארד גרייג המפורסם. בהגעה נצא לסיור במרכז העיר ברגן. נבקר בשוק הדגים המפורסם נחלוף על פני  ביתו של המלחין הנודע אדוארד גרייג, נבקר ברובע ההנזה המשוחזר ובעיר העתיקה, אחר הצהרים נמשיך לביקור במרכז העיר וברחובות הציוריים והעברה אל בית המלון בברגן.
 
יום 11/ ברגן – גיילו – אוסלו:
הבוקר אנו נפרדים מברגן וממשיכם לעבר אוסלו דרך נופי חוף ההרדנגפיורד לכיוון מפלי הוורינגפוסן עד הגעתנו לעיירת הנופש גיילו ואגמי הקרח הכחולים. נסייר בעיירה ונמשיך בדרכנו אל אוסלו בירת נורבגיה . לינה באוסלו.

יום 12/ אוסלו –מעבורת לילה לקופנהגן:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מרתק באוסלו. נבקר במרכז העיר, נראה את פסלי ויגלאנד ונשמע את סיפורם המרתק. נמשיך לביקור בבית העירייה ובמוזיאון הוויקנגים שם נראה את אוניית הויקינגים המפורסמת ביותר בעולם. נחלוף על פני הארמון המלכותי ובנייני הפרלמנט. לאחר מכן נבקר במוזיאון הלאומי בו נמצא את יצירותיו של הצייר הנורבגי הגדול – מונק. אחה"צ נעבור לנמל ונפליג בשייט לילי לקופנהגן.
 
יום 13/ קופנהגן:
בשעות הבוקר נגיע לקופנהגן היפה ונצא לסיור באתריה החשובים של העיר. נתרשם מהפסל המפורסם של בת הים הקטנה- פרי דמיונו של הסופר הידוע הנס כריסטיאן אנדרסון, נראה את מזרקת גפיון המפורסמת, הקתדרלה ובית העירייה. נמשיך דרך הנמל הישן. נערוך סיור רגלי במרכז העיר, ברחובות ולאורך המדרחוב. לינה בקופנהגן.
 
יום 14/ קופנהגן-האי זילנד – הלסינגור - קופנהגן:
הבוקר נשלים את סיורנו ונמשיך לטיול בצפון האי זילנד. שם נבקר בארמון קרונבורג, טירתו של המלט ובעיר הנמל הלסינגור. אחר הצהריים נחזור לקופנהגן והערב נסיים את טיולינו הנפלא בביקור בגני טיבולי המתאים למבוגרים ולילדים כאחד.
 
יום 15/ קופנהגן – ת``א:
הגענו לסיומו של הטיול הנפלא. בהתאם לשעת הטיסה, נעבור לשדה התעופה ונטוס חזרה ארצה.
  
 
        
 
 
מספר ימי הטיול:
15
המחיר כולל:
פרטי טיסות בינלאומיות:
טיסות בינלאומיות סדירות בחברת בריסל אירווייס במסלול ת"א - בריסל - קופנהגן - בריסל - ת"א 
פרטי טיסה ( כפוף לשינויים ):
הלוך: תל אביב – בריסל  מס' טיסה: SN3292 המראה: 01:20 - נחיתה: 05:10
בריסל - שטוקהולם  מס' טיסה: SN2303 המראה: 09:05 - נחיתה: 11:25                                                        חזור: קופנהגן – בריסל  מס' טיסה: SN2268 המראה: 06:35 - נחיתה: 08:15
בריסל - תל אביב  מס' טיסה: SN3289 המראה: 09:40 - נחיתה: 15:00
מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק בסך $245 נכון ליום 01.05.12 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה                                                                                               ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות)
כלכלה: ארוחת בוקר סקנדינבית מדי יום + 3 ארוחות ערב.
תחבורה:
אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול, שייט במעבורת בתא פנימי זוגי.
כניסות וביקורים באתרים:  **שטוקהולם •מוזיאון הואזה •בית העירייה •גמלא סטן •פארק סקאנסן **הלסינקי •סיור מקיף במרכז העיר •ביקור בכנסיית הסלע •ביקור בקתדרלה אוספינסקי. **לילהאמר: •אתר האולימפיאדה •המוזיאון הפתוח מייהוגן **אזור הפיורדים: •דרך הטרולים •דרך הנשרים •שייט בגיירנגרפיורד •מפלי ההינומה •תצפית דלסניבה •קרחון בריקסדאל **ברגן: •טיול מקיף בעיר •שוק הדגים **גיילו: •טיול מקיף בעיר **קופנהגן: •טיול מקיף בעיר כולל ביקור בבית העירייה ובקתדרלה •ביקור בגני טיבולי •צפון זילנד, טירתו של המלט. •העיר הלסינגור. **אוסלו: •פארק ויגלאנד •בית העירייה •מוזיאון הוויקינגים  **סדר הביקורים יכול להשתנות
הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.
תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי)
הערות:
תוספת חדר ליחיד: $1099, הנחה לשלישי בחדר: $25, לילה נוסף: $70, ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה. יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $50 לאדם + עלות השינוי עצמו. ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה. למידע מפורט - לחץ כאן
המחיר אינו כולל:
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.05.12 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.
תנאי הרשמה וביטול: לפירוט המלא לחץ כאן
ציוד מומלץ לטיול: לפירוט המלא לחץ כאן
כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.
ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.
 
רשימת המלונות:
או דומים להם ברמתם:
 
קופנהגן 
Radisson Blu Scandinavia
 
וונקופינג 
Comfort Jonkoping
 
שטוקהולם 
Rica Stockholm
 
האמר 
Scandic hamar
 
סטרנדה
Stranda Hotel
 
ליקאנגר 
Sognefjord Hotel
 
ברגן 
Rica Bergen city hotel
 
גיילו 
 
 
 
אוסלו
Ustedalen Gailo
 
 
Park Inn
 
שייט לילה
 
שטוקהולם – הלסינקי – שטוקהולם, 2 לילות בחברת Si Ja Lines
 
אוסלו – קופנהגן בחברת DFDS
 
  
  
טיול מהנה מצוות מילניום !
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול