טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה - 14 ימים / 12 לילות: MEG

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

 

 

טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה- מסלול איכותי וייחודי 

מקסיקו היא ארץ ענקית ורחבת ידיים המצטיינת במגוון רחב של קבוצות אתניות וחטיבות נוף. מרבית המקסיקנים הם מסטיסים - תערובת של לבנים וילידים אך לא מעטים הם הלבנים מצאצאי ספרד הכובשת. נותרו גם אינדיאנים "אינדיג'ינים" אותם נפגוש בעיקר במדינת צ'אפס, היפה והמרתקת ביותר במקסיקו.
בגואטמלה המאופיינת ברוב אינדיאני טהור, נפגוש את צאצאי האצטקים והמאיה. רבים מגדירים את גואטמלה כיפה והמרתקת בארצות יבשת אמריקה. אין ספק שהשילוב בין הנופים המדהימים והאוכלוסייה המרתקת מהווה נוסחה בטוחה לטיול חיים. 

מסלול הטיול:

מסלול הטיול למקסיקו וגוואטמלה

יום 1/ ת"א – מקסיקו סיטי:
נפגש בנתב"ג ונטוס דרך מדריד למקסיקו סיטי, בירת מקסיקו – מטרופולין ענק המשלב בתוכו אקזוטיקה, היסטוריה אינדיאנית מסעירה ומודרניות ססגונית. את סיורנו בעיר נתחיל בכיכר הסוקאלו, הלב הפועם של התרבות והשילטון המקומי.

נחיתה והעברה לבית המלון.

 יום 2/ מקסיקו סיטי:
לאחר הליכה קצרה בלב העיר העתיקה דרך הארמונות והבתים הקולוניאליים המפוארים, נערוך ביקור בארמון הנשיאות שנבנה על שרידי הארמון של מוקטזומה, נשמע על ההיסטוריה המקסיקנית ונתרשם מ"המורלים" הנודעים של האמן דייגו ריוורה מגדולי ציירי מקסיקו. נמשיך לביקור בקתדרלה הגדולה ביותר בדרום אמריקה הנמצאת בסמיכות לארמון. נראה את שדרת הרפורמה, כיכרותיה והמבנים המיוחדים שלאורכה. ובערב רובע הבילויים "זונה רוסה" מחכה לנו שנבוא להיכבש בקסמיו.

יום 3/ מקסיקו סיטי - פירמידות השמש והירח וכנסיית גואדלופ:
סיורים מקיפים במטרופולין ופרבריה. במהלך הביקורים נצא למוזיאון האנתרופולוגי אשר בפארק צ'פולטפק – מוזיאון יחיד במינו הן מבחינת התוכן והן מבחינת האדריכלות. מוזיאון זה נחשב לאחד המעניינים ביותר בעולם, מציג פריטים מהתקופה הפרה קולוניאלית. נמשיך לאוניברסיטה אשר ליד האיצטדיון האולימפי ונתרשם מציורי הקיר המדהימים

ניסע לראות את שרידיה של עיר האצטקים המפוארת הנחשבת לקדושה ביותר וכונתה "עיר האלים" בפי תושביה בעבר. נטייל ב"שדרות המתים" ונעלה לפירמידות הירח והשמש החולשות על העמק והיוו חלק מאתר פולחן עצום זה. נצפה במקדשו של הקצלקואטל (נחש הנוצות) בו נערכו טקסי הקרבת קורבנות האדם לאלים הקדמונים. בתום הסיור נחזור למקסיקו סיטי ונבקר בבזיליקה ע"ש הבתולה מגואדלופ הפטרונית הקדושה, אחד מהאתרים הקתולים החשובים בעולם בו התגלתה הבתולה השחורה לעיני המאמינים, ונראה את דיוקנה המקורי כפי שהוא הופיע בפני האינדיאנים.  

יום 4/ ווייה הרמוסה – פארק לוונטה - פלנקה:
טיסה לוויה הרמוסה שבמדינת טבסקו ויציאה לסיור בפארק הפסלים לה ונטה. נראה את ראשי הענק המסותתים בסלע שאין כדוגמתם בעולם, זכר לתרבות האולמקית האבודה. משם נמשיך בנסיעה לאורך מדינת הצ'אפס לעיירה פלנקה ללינה. בדרכנו נהנה מנופים פראיים, הרים מיוערים ושדות מרעה רחבי ידיים.

יום 5/ אתר הפירמידות של פלנקה  -יחצ'ילאן - בונמפאק - שייט ג'ונגלים ופירמידות:
יום שלם ומרתק לפנינו. את יומנו הראשון בארץ בני שבט המאיה נתחיל באתרי הפירמידות של בונמפאק ויחצ'ילאן החבויים במעמקי הג'ונגלים הטרופיים. ניסע בדרך נופית מרתקת ונצא לשייט חווייתי בנהר האקזוטי אוסומקינטה - הגבול הדרום מזרחי של מקסיקו, והוא מהווה דרך גישה יחידי לעיר המבודדת- הפירמידות של יחצ'ילאן שם שגשגה התרבות המרתקת של בני המאיה. לינה בפלנקה.

יום 6/ אגווה אזול – סן קריסטובל:
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לטייל באחת מערי המאיה החשובות בתקופה הקלאסית, פלנקה שנחשפה בלב ג'ונגל טרופי במדינת צ'יאפס. נראה את הארמון, מקדש הכתובות, מקדש השמש ואתרים חשובים נוספים בעיר ונקווה לפגוש אינדיאנים משבט הלאקאנדונס ההולך ונעלם שנמנעים ממגע עם העולם החיצון. בתום הסיור המודרך במכלול פלנקה נמשיך ונדרים אל לב מדינת צ'יאפס לשמורת מפלי "אגווה אזול" – פנינת נוף מדהימה הנוצרת משילוב מפלי נהר הטוליחה הזורם בתוך הג'ונגל הטרופי והרכב הקרקע שיצר שרשרת אגמים ובריכות בצבע כחול טורקיז. נמשיך בנסיעה דרך הג'ונגל לעיר המהווה מרכז תרבותי עכשווי של שבטי המאיה "סן קריסטובל דה לאס קאסאס", שם אף נלון.

יום 7/ סן קריסטובל – סן חואן צ'מולה – קניון סומידרו:
היום יוקדש לסיור מיוחד בעולם האינדיאני של הצ'יאפס ובתוך כך בכפרים סן חואן צ'מולה וזינאקנטן שם מקיימים צאצאי המאיה פעילות ריטואלית אינדיאניות גם בתוך הכנסיות הקתוליות. נכיר את אורח חייהם של השבטים תושבי צ'יאפס. הגברים לבושי פנצ'ו וסומבררו לבנים נמצאים בכיכר המרכזית ועסוקים בפעילות חברתית פוליטית ודתית. נתרשם משדות הכפר ונבקר בכנסייה בה מקיימים פולחן שהוא מיזוג בין הדת הקתולית ואמונות המאיה המסורתיות. לכשנשוב, נסייר בעיירה סן קריסטובל, היפהפייה שהייתה עיר הבירה הראשונה של מדינת צ'יאפס. העיר אותנטית מאוד קטנה ומרשימה בנופיה, באוכלוסייתה ובעיקר באופייה האינדיאני. סן קריסטובל היא עיירת שוק המושכת אליה אינדיאנים מכל כפרי האזור. נסייר בשוק, בכנסייה ובמרכז התוסס. ביום זה גם נשלב את אחת הפעילויות עתירות האדרנלין ניסע לכיוון קניון הסומידרו המרהיב בעל קירות הקניון הגבוהים, בו נקיים שייט חווייתי בנהר הגרינחאלווה. בתום השייט והביקור במקום המהווה ללא ספק את אחד משיאי הטיול כולו נשוב לעיר הקולוניאלית היפהפייה – סן קריסטובל דה לאס קאסאס.

יום 8/ סן קריסטובל - צ'יצ'נקסטננגו:
היום ניפרד ממקסיקו וניסע דרומה למעבר הגבול עם גואטמלה לה מסיאה. בנסיעתנו  לעבר העיירה צ'יצ'יקסטננגו, נהנה מנופי טבע מרשימים, יערות טרופיים, מטעי קפה שאינם נגמרים ובתי הכפרים של האינדיאנים המקומיים. נמשיך בנסיעתנו עד הגיענו למלון המופלא בעיירה ללינה וצבירת כוחות לימים הנפלאים אותם נבלה בגואטמלה המרגשת. בהגיענו, עוד נספיק להתרשם מההכנות לשוק הגדול מכולם שייפתח בבוקר שלמחרת.

 יום 9/ צ'יצ'יקסטננגו - פנאחצ'ל:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשוק הענק הנודע הטיפוסי למסו אמריקה והמרשים שבהם – צ'יצ'י, חוויה בלתי נשכחת של צבע וצליל. נבקר בשוק הפתוח בו סוחרים במוצרי מלאכת יד מקומית של כפרי ושבטי האזור. נקיים ביקור מיוחד בכנסיית סנטו תומס שם נערכים טקסים מעורבים קתוליים ואלמנטים מדתות המאיה וכל זאת באווירה מיסטית. נדלג אל הכנסייה הסמוכה ונזכה בהצצה לעולמם המסתורי של השמאנים, המדיומים המשמרים מסורת עתיקת יומין של חיזוי עתידות וקשר עם העל - טבעי.  בתום הסיורים נמשיך לעיירה פנאחצ'ל, השוכנת לחוף אגם אטיטלן בה גם נלון. בערב חיי הלילה של עיירת הנופש הקסומה הזו ממתינים לנו... 

 יום 10/ סן אנטוניו פאלופו וסנטיאגו דה אטיטלן:
לפנינו יום שייט וביקורים מרתק באגם אטיטלן והכפרים שלחופיו. נשוט מפנאחצ'ל לכפר הציורי סן פדרו ונהנה בדרכנו אליו ממראה שלושת הרי הגעש המקיפים את האגם. נטייל ברחובות הציוריים של הכפר ונבקר בגלריות האמנות הייחודיות של המקום. נמשיך בשייט לכפר הגדול סנטיאגו בו נראה את בובת האליל המוזרה של מאשימון, המהווה מעין קדוש מקומי ה"מתגורר" במסדר דתי מקומי (קופרדה). בתום יום השייט והסיורים נשוב לבית המלון.

יום 11/ אטיטלן – אנטיגואה:
עם בוקר ניסע מזרחה לעיירה סולולה בה פועל שוק אינדיאני אזורי בדרכנו לבירה הקולוניאלית של גואטמלה – אנטיגואה אשר הוכרזה ע"י אונסקו כאתר שימור עולמי ובפאתי העיר נעצור לביקור בקאסה קוחום, מטעי קפה בהם נסייר ונשמע על תעשיית הקפה המקומית ושם אף נבקר במוזיאון למוסיקה מסורתית גואטמלית בו ניחשף לכלי הנגינה האינדייאנים. בתום הביקור נמשיך למלון ולאחר התארגנות קצרה בו נצא להיכרות ראשונית עם העיר היפהפייה.

יום 12/ אנטיגואה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסייר בעיר היפה אנטיגואה שנוסדה במאה ה – 16 ושימשה כבירתה הקודמת של גואטמלה. העיר ממוקמת בין שלושת הרי הגעש: פואגו, אגואה ואקטננגו, ואת רחובותיה הציוריים מקשטים הגלריות, מרכזי מלאכת היד והחנויות המיוחדות. נתרשם מהכנסיות, המנזרים והבתים קולוניאליים שמספרים את תהילת בירתה כעבר של הישות הספרדית באזור במשך למעלה מ – 200 שנה. ניחשף לתכנון העירוני, נבקר בכיכר המרכזית פלזה מאיור ונראה את המבנים החשובים סביבה ובהם הקתדרלה, ארמון הממשל ובניין העירייה. בתום הסיורים נשוב למלון.

 יום 13/ גואטמלה סיטי – ת"א
בבוקר בהתאם לשעת הטיסה נצא לסיור פנורמי בגואטמלה סיטי  ולאחר מכן ניסע לנמל התעופה הבינלאומי ממנו נטוס דרך אירופה חזרה ארצה.

 

יום 14 – הגעה לתל אביב

 

 טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה       טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה    

מספר ימי הטיול:
14
המחיר כולל:

טיסות בטיול המאורגן למקסיקו וגוואטמלה:
ת"א - מדריד                   המראה 0510 נחיתה 1040 מספר טיסה IB3319

מדריד - מקסיקו               המראה 1330 נחיתה 1825 מספר טיסה IB6403

גואטמלה - מדריד            המראה 1745 נחיתה 1325 + מספר טיסה IB6314

מדריד - תל אביב             המראה 2320 נחיתה 0500 + מספר טיסה IB3318

בהתאם לשעות הטיסה ובמידת הצורך נארגן אוטובוס באירופה בתוספת 30 אירו לאדם
 
מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01.01.17 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.

לינה בטיול המאורגן למקסיקו וגוואטמלה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה

כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל ימי הטיול.

תחבורה: אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.

הדרכה בטיול המאורגן למקסיקו וגוואטמלה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.

תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי)

הערות:
ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $75 לאדם + עלות השינוי עצמו.

מילניום של הטבות בטיול למקסיקו וגוואטמלה:
מקסיקו:
סיור מקיף במקסיקו סיטי כולל כיכר סוקאלו, ארמון הנשיאות ושדרות רפורמה
רובע הבילויים 'זונה רוסה' 
פארק צ'פולטפק - – המוזיאון האנתרופולוגי  
האוניברסיטה 
האיצטדיון האולימפי  
כיכר גריבלדי
ביקור בשרידיה של טאוטיווקאן 
טיול ב'שדרות המתים' 
עלייה לפירמידות הירח והשמש 
מקדש נחש הנוצות וארמון פרפר הנוצות 
בזיליקה ע"ש הבתולה מגואדלופ הפטרונית הקדושה
וויה הרמוסה 
פארק הפסלים לה ונטה 
סיור באזור הג'ונגלים של יחצ'ילאן 
שייט על הנהר האקזוטי 
הפירמידות של יחצ'ילאן 
סיור מקיף בפלנקה כולל הארמון, מקדש הכתובות, מקדש השמש. 
פגישה עם אינדיאנים משבט הלאקאנדונס
מפלי אגווה אזול  סיור מקיף בסן קריסטובל דה לס קסס 
סיור בכפרים של שבט האינדיאנים, הצ'יפאס: סן חואן צ'מולה, זינאקנטו 
שייט חווייתי בנהר הגרינחאלווה
 

גואטמלה:
השוק הגדול – צ'יצ'י 
כנסיית סנטו תומס 
פסקואל אבאך 
סיור ושייט בחופי אגם אטיטלן
סנטיגו כולל ביקור בגלריות 
שייט לכפר סן אנטוניו 
בית הקברות האינדיאני 
סיור מקיף באנטיגואה 
ביקור בקאסה קוחום – מכון המחקר הפרטי והמוזיאון למוסיקה מסורתית גואטמלית.
 
 

המחיר אינו כולל:

תוספת חדר ליחיד 890 $
 
המחיר מבוסס על קבוצה המונה מינימום 20 משתתפים
במידה ויהיו 15 משתתפים תחול תוספת של 200$ לאדם
 
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.01.17 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה. מיסי נמל המשולמים בעזיבה את קובה בסך $30 לאדם ובעזיבה את קוסטה ריקה בסך $26 ישלומו בנפרד על ידי הנוסע בחו"ל.
 
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
 
הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.

  תנאי הרשמה וביטול:
לפירוט המלא לחץ כאן 
 
 
כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.

 
ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.
 
חיסונים
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
רשימת המלונות:

טיול מהנה מצוות מילניום!

 

מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול