טיולים מאורגנים     תגובות מלקוחות  
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:
טיול מאורגן ליפן כולל הירושימה 12 ימים / 9 לילות: JAH
תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה
31/3/2015 11/4/2015 מובטח ד"ר אהרלה זוהר מחיר: $4299
5/4/2015 15/4/2015 פריחת הדובדבן מובטח אבי שעיה מחיר: $4299
21/5/2015 31/5/2015 הרשמה בעיצומה ד"ר אהרלה זוהר מחיר: $4199
11/6/2015 21/6/2015 הרשמה בעיצומה עדה לוי מחיר: $4199
9/7/2015 19/7/2015 הרשמה בעיצומה מצוות מילניום מחיר: $4199
9/9/2015 19/9/2015 ראש השנה הרשמה בעיצומה עדה לוי מחיר: $4299
28/9/2015 8/10/2015 סוכות הרשמה בעיצומה אבי שעיה מחיר: $4299
7/11/2015 17/11/2015 יפן בשלכת הרשמה בעיצומה עדה לוי מחיר: $4299

 

טיולי מילניום - טיולים מאורגנים מציגה: טיול מאורגן ליפן
טמפורה וסאקי, סושי וסאשימי, גיישות ומתאבקי סומו, תיאטרון קבוקי, פריחת הדובדבן ותעשיית רכב מפותחת. ברוכים הבאים ליפן, שפירוש שמה מקור השמש והיא קרויה גם 'ארץ השמש העולה'.
יפן היא תערובת מסקרנת בין מערב ומזרח, ישן וחדש, מסורת מול קדמה. ארץ רבגונית עם ערים מודרניות לצד כפרים מסורתיים, נופים הרריים לצד פארקים לאומיים ומעל הכול תרבות עשירה ומגוונת עם אוסף מנהגים וקודים שונים בתכלית  מהמקובל במערב.
ארבעה איים במזרח אסיה הממוקמים באוקיינוס השקט,  מרכיבים את הארכיפלג הקרוי יפן: הוקאידו, שיקוקו, קיושו והונשו, האי הגדול והמיושב מכולם. דווקא בשל העובדה כי לא מדובר במדינה ענקית, בולט ההיצע התיירותי ביפן: החל מטוקיו הבירה שמשלבת בין גורדי שחקים, לבניית מסורתית, קיוטו בירת התרבות של יפן, נארה ששמשה בעבר כמרכז בודהיסטי, אוסקה, הירושימה ועוד. יפן היא ארץ של מקדשים, גלריות ומוזיאונים אבל גם של אתרי טבע מרהיבים, אגמי טורקיז צלולים, פארקים לאומיים, ואפילו אלפים יפניים .
טיול ביפן ייקח אתכם אל מחוזות מופלאים בהם מושגים כמו יופי, אסתטיקה והקפדה על כל פרט מקבלים משנה תוקף. סיור במדינה מרתקת זו איננו עוד טיול: זהו מסע חוויתי חושני בעקבות מסורות עתיקות, אורבאניות במיטבה  מול טבע פראי מרהיב ביופיו.
מסלול הטיול:
מסלול הטיול המאורגן ליפן
יום 1/ ת"א- טוקיו:
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך אירופה לטוקיו - עיר גורדי שחקים עצומי ממדים, שלטי ניאון בכל מקום, מערכת כבישים הומה, מאות ואלפי כלי תחבורה ומעל הכול: קצב מהיר, זוהי טוקיו, הבירה היפנית והמטרופולין המאוכלס בעולם עם למעלה מ-12 מיליון איש החיים בתחומה וכ-34 מליון איש בטוקיו רבתי.  העיר משמשת כבירת יפן  מאז 1868 והיא מקום מושבו של קיסר יפן.

יום 2/ טוקיו – מקדש אסקוסה, רובע פארק אואנו ואיזור אודייבה:
נחיתה בטוקיו - עיר של ישן וחדש, קִידמה ומסורת: גורדי שחקים לצד רחובות ישנים ובהם בתי עץ, פארקים ירוקים לצד כבישים סואנים, ובאזור המזחים - מכירה פומבית של דגי טונה ענקיים בכל בוקר. אזור המכירה במזח מקיף שוק ובו כל סוגי הדגים. נצא לסיור במהלכו נבקר באחד ממרכזיה  התוססים  של העיר ללא הפסקה,  ונתרשם מקצב החיים המדהים של היפנים. נסייר בעיר במקדש ברובע אַסַאקוּסָה (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628 ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon, אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לאיבריהם הפגועים, תעלם המחלה , נבקר ברובע פארק אואנו (Ueno)  ובאזור אודייבה אזור בילוי חדש עם תצפית מיוחדת על העיר. לינה בטוקיו

יום 3/ טוקיו – שוק הדגים, מקדש מייג'י, רובע האלקטרוניקה:
נתחיל את יומנו בביקור בשוק הדגים צוקיגי המפורסם של טוקיו (Tsukiji Fish Market) מותנה באישור השלטונות, נחלוף בבית הפרלמנט, נסייר במקדש מייג'י (Meiji Shrine), מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1867 ופתח צוהר למערב והמודרניזציה. משם נמשיך לאקיהברה (Akihabara) רובע החשמל ומוצרי האלקטרוניקה של טוקיו ולאזור בילוי של צעירים יפנים ובו חנויות מזכרות Harakuku&Omotesando נמשיך בטיולנו לגינזה (Ginza), אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם.. ועוד ככל שהזמן יותיר לנו. לינה בטוקיו.

יום 4/ ניקו – אגם ציזנגו – מפלי קגון – מקדשי טושוגו:
היום נצא לטיול בניקו השוכנת בלב נופים של הרים, יערות ומפלים ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגאווה אייסו Tokugawa Ieyasu בראשית המאה ה-17, בתום מלחמת האזרחים, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו (Edo), היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן, ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות תבליטי שלושת הקופים המוכרים, ביקור במפלי קגון האדירים. בתום הסיור המהנה נחזור לטוקיו ללינה.

יום 5/ טוקיו – קאמקורה -  המוזיאון הפתוח של האקונה - שייט באגם אשי – אתר קואקודני:
הבוקר נאכל ארוחת בוקר במלון ולאחר מכן יציאה באוטובוס לקאמקורה שם נבקר במקדש הבודהא הגדול. משם נמשיך להאקונה (Hakone), עיירת נופש השוכנת על שפת אגם אשי (Ashi), בתוך לוע ענק של הר געש שהתפוצץ לפני כמה אלפי שנים. הפעילות הגעשית מתבטאת היום בכך, שיש באזור מעיינות חמים רבים, ואזורים של "אדמה פעילה", בהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. על חופי האגם בנוי מקדש האקונה, ששער הכניסה הגדול והכתום שלו ניצב במימי האגם. נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה, ובו פזורים פסלים מודרניים מכל רחבי העולם. בתום הסיור נערוך שייט מהנה על אגם אשי המפורסם . העברה למלון בהאקונה.

יום 6/ האקונה– הרי פוג'י – הרי האלפים היפניים – מטסומוטו -טאקייאמה:
היום אנו נפרדים מהאקונה ולאחר ארוחת בוקר במלון נצא בנסיעה להר פוג'י הגבוה בהרי יפן ונעלה עד התחנה החמישית (כל זאת במידה ומזג האוויר יאפשר לנו), משם נמשיך אל העיר מאטסומוטו (MATSUMOTO) הנמצאת בחבל האלפים היפנים, שם נבקר בטירה השחורה - אשר נבנתה במאה ה-16 ושמשה את השוגונים והסמוראים במשך מאות שנים. משם נמשיך אל העיר העתיקה בלב טקייאמה הנמצאת בלב הרי האלפים היפנים, ההגעה העברה למלון באיזור טאקייאמה.

יום 7/  מוזיאון הכרכרות - כפר יפני מסורתי – מוזיאון הבתים פתוחי- נגויה: :
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסייר בשוק הבוקר ובמרכז העיר העתיקה הכולל ביקור ברחוב סאנומצ'י אשר במרכז העיר העתיקה. נמשיך לביקור ב YATAI KAIKAN , מוזיאון הכרכרות המפוארות בהם משתמשים בפסטיבל אביב וסתיו של טאקייאמה. נראה את המרכבות המקושטות בהן משתמשים פעמיים בשנה למצעד מרהיב ברחובות העיירה.
כמו כן, נבקר במוזיאון ניקו המיניאטורית המציג פרזנטציה מרשימה של מקדש טושוגו בניקו ונסיים את היום בסיור מודרך לשיראקאווה שהוא כפר יפני מסורתי הבנוי כולו בתי עץ,  ונבקר ב GASHO-ZUKURI - מוזיאון הבתים הפתוחים המשחזר את סגנון הבנייה הייחודי לאזורי ההרים. נמשיך ונשוטט ברחובות הצרים ובסמטאות העתיקות של העיירה. בתום הסיור נגיע למלוננו באזור נגויה.

יום 8/ נארה- אוסקה:
הבוקר ניסע לביקור בנארה, , עיר הבירה הראשונה של יפן. היא נבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות אנו נסייר בפארק ואף נבקר במקדש טודאיג'י  (Todai Ji) הוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נמשיך למקדש השינטו קאסוגה (Kasuga) המקושט באלפי פנסים עשויים אבן וברונזה, בתום הסיור נמשיך בנסיעה לאוסאקה, עם ההגעה העברה לבית המלון באוסקה.

יום 9/ קיוטו – בירתה העיתקה של יפן
נצא ליום טיול מודרך בקיוטו היא בירת התרבות, האמנות והפילוסופיה של יפן. היא הייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נבקר באתרים מיוחדים, כמו בטירת NIJYO ומקדש קינקאקוג'י KINKAKUJI הבנוי באגם קטן ומצופה כולו זהב והבולט על רקע ההרים הירוקים סביב, כמו כן, נבקר במקדש ריואנג'י (ROYANJI), ובמקדש קיומיזו-דרה (Kiyomizu-Dera) החולש על העיר ממרומי גבעה, ומתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו על סמטאותיו הצרות, חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים,תרובע הגיישות גיון ושוק נישיקי. בתום הסיור נחזור למלוננו באוסקה.

יום 10/ אתר ההנצחה בהירושימה – שייט לאי מייאג'ימה – משכן השינטו – אתר ההנצחה ורכבת הבולט המהירה:
ניסע עם רכבת הבולט להירושימה . נשוט לאי מייאג'ימה, נבקר במקדש איצוקושימה ונסייר בסמטאות הציוריות של האי בו נוכל לטעום מעוגיות המייפל הייחודיות למקום. בתום הסיור נצא בחזרה העירה לביקור בפארק השלום הוא אתר ההנצחה לנפגעי הפצצה שהוטלה על העיר במלחמת העולם השנייה, נצפה על מבנה תחנת המשטרה עליו נפלה הפצצה, נסייר בגן השלום ונבקר במוזיאון השלום. אם יוותר זמן נצא לסיור בעיר הירושימה שנבנתה מחדש כעיר מודרנית. בתום הסיור נצא לתחנת הרכבת ונשוב ברכבת הבולט לאוסקה.

יום 11/ אוסקה – תל אביב:
והעברה לשדה התעופה וטיסה דרך אירופה  לת"א.

יום 12/ תל אביב:
הגעה לתל אביב
מספר ימי הטיול:
12
המחיר כולל:
טיסות:
טיסות בינלאומיות סדירות דרך אירופה.
מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01.12.14 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה                                                                                              
כלכלה: ארוחת בוקר + צהריים / ערב  (למעט טוקיו -ארוחת בוקר בלבד)                                               
תחבורה:
אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.
 
מילניום של הטבות בטיול המאורגן ליפן:
 
**טוקיו:
•מקדש Meiji
•המקדש המלכותי הקיסרי
•מקדש Asakusa Kanon
•אזור Harajuku & Omotesando
•אזור Akihbara
•אזור גינזה
 
 **קאמקורה:
•מקדש הבודהא הגדול
**האקונה:
•המוזיאון הפתוח
•עמק Owakudani
•שייט באגם אשי
•עלייה להר פוג'י (מותנה במזג האוויר)
**ניקו:
•מקדש Toshogu
•מפלי קגון
•אגם Chuzenji
**טאקייאמה:
•טירת מטסומוטו
•שוק הבוקר
•Shirakawa – Go
•ביקור בבית מקומי

**נארה:
•מקדש טודאיג'י
•מקדש Kasuga
•פארק Nara
•פסל הבודהא הגדול

**הירושימה: 

•רכבת ה BULLET להירושימה

• האי מיאג'ימה

•מקדש איצוקושימה

•פארק השלום

 

**קיוטו:
•טירת Nijo
•מקדש Kinkakuji
•מקדש Ryoanji
•שוק Nishiki Miyajimi – Guchi
**סדר הביקורים  בטיול המאורגן ליפן יכול להשתנות
 
הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.
תשר:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט  המדריך הישראלי )
הערות:
ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול בסך של $75 לאדם + עלות השינוי עצמו.
המחיר אינו כולל:

מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.12.14 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.

רשימת המלונות:

טיול ליפן מהנה מצוות מילניום !
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. דרך מנחם בגין 80, ת"א
03-6226666
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי
טיולים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים לסין טיולים ליפן טיולים לאיטליה טיולים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים למרוקו טיולים לארה"ב טיולים לארצות הברית טיולים לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר