טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

טיול מאורגן למיאנמר (בורמה), טיסות אל על, 13 ימים/10 לילות - חצי פנסיון-BUR

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

 

טיול מאורגן למיאנמר (בורמה)

 
ברוכים הבאים  למיאנמר (בורמה) - "היהלום הבלתי מלוטש של המזרח הרחוק". בתכנון מוקפד בו ירדנו לפרטים קטנים בכל הרבדים האפשריים, הרכבנו וגיבשנו את הנוסחה המנצחת, לטיול קסום ובלתי נשכח, שייתן מענה לכל מאווייכם. בנינו מסלול אטרקטיבי, איכותי וייחודי ברמה גבוהה, המשלב קשת פעילויות מגוונות, עם תכנים מעניינים ומהנים, בכדי להשיג את המטרה שלשמה נועד טיול מסוג זה.
נתוודע למיאנמר היא בורמה לשעבר, שכנתם של סין, תאילנד, לאוס, בנגלדש והודו, המשמרת בתוכה תרבות אותנטית ועתיקה, הנסתרת מעיניו של התייר המערבי. טיול במיאנמר הוא מפגש בלתי אמצעי עם אוכלוסייה מקומית מקסימה, ומסבירת פנים לתייר. נופיה מגוונים ומרהיבים וכוללים יערות עד אגמים המוקפים בכפרים חקלאיים קטנים ומקדשים זהובים יפהפיים ועוד.

מדריך הטיול, גיורא (גיגי) לוין - מדריך בכיר ומנוסה בהדרכת טיולים גאוגרפיים בחו"ל.

מסלול הטיול:

טיול מאורגן למיאנמר בורמה, מסלול הטיול:

 
ימים 1+2/ 1-2.12 תל אביב – בנגקוק – יאנגון
ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסת אל על, ישירה לבנגקוק בירתה התוססת של תאילנד. לאחר הנחיתה נצא בטיסת המשך ליאנגון, לשעבר רנגון, בירת מיאנמר. לאחר הנחיתה בשעות הערב, נערוך סיור פנורמי להכרות ראשונית עם העיר. ביאנגון חיים כ-4 מיליון איש, ולמרות המון האדם, אין בה את המולת הרחוב ופקקי התנועה המאפיינים ערים אסייתיות אחרות. ארוחת ערב במלון ולינה ביאנגון.

יום 3/ 3.12 יאנגון
הבוקר נערוך סיור ביאנגון, שנבנתה בתקופת השלטון הבריטי. זוהי עיר שקטה ושלווה, עם אוירה אסייתית מיוחדת.  כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לבורמה, במהלך הביקור נראה את מבני הציבור הקולוניאליים שנותרו בעיר, בית העיריה, ארמון קרווק, המוזיאון הלאומי ועוד.נבקר בפגודת Sula ובאזור אגם Kandawgyi ובבית הכנסת והרובע היהודי.   נתרשם  מפגודת שוודגוון -  אחד המונומנטים המרהיבים ביותר בעולם אשר כיפת הזהב שלה מתנשאת לגובה כ 98 מטר ומכוסה בכ 60 טון זהב טהור. נבקר גם בפסלו הגדול ביותר בעולם של בודהא השוכב. נטייל בין סמטאותיה התוססות והדוכנים הקטנים, נטייל בשוק הפירות ועוד.  לפנות ערב נגיע לנהר לחזות בשקיעה. ארוחת ערב במסעדה מקומית ולינה ביאנגון.

יום 4/ 4.12 יאנגון – באגאן
הבוקר נצא בטיסה מיאנגון לבאגאן, הידועה בשמה הקודם פגאן והמהווה את אחד האתרים הקסומים במזרח. במקום אלפי פגודות היוצרות מראה ואווירה ייחודית מרתקת. זו נקודת ציון נהדרת במסגרתו של טיול לבורמה. נערוך בה סיור מקיף הכולל ביקור מיוחד בשוק ניאאונג-או הצבעוני, בפגודת שוויזיגון המהווה דגם אופייני לאדריכלות מקדשי באגאן ובפגודות נוספות בהן נתבונן בציורי קיר וגילופי גבס מעניינים מהמאה ה-12. אחר הצהריים נמשיך בסיורנו בבאגאן ובסוף היום נרכב בכרכרת שוורים אל תצפית באחד המקדשים כדי לתפוס את השמש השוקעת מעבר לנהר האירוואדי המלכותי. ארוחת ערב במלון ולינה בבאגאן.

יום 5/ 5.12 עמק באגאן
נצא לסיור במספר כפרים מקומיים, נתרשם מאורח חייהם של התושבים וגם נעצור ליד מספר פגודות מעניינות. בהמשך נבקר במקדש אננדה (Ananda). אחד משיאיו של טיול מאורגן לבורמה, זהו אחד המקדשים מהבולטים ביותר בבאגאן, במיוחד בגלל ראשו המוזהב. מקדש מרהיב זה נבנה בשנת 1091 ונקרא על שמו של תלמידו הטוב ביותר של בודהא שהצטיין בזכרון פנומנאלי ולכן נבחר ע"י בודהא להמשיך ולהפיץ את תורתו ואמונתו ברחבי העולם; מקדש אננדה נבנה בסגנון ארכיטקטוני הודי ובמרכזו ישנם ארבעה פסלי זהב של בודהא, המתנשאים לגובה של 9 מטרים כל אחד, זוהי  יצירת מופת ארכיאולוגית שבסיסה מזכיר צלב יווני. ארוחת ערב במסעדה מקומית כולל מופע PUPPET SHOW  ולינה בבאגאן.
 
יום 6/ 6.12 באגאן - הר פופה – מנדליי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בשוק המקומי ולאחר מכן ניסע להר פופה, ביתם האגדי של האלים הקדומים של מיאנמר - הנאטים, להם סגדו הבורמזים האנימיסטים לפני הגעת הבודהיזם לבורמה בשנה 1,057. הר פופה הינו מרכז פולחן לאלים, מעין "הר אולימפוס" בורמזי המשמש עד היום כאתר פולחני. פופה הינו הר געש כבוי שהיה פעיל לפני 250,000 שנים. נבקר במקדשים ובמנזר שבפסגתו. בתום הביקור ניסע בדרך נופית מדהימה עד הגיענו למנדליי (כ-5 שעות) .
ארוחת ערב במלון ולינה במנדליי.
 
יום 7/ 7.12 מנדליי - מינגון - מנדליי
מנדליי, בירת המלוכה בעבר וכיום מרכז רוחני חשוב, הינה העיר השניה בגודלה, השוכנת על שפת נהר האירוואדי. נצא לשייט על נהר האירוואדי עד לעיירה מינגון, עיירה ציורית ובה ממוקם הפעמון התלוי הגדול ביותר בעולם, שמשקלו 90 טון. נראה את שרידי הפגודה אותה התחיל לבנות הקיסר בודופאיה. נשוב בשיט על הנהר במהלכו נבוא במגע ונתרשם מאורח חייהם של הכפריים החיים "על המים". נבקר בפגודת מהמוני הנודעת. נסייר בין בתי מלאכה מסורתיים וחנויות המתמחות בגילוף עץ, מוצרי שיש, טוויית שטיחים ויצור עלי זהב. נמשיך ונבקר במכלול קוטודאוי בעל 729 לוחות שיש עם כתבי קודש בודהיסטיים. נקנח יום מרתק זה בהעפלה ברכב ובמעליות לגבעת מנדליי ממנה נשקיף אל השקיעה המרהיבה. ארוחת ערב במסעדה ולינה במנדליי. 


יום 8/ 8.12 מנדליי - אמרפורה - סגאינג - מנדליי
הבוקר ניסע לאמרפורה ונערוך ביקור מיוחד בקומפלקס הבודהיסטי הנודע מאהא גנדיון, בו חיים ולומדים כאלפיים נזירים. לאחר הסיור במנזר נמשיך ונבקר בגשר העץ יו-ביין, גשר עץ הטיק הארוך בעולם, שנבנה ב-1,782 עת העיר שימשה בירה מלכותית. נבקר בבית מלאכה לאריגת משי ידנית האופיינית למקום. אחר הצהריים נחצה את גשר אווה, שניבנה על ידי הבריטים ונבקר בגבעת סגאינג הציורית, הנחשבת למרכז הבודהיסטי התוסס של מיאנמר. הגבעות שם "מנוקדות" במבנים, פגודות ומנזרים לרוב. לאחר שנצפה בשקיעה המרהיבה, נשוב למנדליי. ארוחת ערב במסעדה ולינה במנדליי. 


 יום 9/ 9.12 מנדליי - ההו – פינדאיה - אגם אינלה
לאחר ארוחת הבוקר, נצא בטיסה לההו. עם ההגעה ניסע לפינדאיה, עיירה ציורית ברמת שאן שבמזרח. ביקור מיוחד ייערך במערת פגודת הזהב הנודעת - מערת נטיפים קארסטית, לתוכה הוכנסו אלפי צלמים של הבודהא שהובאו לשם על ידי עולי רגל במשך כ-1,000 שנים, חלקם ממש חצובים בסלע. בתום הסיורים העברה  לאגם אינלה  הציורי הממוקם במישורי השאן.
ארוחת ערב במלון ולינה באינלה.
 
יום 10/ 10.12 אגם אינלה – אינדיין
במהלך הסיור באיזור אגם אינלה, נתרשם משדות האורז ההרריים ואף נעצור לביקור במנזר שווה-יאן-פואי. אגם אינלה, ידוע ב"חותרי הרגליים" הייחודיים שבו והגנים הצפים המרהיבים. נתרשם מאורח החיים על המים. רוב הסיור יערך בשייט בסירה. אחה"צ נבקר במפעל ליצור משי טהור בשיטה מסורתית ואף נבקר במנזר נגפציאונג קיאונג הידוע כ"מנזר החתולים הקופצים". בהמשך נבקר בשוק חמשת הימים ובפגודת פאונג-דאוי הקדושה, המהווה מוקד משיכה לפסטיבל הנושא שם זה המתקיים באוקטובר מדי שנה. משם נמשיך לכפר אינדיין השוכן בצידו המערבי של אגם אינלה, בו נבקר בקומפלקס שוויה-אין-דיין העתיק - ביקור המהווה את אחד משיאי טיולנו. ארוחת ערב במלון ולינה באינלה.
 
יום 11/ 11.12 אינלה - יאנגון
לאחר ארוחת הבוקר בבית המלון, ניסע לכפר  Nyaung Shwe, שעל פי האגדה המקומית, שני אחים הגיעו להתיישב בכפר הסמוך לאגם על מנת לעבוד אצל הנסיך ששלט באזור. הנסיך ביקש מהם להביא גם את משפחתם וכדי לייעל את עבודתם ציווה עליהם לגור על האגם. האחים קיבלו את ההוראה והקימו ארבעה כפרים על האגם. כפרים אלו התפתחו לערים שקיימות היום וכך זכה המקום לשם אינלה שפירושו - ארבעה באגם. בדרך נעצור לביקור במנזר שצורת חלונותיו אליפסה. בתום הביקור ניסע כשעה לכוון שדה התעופה ב-heho ונטוס משם ליאנגון. בערב נצא לארוחת ערב עם מופע  במסעדה מקומית ולינה ביאנגון.


יום 12 / 12.12 יאנגון – בנגקוק
לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורינו בעיר יאנגון.  נבקר בשוק BOGYOKE, במערת MAHA PASANA, ובמלון STRAND, ונמשיך לאזור הצ'יינה טאון הידוע וכמובן נותיר זמן לקניות אחרונות בעיר .
בתום הסיור המקיף והמרתק העברה לשדה התעופה לטיסה מיאנגון לבנגקוק בדרכינו חזרה ארצה.

יום 13 / 13.12 בנגקוק – תל אביב
נמריא מבנגקוק לת"א לאחר חצות , ונגיע לתל אביב ביום 13.12.16 בשעה 0640 בבוקר.

תמונת מקדש מתוך טיול לבורמה מיאנמרתמונה של נזירים מתוך טיולים לבורמה מיאנמר של מילניום
מספר ימי הטיול:
11
המחיר כולל:

טיסות בינלאומיות עם אל על:
1.12   ת"א – בנגקוק     המראה 2300 נחיתה 1500 + למחרת
13.12 בנגקוק  – ת"א  המראה 0020 נחיתה 0640


טיסות בינלאומיות מתאילנד לבורמה וחזרה:
1.12   בנגקוק - יאנגון              המראה 1750 נחיתה 1845  חברת TG
12.12 יאנגון - בנגקוק              המראה 1950 נחיתה 2145   חברת TG

טיסות פנימיות בבורמה:
4.12 יאנגון - באגאן  המראה 0630 נחיתה 0745
9.12 מנדליי - ההו  המראה 0825 נחיתה 0855
11.12 ההו  -  יאנגון  המראה 1655 נחיתה 1915

מסים :
מיסי נמל, בטחון ומחירי דלק נכונים ליום 1.12.15 כפוף לשינויים של חברות התעופה עד ליום יציאת הטיול.

בתי מלון:
כל המלונות בדרגת תיירות ראשונה (4*), בחדרים משודרגים לפי רשימה מצורפת.

כלכלה:
חצי פנסיון : ארוחת בוקר וערב מדי יום בסגנון מזנון , בבתי המלון או במסעדות כמפורט במסלול הטיול ,
למעט ביום הטיסה לבנגקוק יום 12- בו תינתן ארוחת בוקר בלבד.

תחבורה:
אוטובוס תיירים נוח וממוזג להעברות/ סיורים וכלי תחבורה אחרים כגון: סירות לשייט, כרכרות ועוד בהתאם למסלול הטיול.

הדרכה:
מדריך ישראלי בכיר ומנוסה מצוות מדריכי "מילניום".
מדריך מקומי כנדרש בחוק.

כניסות וביקורים באתרים:
כמפורט בתכנית הטיול.

טיפים:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (לא כולל טיפ למדריך הטיול הישראלי).

אזניות שמע:
לכל מטייל למהלך הטיול.

מים:
מים מינרלים באוטובוס במהלך הטיול (בקבוק לאדם ליום)

המחיר אינו כולל:
אשרות כניסה (ויזה) לבורמה 
יש להגיש למשרדנו חודש לפני יציאת הטיול דרכון + 2 תמונות פספורט. על התמונות להיות ברורות ונקיות והמצולם צריך להיות ללא משקפיים + טופס כתוב באנגלית בכתב ברור (* אין לרשום בפירטי עבודה שום עבודה בתחום התקשורת :טלוויזיה רדיו עיתונות, פירסום) יש למלא בעט בצבע שחור או כחול בלבד !!
עלות הויזה 45$.
מס יציאה:
מבורמה בסך של כ-$15 + מס יציאה מתאילנד כ- 23$ ייגבו מנוסעים במקום בזמן היציאה.

מסים:
כל תוספת במסי הנמל ושינוי במחיר הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.12.15.

ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען, מומלץ לרכוש ביטוח מורחב , כולל הטסה רפואית.

חיסונים:
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות - ניתן לפנות ללשכת הבריאות באיזור מגוריכם.
לשכת בריאות מחוז חיפה - רחוב שד הפלי"ם 15 א, חיפה טלפון - 04-8633111.

הוצאות אישיות:
הוצאות בעלות אופי אישי, לרבות תוספת לחדר יחיד. הוצאת דרכון ו/או הארכת תוקפו.
יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של 75$ לאדם + עלות השינוי עצמו.

הערות:
1. יציאת הטיול מותנת במינימום 20 נוסעים .
2. סדר הביקורים יכול להשתנות. ייתכנו שינויים במסלול הטיול והודעה על כך תימסר לנוסעים מראש.

חדר יחיד:
תוספת חדר ליחיד 890$ .

דרכון:
על הדרכון להיות בר תוקף לפחות 6 חודשים מיום היציאה לטיול. יש לוודא כי בדרכון 3 דפים ריקים לפחות לצורך חתימות במעברי הגבול השונים. מטיילים בעלי דרכון זר מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם האם יש צורך בויזה.

כבודה בטיסות אל-על - זהה לכל יעדי אל-על. הזכאות הינה לכבודה המאוחסנת בבטן המטוס:
מחלקת תיירים:1 יחידת כבודה עד 23 ק"ג.
מחלקת עסקים: 2 יחידות כבודה עד 32 ק"ג כל אחת.
מידות המזוודה המותרות הן עד 158 ס"מ גובה+רוחב+עומק.
חריגה מהמשקלים הנ"ל תחוייב בתשלום על משקל עודף.
 תעריף מדוייק יינתן בדלפק אל-על בנמל התעופה וישולם ע"י הנוסע מול פקידי הקבלה.

 כבודה בטיסות פנימיות
 כבודה למזוודות בטיסות הפנימיות לא יעלה על 20 ק"ג לנוסע. 
 משקל תיק יד (בעלייה למטוס) לא יעלה על 7 ק"ג . בתיק היד אין להכניס חפצים חדים ונוזלים.

תנאי הרשמה לטיול :
מקדמה בהרשמה בסך 400 $ לאדם. ואת יתרת התשלום ניתן לשלם ב-10 תשלומים שווים ללא ריבית והצמדה,
החל מחודש פברואר  2016. למשלמים במזומן הנחה של 1% ממחיר הטיול.

תנאי ביטול:
עד 45 יום לפני היציאה דמי ביטול בסך 47 $ לאדם.
מ-44 יום ועד 30 יום דמי ביטול בסך 200 $ לאדם.
מ-29 יום ועד 14 יום דמי ביטול בסך 300 $ לאדם.
מ-13 יום ועד היציאה דמי ביטול בסך 500 $ לאדם.
ימי עבודה (ימים א-ה) לא כולל שישי-שבת וחגים.

** דרושה אשרות כניסה (ויזה) לבורמה **
רשימת המלונות:

יאנגון – מלון CHATRIUM     ( חדרי דלקס ) 4*
http://www.chatrium.com/chatrium_hotel_yangon/default-en.html

באגאן – מלון Tharabar Gate hotel in Bagan (חדרי דלקס) 4*
www.tharabargate.com

מנדליי  - מלון -  Best western plus Eastern Palace ( חדרי סופרייר) 4*
www.easternpalacehotels.com


אגם אינלה – מלון PRISTINE LOTUS RESORT    (חדרי דלקס) 4*
http://pristinelotus.com/
 
 

טיול מהנה לבורמה מצוות מילניום!

 
 
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול