טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

טיול מאורגן לסרי לנקה כולל רפטינג באזור קנדי, 11 ימים / 8 לילות, SRI

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה
12/3/2018 23/3/2018 בהרשמה מחיר: $2490
26/3/2018 6/4/2018 בהרשמה מחיר: $2490

 

טיול מאורגן לסרי לנקה

 התכוננו לאי גן העדן הבודהיסטי בלב האוקיינוס שבה ניתן למצוא קצוות שונים של אקלים, תרבויות ונופים בזמן ושטח מצומצמים יחסית. בתכנון מוקפד בו ירדנו לפרטים הקטנים בכל הרבדים האפשריים הרכבנו וגיבשנו את הנוסחה המנצחת לטיול בלתי נשכח שייתן מענה לכל מאווייכם. בנינו מסלול אטרקטיבי, איכותי וייחודי המשלב קשת פעילויות מגוונות עם תכנים מעניינים ומהנים בכדי להשיג את המטרה שלשמה נועד טיול מסוג זה: טיול איכותי למדינה החייכנית והמגוונת סרי לנקה.  נהנה מים צלול, נופי בראשית קסומים, מגוון עשיר של צמחים ובע"ח, קניות זולות בשפע, אתרי מורשת של אונסק"ו וטבע מרהיב. ברוכים הבאים לפנינת המזרח עם מיטב המדריכים של מילניום.
מסלול הטיול:

טיול מאורגן לסרי לנקה: מסלול הטיול

 יום-2 1/ תל אביב- קולמבו – נגומבו – פינאוולה - דמבולה
פגישה בנמל התעופה בן-גוריון וטיסה לקולמבו בירת סרי לנקה, עם נחיתת ביניים באיסטנבול. ננחת בקולמבו, התארגנות קצרה ונצא לביקור בעיירת הדייגים ובשוק הדגים של נגומבו. נתרשם מהלגונה עם סירות ה"קטמארן" והמכירה הפומבית של שלל הדגים. נמשיך לביקור מיוחד בבית היתומים לפילים שבפינאוולה אשר נוסד בשנת 1975 וזכה לפרסום עולמי כאתר בו מתמחים בגידול פילים יתומים בתנאי טבע עד לבגרותם ולשחרורם חזרה לטבע. נשתתף בהאכלתם של הפילונים הקטנים בבקבוק ונצפה ב"מקלחת" היומית שלהם על גדת הנהר. בתום הביקור נמשיך לדמבולה נערוך ביקור במקדש דמבולה (מקדש המערות), החצוב בסלע ובו מערות שעל קירותיהן ציורים רבים וכ-200 צלמים של בודהא. נגיע למלון בדמבולה. ארוחת ערב במלון .

יום 3/ דמבולה - פולונארוה – מצודת סיגיריה - דמבולה
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לביקור מיוחד בבירה הסינהלית הקדומה – פולונרואה, גם היא הוכרזה אתר שימור של אונסק"ו, שהייתה בירתה השנייה של סרי לנקה במאות ה-11-12. במקום שרידי ארמונות, מקדשים, פסלי אבן של מלכים, מבני שלטון, מרחצאות ובריכת פרחי הלוטוס והאגם המלכותי ובמוזיאון המקומי.
אחה"צ  ביקור במצודת סיגיריה הידועה כ"סלע האריה" שנבנתה במאה ה-5 ע"י המלך קאשיאפה. המצודה הוכרזה כאתר שימור של אונסק"ו. "ארמון תלוי" על מצוק מחורר ובו ציורי קיר מרשימים של ה"בתולות השמימיות". נטפס למצודה ונבקר במתחם שלה. לאחר מכן  נמשיך למלון לארוחת ערב ולינה במלון.

יום 4/ דמבולה – מטאלה - קנדי
היום נבקר בקנדי העיר פסטורלית – נראה את העיר היפה וסביבתה הציורית ונשוב לסייר מסביב לימת קנדי. בדרך נבקר במטאלה הידועה בגני התבלינים שלה. נשוטט בגנים ונראה כיצד מייצרים את התבלינים ומה אפשר לבשל בעזרתם.  בערב ביקור במקדש השן ונצפה במופע פולקלור סינהאלי. לינה וארוחת ערב בקנדי.

יום 5 / קנדי – ארץ התה – נוארה אליה
הבוקר נערוך ביקור בגנים הבוטניים המלכותיים של פראדנייה אשר נבנו ע"י המלך והורחבו ע"י הבריטים. נמשיך לארץ התה, נבקר במפעל מקומי לייצור תה, נצפה בשיטות המיוחדות להפקתו ואף נטעם ממנו. נמשיך לנוארה אליה  - "עיר האורות. השוכנת בגובה 1,900 מ'. נואה אליה הייתה תחנת ההרים הפופולארית ביותר בקרב הבריטים בזמן שלטונם באי והם בנו כאן בתים פרטיים בסגנון קולוניאלי מהיפים בסרי לנקה. העיירה שוכנת במרכז אזור גידול שדות התה של המדינה. מהשדות הסובבים את העיירה מגיע תה ציילון, מהמובחרים בעולם. בסיום היום, העברה למלון בנוארה אליה. ארוחת ערב במלון.

יום 6 / נוארה אליה – מפלי רוואנה – קאטאראגמה
השכמה מוקדמת ויציאה לביקור בשמורת הטבע של מישורי הורטון, שנמצאת כשעה וחצי נסיעה דרומה מנוארה אליה.שמורת טבע השוכנת ברמה שגובהה כ-2000 מ', בדרום האי. במקום יער מהעתיקים בעולם, עם שרכים אדירים, אגמים ועדרי איילים, וכן נמרים וקופים. באיזור זה יש מבחר גדול של מסלולי הליכה בדרגות שונות של קושי. נגיע לתצפית על "סוף העולם", המקום שקיבל את שמו בזכות התהום בעומק של כמה מאות מטרים. מכיוון שמדובר באיזור הררי גבוה,  מזג האוויר לרוב נעים. נמשיך למפלי רוואנה ובהמשך נסיעה לקאטאראגמה - היא אולי היעד הקדוש הפופולארי ביותר בסרי לנקה. לינה וארוחת ערב במלון.

יום 7 / קאטאראגמה – שמורת יאלה
נצא לספארי ג'יפים בשמורת יאלה, בשמורה עם בעלי החיים המקומיים; פילים, ציפורים ועוד. נבקר בכפר מקומי ונתרשם מאורח החיים היחודי באיזור זה, וכן נבקר במקדש  קאטאראגמה לשם מגיעים המקומיים לקבל ברכה מהאלים.

יום 8 / קאטאראגמה – גול - קאלוטארה
נסיעה לאורך החוף, בנוף של ביצות ושדות אורז. בהגעה סיור בעיר גול לחופי הים,  העיר השניה בגודלה בסרילנקה נבקר בעיר העתיקה ונראה את הנמל העתיק ואת המבצר שנבנה על ידי הפורטוגלים בנמל ובנייתו נמשכה מאוחר יותר, נצפה בדייג הקלונסאות, נתרשם משיטת הדייג העתיקה עד הגיענו למלון קאלוטארה ללינה וארוחת ערב.

יום 9 / שייט ספארי בנהר המאדו – מכרה האבן - קאלוטארה
נצא ליום מדהים בנהר המאדו - ספארי שייט בסירה בלגונה נראה איך מעבדים קינמון, נבקר במכרה אבן הירח ובמדגרה של צבי הים נבקר במכרה לאבנים יקרות ואולי נתפנק ונרכוש כמה תכשיטים לעצמנו. בתום הסיור חזרה למלון ללינה וארוחת ערב.

יום 10-11/ קולומבו -תל אביב
ביקור במקדש בודהיסטי בקלטורה ונסיעה לבירה קולומבו, הגדולה שבערי האי (כמיליון תושבים), עיר נעימה וצבעונית מאוד ובה ישן לצד חדש. קולומבו היא המרכז הכלכלי, הפוליטי והתרבותי של סרי לנקה. נערוך סיור מודרך באתריה הבולטים, סמטאותיה ושווקיה. נתרשם מהמבנים ומהמקדשים הקולוניאלים הבריטיים, המקדשים ההינדים והבודהיסטים וברבעי המגורים של העיר ולא נפסח על ביקור בבית הכולבו המפורסם ODEL, במידת הזמן. בתום היום העברה לשדה התעופה בטיסת חזרה לתל אביב עם נחיתת ביניים באיסטנבול.

דרושה אשרת כניסה לסרילנקה תשולם ותונפק בכניסה   

טיול לסרי לנקה      תושבי סרי לנקה תמונה יפה
 
מספר ימי הטיול:
11
המחיר כולל:
טיול מאורגן לסקי לנקה
 
טיסות:
טיסות סדירות בחברת טורקיש במסלול: תל אביב – קולומבו – תל אביב (דרך איסטנבול)
ת"א איסטנבול  המראה 2125 נחיתה 2340
איסטנבול קולומבו המראה 0055 נחיתה 1405
קולומבו איסטנבול המראה 2120 נחיתה 0535+ למחרת
איסטנבול – ת"א  המראה 0645 נחיתה 0850
                           
מסים:
מס נמל, בטחון ודלק נכון ליום 1.2.17 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
 
כלכלה:        
חצי פנסיון לכל אורך המסלול.
 
תחבורה:      
אוטובוס נוח וממוזג להעברות/ סיורים בהתאם למסלול הטיול.
 
דמי כניסה:   
לכל האתרים המוזכרים במסלול הטיול.
 
בתי מלון:     
בתי מלון בדרגה ראשונה כמפורט או דומה ברמה
 
הדרכה:        
מדריך מנוסה לסרי לנקה מצוות מילניום.
 
טיפים:         
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל, (לא כולל תשר למדריך הישראלי)
המחיר אינו כולל:

ויזה
אשרת כניסה לסרילנקה תשולם ותונפק בכניסה ומחירה 30$ לאדם (מזומן במקום)

מסים:        
תוספת במסי הנמל והדלק עד היציאה בכפוף לחברות התעופה ועד הכרטוס.

ביטוחים :    
ביטוח נסיעה רפואי ומטען.

הוצאות אישיות:
הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד

תוספת ליחיד בחדר 490 $
רשימת המלונות:

בתי המלון עליהם מבוססת ההצעה לטיול לסרי לנקה ( או דומים להם ברמתם ):

 

Amaya Lake, Dambulla
Amaya Lake, Dambulla
Amaya Hills, Kandy
          Araliya Green Hills, Nuwara Eliya
 Mandara Rosen, Kataragama
 Mandara Rosen, Kataragama
 The Sands, Kalutara
The Sands, Kalutara


 
 


 
טיול מהנה לסרי לנקה מצוות מילניום !
 
לכל הטיולים המאורגנים לסרי לנקה לחצו כאן

מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול