טיולים מאורגנים המלצות מטיילים טיולים מאורגנים לארה"ב   טיולים מאורגנים לתאילנד
חיפוש לפי ארץ
חיפוש לפי יעד
חיפוש מתאריך /
חיפוש חופשי
טל':03-6226666
צור קשר

למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל:
תיאור הפניה:

אייריש קופי - 8 ימים / 7 לילות: IRL

תאריכי היציאה תאריכי חזרה הערה סטטוס מדריך
לחצו להדפסה

 

טיולי מילניום - טיולים מאורגנים מציגה:
צוקי מוהר הנשפכים לים ולהקת U2 הפופולרית, סמואל בקט ג'ורג' ברנרד שואו ואייריש קופי, בירה גיניס כהה ושטחי מרעה ירוקים ואינסופיים. טירות, מבצרים ומצודות, פיות וגמדים, דגי סלמון וטרוטה וים של כבשים רועים באחו. אלה הם רק חלק קטן מתכולתה של אירלנד המכונה גם "האי הירוק". "טיולי מילניום" הכינו לכם תוכנית של 8 ימי טיול, באי הבריטי המבודד באוקיינוס האטלנטי. טיול המקיף את מרבית שטחה הדרומי של אירלנד, ומשלב בתוכו את מראות הטבע העוצמתי, הערים המיוחדות ואת העם האירי הגאה.
מסלול הטיול:

יום 1/ תל אביב – דבלין:
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לדבלין – בירת אירלנד. לאחר הנחיתה, נערוך סיור קצר בעיר והעברה למלוננו באזור ללילה ראשון ב"אי האזמרגד".

יום 2/ דבלין:
לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור ראשון בעיר. במהלך הסיור נראה את נהר הליפיי LIFFEY שלגדותיו הוקמה דבלין ע"י הויקינגים הנפילים. נמשיך לשאר אתרי העיר המרכזיים. ביקור בכנסיית פטריק הקדוש שיום חגו נחגג בהילולת בירה בלתי פוסקת, נבקר בספריה העתיקה אשר בקולג' טריניטי שם נראה את ספר "הקלס" המפורסם. נמשיך את סיורנו, נראה את פארק פיניקס – מקום משכנו של נשיא אירלנד, נראה את בית המשפט, בית המכס בית הפרלמנט. אחר הצהרים ניתן לכם זמן לסיורים עצמאיים בדבלין. בתום היום המלא, נחזור למלון ללינה.
 
יום 3/ גאלווי:
ארוחת בוקר ולאחריה נצא בנסיעה מערבה לכיוון קו-החוף. נעצור לביקור במבשלת וויסקי אירי טיפוסית שם נלמד על תהליך ייצור הויסקי האירי, זהירות-משתכרים מזה. נמשיך את יומנו לגולת הכותרת של היום היא-גאלווי, עיירת דייגים שהתפתחה עם השנים והפכה לכרך הגדול במערב האי. נערוך סיור רגלי מהמרכז העתיק נראה את מצודת לינץ' וכנסיית סט.ניקולאס המפורסמת בעולם כולו בזכות יורד הים כריסטופר קולומבוס, שם נשא את תפילתו טרם יציאתו למסע לגילוי אמריקה. בתום היום העברה למלוננו באזור.

יום 4/ קונמרה - גאלווי:
לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה לאזור קונמרה. אזור זה ידוע בנופי הבראשית הפראיים ועוצרי הנשימה. אזור המשופע באגמים צלולים וצמחייה אחרת ולא מוכרת. נבקר במנזר קיילמור שהפך עם השנים לאחוזה רחבת ידיים ומרשימה. נמשיך בנסיעה דרך נופי האוקיינוס עד ההגעה לעיירה קליפדן בתום הסיור העברה למלוננו באזור.

יום 5/ צוקי מוהר – מחוז קרי:
יום זה יוקדש למורשת האירית, בה נמצא את צוקי מוהר המפורסמים ביותר באירלנד, הצוקים נמצאים בזווית של 90 מעלות לאוקיינוס האטלנטי ומיתמרים לגובה של כ-200 מטרים. לאחר מכן נמשיך לביקור במוזיאון הפולקלור הפתוח שם נלמד על אורח החיים האירי הכפרי הקדום. נמשיך לעוד ביקור קטן בעיירה אדר. בתום היום המקיף, נעבור למלוננו שבמחוז קרי ללינת לילה.

יום 6/ טבעת קרי - קילרני:
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה ל"טבעת קרי", הידועה בעדרי הכבשים המקומיים ובכל גוני הירוק האפשריים. נבקר בחוות כבשים טיפוסית של ברנדן, נקבל הסבר על סוגי הכבשים ונחזה כיצד כלבי הרועים עושים את העבודה ושומרים על הכבשים. נמשיך וניסע דרך פארק קילרני לביקור בגנים המפורסמים והבית שבאחוזת מקרוס. נתרשם מיופי וססגוניות הגנים ועיצובם. בתום הסיור נמשיך למלון ללינה.

יום 7/ קאשל – קילקני:
ארוחת הבוקר ולאחריה ניסע לאזור טיפררי אשר היווה בעבר מרכז דתי אשר בו התרכז גם השלטון באותה העת ב"קאשל רוק"ROCK OF KASHEL, איזה מקום מרשים. מלאי התלהבות נמשיך לעיירה קילקני אשר נבנתה בימי הביניים, נמשיך למוזיאון דנברודי – מוזיאון ימי צף של אוניית מהגרים אשר הביאה מהגרים אירים לאמריקה במאה ה-19 בעת הרעב הגדול שפקד את אירלנד וגרם למותם של מיליון אירים, לינה באזור.

יום 8/ גני פאוורסקורט - דבלין - ת"א:
ארוחת בוקר ולאחריה נצא בנסיעה לכיוון דבלין, לא לפני שנעבור בדרכנו בגלנדלוך – התיישבות מיסיונרית עתיקה מהמאה ה- 6. נבקר באחוזה עטורת הגנים- פאוורסקורט, שם נתרשם מהגנים היפים ביותר באירלנד. באם יאפשר הזמן – תוכלו לטייל עצמאית בעיר או לבקר במרכזי הקניות התוססים. בתום ההשלמות, העברה לשדה"ת לטיסה שתחזיר אותנו לתל-אביב.
 
 
   
         לגלריית התמונות שלנו - לחץ כאן                                למידע שימושי - לחץ כאן
 
מספר ימי הטיול:
8
המחיר כולל:
פרטי טיסות בינלאומיות:
טיסות בינלאומיות סדירות במסלול ת"א - דבלין   - ת"א                                                                             מיסים:
מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01.04.12 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה                                                                                               ראה בהמשך רשימת המלונות או דומים ברמתם (כולל קישורים לאתרי המלונות)
כלכלה:
תחבורה: אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.
כניסות וביקורים באתרים:  •דבלין •טריניטי קולג' •כנסיית סט. פטריק •פארק פיניקס •קיילמור •בלפאסט • גני אחוזת מקרוס •טירת בטרני •סלע קאשל •צוקי מוהר •מזקקת ויסקי •קילרני •גני פווארסקורט והווילה * Bushmills **סדר הביקורים יכול להשתנות
הדרכה:
מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.
תשר: מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי)
הערות:
ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחוייב בדמי טיפול בסך של $50 לאדם + עלות השינוי עצמו.
ויזה ואישורי כניסה: כדאי לוודא שדרכונכם בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההמראה המתוכנן. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם באם יש צורך בויזה. למידע מפורט - לחץ כאן
המחיר אינו כולל:
מיסים:
כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.04.12 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
ביטוח:
ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב
הנחיות לגבי חיסונים ותרופות ניתן לקבל בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות.
על חברתנו חל איסור מוחלט לתת כל ייעוץ או הנחיות - במידה והתחסנתם מומלץ לקחת עימכם לחו"ל את פנקס החיסונים.
הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.
תנאי הרשמה וביטול: לפירוט המלא לחץ כאן
ציוד מומלץ לטיול: לפירוט המלא לחץ כאן
כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מט"ח מזומן. מומלץ לא להביא רק שטרות של $100, כמו כן כדאי להביא כרטיס אשראי בינלאומי כולל הקוד לכספומט וכן חגורה לכסף ודרכונים. מומלץ להביא דולרים אמריקאים חדשים ו / או יורו לא קרועים, סדוקים, בלויים ומקושקשים. המרת הכספים למטבע מקומי תעשה בכל המדינות – המדריך יעמוד לרשותכם לעצה והכוונה.
ביטחון אישי:
מומלץ לקחת צילומים של המסמכים הנדרשים החשובים (כמו דרכון וכרטיס טיסה) ולאחסנם בנפרד מהמסמכים עצמם (תצלום נוסף כדאי להשאיר בבית). מומלץ לסרוק את כל המסמכים ולשמור אותם בתיבת הדואר האלקטרוני למקרה הצורך. מומלץ להשאיר חפצים או תכשיטים יקרי ערך בבית.
 
רשימת המלונות:
או דומים ברמתם:
 
דבלין 
 
דאלווי
DAYS HOTEL
 
קילרני
KILLARNEY TOWERS
 
קילקני DAYS HOTEL

 
            טיול מהנה מצוות מילניום !
 
מדריכי טיולים מספרים כל הזכויות שמורות למילניום - טיולים ותיירות בע"מ. לישנסקי 4 ראשון לציון
טל:
, פקס: 03-6226650
Design: FlyDesign       בניית אתרים Vibit     ט.ל.ח
טיולים מאורגנים טיולי משפחות טיולים לחו"ל טיולי קבוצות נסיעות לחו"ל טיולים למטייל העצמאי מילניום אקזוטי

טיול מאורגן לגרמניה

טיולים מאורגנים לתאילנד טיולי משפחות בתאילנד טיולים לויאטנם וקמבודיה טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לאיטליה טיולים מאורגנים לאנגליה טיולים לאירלנד
טיולים לסקנדינביה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים לבורמה מינאמר טיולים מאורגנים למרוקו טיול מאורגן לארה"ב טיולים לארצות הברית טיול מאורגן לדרום אמריקה טיולים לקובה מפת האתר

טיול מאורגן לצרפת

טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לאלסקה 

גלריית תמונות 

תנאים כלליים ותקנון דמי ביטול